24 szep 24, 07:17:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309742 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2775 Dátum: 08 márc 21, 07:31:26 »

Tényleg ezekre én már nem is emlékeztem  :'X Jól áll neki ,hogy mosolyogjon csak nem a kárörvendő mosoly mint a végzet völgyében  már csak az hiányzik,hogy többet mosolyogjon ami csak akkor válhat valóra ha teljesül az álma ami épp most nem tudom mi ,de egy része a fontosabb része már teljesült   Nevet
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2776 Dátum: 08 márc 21, 07:42:36 »

Hát igen Naruto most egy kicsit hanyagolva lett de a sok filler után én örültem ,hogy már a többi szerepélőlre is koncentrál ,visszatérve a kyubi erejére azt külömben is álltalában csak vészhelyzetben használja csak arra kell viogyázon ,hogy ne dühében használja ,mert az veszélyes lehet a testére nézve
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2777 Dátum: 08 márc 21, 12:14:20 »

Itt tenyleg edi , nem is toom , hogy felejthettem el egy ilyen reszt  :'X
Sasu akkor boldog volt a baratjaival csak nem tudom miert leplezte.
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2778 Dátum: 08 márc 21, 12:16:45 »

Nem csak duheben veszelyes , bar mikor veszelyes lehet mert a roka atveheti az uralmat a teste folott meg ha me is sikerul megint vissza zarni akkor meg nagyon legyengul.
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2779 Dátum: 08 márc 21, 12:17:16 »

Akkor nem leplezte, csak így utólag tagadja le. (de erre is oka van ^^ )
Naplózva

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #2780 Dátum: 08 márc 21, 12:17:47 »

Ja tényleg.. én buta  :'X Na mind1, itt meg sztem is édi!!  Pirul De jó látni hogy azért mosolygott! ^^
Naplózva
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2781 Dátum: 08 márc 21, 13:04:04 »

Látom eléggé megoszlanak a vélemények Sasukerol. Nem gond, nem lehet mindenkit szeretni, bár azért az egy kicsit furcsa, hogy pár Sasukenal is "rosszabb" szereplőt is jobban szeretnek itt a fórumon és pont ők mondják, hogy Sasuke "így meg úgy szemét".

Én mint lány, nem a külsője miatt szeretem őt. Nem mondom, hogy csúnya, nagyon is jóképű, de ez NÁLAM mit sem érne, ha nem lennének olyan tulajdonságai mint amivel rendelkezik. Tetszik az egész életútja, egy igazi bosszúálló. Nem hagyja, hogy a végső célja eltűnjön szemei előtt, ráadásul ne felejtsük el, hogy nem egy cserépedényért áll bosszút, hanem a drága szüleiért, akik felnevelték. A sima Narutoban szerintem senki nem panaszkodhat rá, olykor pökhendi viselkedését, egyértelműen ellensúlyozta az, hogy mennyire együtt tudott működni Narutoékkal és milyen sokszor volt a csapat hasznára.

Azt már sokszor elmondtam - most is megteszem -, hogy amit Narutoékkal tett nem szép, otthagyta őket, mentségére talán annyi szóljon, hogy az "otthagyós" résznél láthattuk, hogy mennyire rosszul érezte magát és milyen sokat gondolkodott a döntésén.  A célja viszont kezdettől fogva neki nem Narutoék voltak, hanem a bosszúállás. Sajnos (vagy nem sajnos) ez már teljesen bele ivódott, csak ezt látja maga előtt.  Ez most kicsit hülye példa, de...  ilyenkor mindig csak azt tudom mondani, hogy képzeljük az ő helyébe magunkat. Ha mi is hasonló képességekkel rendelkeznénk mint Sasuke, akkor szerintem mindenki kapna az alkalmon, hogy bosszút álljon. Ez nem mézes-mázos szöveg, ez így van. Én nem mondom, hogy lelkileg teljesen épp a srác -mert nem-, de a múltjából elnézve, szerintem ez érthető. Ennek így kellett lennie.

