24 szep 23, 23:17:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1309186 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2655 Dátum: 08 márc 13, 01:20:53 »

Az Akatsuki legyőzése után szerintem hülyére röhögik majd magukat Sasukével a chunin vizsgán, vagy inkább annak nehézségi szintjén. Nevet Pojén
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2656 Dátum: 08 márc 13, 08:03:20 »

Ööö Naruto meg a chunnin vizsga... Csak arra senki nem gondolt közületek, hogy más vizsgákon sem ment át a 3 fős csapatokból mindenki!  Mosolyog
Pl: A 3 fős csapatból átmennek 1-en, vagyí 2-en, akkor a következő vizsgán kell valaki aki beáll 3. főnek, hogy a csapat indulhasson a vizsgán!  Hümm-hümm
Szóval a lényeg: Naruto számára bármikor össze lehet dobni egy csapatot a korábbi chunnin vizsgákon visszalépett, vagy megbukott genninek közül...  Mosolyog
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2657 Dátum: 08 márc 13, 12:26:11 »

Szerintem meg nem kell neki vizsga se ,mivel az csak hivatásszerü lenne,de ő már rég elhagyta azt a szintet sőt a többiekét is!Végére úgy is hokage lessz! Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2658 Dátum: 08 márc 13, 14:43:59 »

Szerintem meg senki nem állna ki ellene kb olyan mint ha Kakashival kéne harcolnia Mosolyog senkinek semmi esélye nem lenne. És a hokage nem is engedné szerintem mert élet veszélyes lenne másokra nézve  Mosolyog. Sasuke vs Naruto hát ez csak egy vizsga de hogy Konoha elpusztulna az biztos Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2659 Dátum: 08 márc 13, 15:10:54 »

Egy kis OFF: Vannak más olyan szintű genninek is mint Naruto... Csak más ninja falvakban... Kakashi is megmondta már az elején, hogy vannak olyan szintű genninek, mint ő! (mármint akik olyan erősek, mint Kakashi)
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2660 Dátum: 08 márc 13, 17:48:22 »

Miért szerintetek Sakura, hogy a fenébe tette le a vizsgát, osztódott vagy mi? Mosolyog 
Narutó a legutobbi alkalommal is simán letehette volna a vizsgát, ha nem Gaarat kell megmentenie.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 13, 17:50:55 írta Csibe19 » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2661 Dátum: 08 márc 13, 17:52:15 »

ha jól tudom az eredeti cél nem gaara mešgmentése volt, de mindegy tudod csak azért nem tette le a vizsgát mert nem volt alkalmas egy csapat élén álni ("nem mondhatod azt, hogy a küldetés sikeres, de a csapatnak annyi" vagy mi már nem emlékszem), de ez már le van írva nem egyszer asszem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2662 Dátum: 08 márc 13, 18:09:52 »

Én a legutóbbi chuunin vizsgára gondoltam, ami akkor volt esedékes mikor Naruto visszatért a hosszú edzése után, csak ugye nem tudott rajta résztvenni.
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2663 Dátum: 08 márc 13, 18:12:04 »

Szegényke nem is bírt volna részt venni mert Kakashi ellen kellett harcolnia utána meg Gaara-t menteni
Naplózva

rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2664 Dátum: 08 márc 13, 18:13:56 »

Ha nagyon akart volna elmehetett volna chuunin vizsgára ha nem akarja annyira megmenteni Gaarat, de chuunin vizsga úgy is sokszor van.De a kakashi harc az elöbb volt mint a chuunin vizsga
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2665 Dátum: 08 márc 13, 18:19:48 »

jaj akkor bocsi nem gondoltam hogy már az a vizsga is lezajlott azthittem csak később lessz majd az a vizsga amiről a shippuden elején beszélnek
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 13, 18:28:36 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #2666 Dátum: 08 márc 13, 19:04:02 »

hékás!!!!!!eltűnt az utolsó oldal...vagy csak én vagyok hülye és vak???????????? :/ :/ :/
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2667 Dátum: 08 márc 13, 19:38:01 »

Moderátor:
Ha már így rákérdeztél és ilyen hangnemben, akkor az utóbbi megállapításra voksolnék.
Tele volt OFF-al.
Ja, és kaptál egy figyelmeztetést is. Megtekintheted a Moderátori figyelmeztetések c. témában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chidori0123
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #2668 Dátum: 08 márc 13, 20:02:45 »

már bocs hogy visszaírok,de én ezt nem sértésnek,vagy hasonlónak szántam,és nem éreztem feleslegesnek a hozzászólásaimat... Szomorú Szomorú
Naplózva

[Naruto]:Kakashi sensei tudom a Nyali-fali éjszakák befejezését...
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2669 Dátum: 08 márc 13, 20:06:48 »

Az egy dolog, de a fórumon, nem te vagy az úr, és ha Chakra, Shiro, vagy Cart úgy ítéli meg, hogy felesleges, akkor törli.
Ha nem tetszik, akkor ott a Moderátori döntések véleményezése topic.
De, hogy ne legyen OFF.( Mostanában úgy is harapnak ezért)
Nekem Sasuke nem éppen szimpatikus. Valahogy túl erősnek van beállítva.
Ahogy legyőzi Deit, meg Orochiomarut, de még Itachit is kikészíti....
És nem is teljesen önerőből, mert Dei felrobbantotta magát, Ororchimaru le volt gyengülve, de így se tűnt el teljesen, Itachi meg már majdnem vak volt.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 14, 14:03:14 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 176 177 [178] 179 180 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!