Nagyon sokat lendít a Naruton, hogy ő is a szereplője, van Narutoék világa és van Sasuke világa. Eza két oldal húzza előre ezt a sorozatot, mégha nem is mindig szerepel aktívan Sasuke.

A ruhája pedig szerintem nagyon jó lett a Shippuban.  Felnőttes, vagányos, harcolós, Sasukes...szerintem.  Kúl

Még persze mondhatnék érvként olyanokat is, hogy nagyon szépen harcol, nagyon erős stb... de a lényeg a fentiekben van.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 21, 13:06:29 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2782 Dátum: 08 márc 21, 13:07:06 »

Ez mind nagyon szép és jó...
De én azért nem szertem, mert, 1-2 szereplőt, úgy nyírt ki, hogy mázlija volt, ráadásul kedveltem őket.
Pl: Dei
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2783 Dátum: 08 márc 21, 13:12:32 »

Ez szomorú, Deit én is kedvelem, de nyílván ha Sasuke nem öli meg őt, akkor nyílván az Akatsukis végez vele. Valakinek hallnia kell, ezért ne rá, hanem inkább a manga írójára haragudj, ő szabja meg, hogy kik hallnak meg és kik nem. Pojén Jó harcosnak pedig szerencséje van.  Mosolyog Nem csak neki volt már szerencséje a Narutoban, hanem pl az avatarodon szereplő Gaaranak, vagy Narutonak stb.. kinek így- kinek úgy.  Egyébként szerintem egy nap Sasuke is meg fog halni, akármennyire is szeretném, szerintem már lehetetlen, hogy visszatérjen Konohába.  Hmm?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2784 Dátum: 08 márc 21, 13:13:19 »

hát én nem nagyon birom sasuket úgy általában, de biztos h vannak jó pillanatai is
td. amit nem birok benne, hogy sztem megjátsza magát mármint abban hogy neki nem kellenek barátok pedig igenis szükség van rájuk és nem szabad öket elhagyni föleg mert ha már a csakádod kipurcant csak rájuk számíthatsz (legalábbis a narutoban)
 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2785 Dátum: 08 márc 21, 13:15:58 »

Igen, Sasuke szerintem is legbelül egy érző lény.  Nyílván ezt a "nekem nem kellenek barátok" dolgot azért csinálja, mert  hosszabb távon nem akar senkihez sem kötődni, hisz amíg életbe van Itachi, úgyis ő lesz neki az első és nem mások. Kíváncsi leszek most, hogy a mangában már meghalt a nagy ellenség, mihez kezd Sasu.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2786 Dátum: 08 márc 21, 13:17:12 »

Említett valami olyasmit, hogy megöli Madarát is.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2787 Dátum: 08 márc 21, 13:21:27 »

Sajnos nekem ez a név még nem sokat mond, mert AMÚGY a shippuban is csak a 38. résznél járok. >.<# :'X Igaz levan töltve a legújabb részig teljesen mind, de még nem volt időm végig nézni. Pojén Pedig már szeretnék végre a shippus topikba is írni rész elemzéseket, de amíg nem érlek benneteket utol, addig felesleges.  A mangás dolgokról meg onnan tudok, mert néha az oldalról leszoktam tölteni és olvasni őket. (így tudok pl Itachi haláláról is.)
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 21, 13:21:59 írta Chidori » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2788 Dátum: 08 márc 21, 13:25:43 »

Uchiha Madara az Uchiha klán egykori vezére, aki feltalálta a MS-t, valamint aki segített Itának legyilkolnia klánt.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2789 Dátum: 08 márc 21, 13:31:27 »

... a lényeg viszont, hogy segített részt venni a mészárlásban.

Akkor azt hiszem ezt a Madarat is joggal keresi majd fel Sasuke.   Ördögi
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!