24 szep 23, 15:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308589 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2520 Dátum: 08 márc 06, 19:06:46 »

De az megint akkor egy keotelenseg lenne egy ninja chakra nelkul megol egy masikat es a laban marad meghozza eletben.Szerintem Sasut vali fogja megmenteni.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2521 Dátum: 08 márc 06, 19:11:01 »

Lehet, hogy megmenti valaki, de az nem Tobi lesz.  :/


Különben meg, nem olyan biztos, hogy Sasuke legyőzné Itachit és úgy kéne talpon maradnia. Meg lehet, hogy Sasukénak nincs chakrája, de ha itachi felhasználja a Susanoo-t és valamiért Sasuke megússza, akkor Itachi sem lesz jobb helyzetben... bár akkor minden kezdődne előlről, amit nem szeretnék.  :'X

Lehet, hogy sasuke veszít de életbenmarad. Vagy egyszerűen kiütik egymást vagy hasonlók.  :/
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2522 Dátum: 08 márc 06, 19:30:43 »

ladtam egy szoveget ahol azt irta , hogy Sasu megussza a Sasoont Oro segitsegevel es Ita pedig genjutsuba vonja de Sasu mar a terden es Ita meg kozeledik hozza.

Ez aszt jelenti , hogy Sasu nem usza meg a halalt ha valaki nem menti meg.
Naplózva

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #2523 Dátum: 08 márc 06, 19:41:05 »

O-o-o, várjunk, ezt a manga részt láttam!! Igen, tényleg valahogy így lesz, de azért remélem hogy Sasu túl fogja élni, lehet, hogy Naru megmenti! Nevet De az is lehet, hogy tényleg meghal, bár ezt nem szeretném..
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2524 Dátum: 08 márc 06, 19:43:42 »

hé ezt hol olvastátok??? mármint honnan láttad had222 ezt a manga részt ha itt még nem is tart kishi?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2525 Dátum: 08 márc 06, 19:45:04 »

Milyen manga részt láttál?  Hmm? Elvileg nem láthattál ilyen manga részt, mivel most a legújabb részről beszélünk.  :'X
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2526 Dátum: 08 márc 06, 19:50:56 »

Uhhh...... mennyi hsz. röpke fél óra alatt Hmm? (virágzik a Sasuke topic Mosolyog )
Egyébként a hidnál nem arra gondol h. le kéne rombolni, egyszerűen a híd nevéről eszébejut Naruto
itt arra akartam kijukadni, h. ha nem érdekelné őt Naruto akkor nem ált volna meg a híd előtt gondolkozni, hanem simán átmegy rajta vagy elmegy mellette (attól függ merre tart Nevet)
a manga spoilert még nem olvastam (habár most elég sokmindent mondtatok róla :/ )
de ha már így lelőttétek a poénokat akkor én is hozzászólok (egyébként spoilert illik lehúzni Mosolyog )
szóval sztem nem valószínű hogy bárki Sasuke segítségére sietne (tudtommal a hebi is és Naruto-ék is le vannak foglalva)
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2527 Dátum: 08 márc 06, 20:19:37 »

láttunk már olyat, hogy nem mutattak teljes harcot, csak az eredményt közölték. Bár nemhiszem, hogy egy kulcsfigura harcát kihagyják (Tobi)
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #2528 Dátum: 08 márc 06, 20:22:05 »

Tudom, nem is láttam teljesen, de képeket láttam ebből a részből ->  [ http://naruto-xx.blogspot.com/ ]
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2529 Dátum: 08 márc 06, 20:22:20 »

Ezt a reszt en mondjuk csak olvastam a forditast valahol de man nem tom de en nem lattam.Sasuke eleg nagy foszerepet jatszik plane Naru elteben szerintem mostmar a velemenyem tenyle bisztos , hogy Kishi nem fogja ugy irni , hogy Sasu meghaljon. Nevet
Naplózva

Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #2530 Dátum: 08 márc 06, 22:50:39 »

Be kell vallanom, hogy soha nem utáltam Sasuket annyira mint amennyire látszott.  Pirul A történet elején viszont tényleg írritált. Egy beképzelt hólyagnak tartottam. Mert az is volt. És szúrta a szemem, hogy Sakura egyfolytában utánna loholt. De most már mindegy.  Mosolyog Hiszen változott a felállás.  kacsint Egyébként azzal értek egyet, hogy Saske tényleg érez még barátságot a többiek iránt. Csomószor kinyírhatta volna Narutot is de nem tette. És amikor Sai asszem a Shippuden 46.  Hmm? részében megemlíti Narutot, látszik rajta, hogy nem közömbös számára, még ha ezt is mondja. ( Mindezek ellenére kitolás ha tényleg róla szól majd ez az év.  >.<# )
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 06, 23:14:11 írta Minato » Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #2531 Dátum: 08 márc 07, 01:48:51 »

Szép dolog, hogy hajlandó Naruto-t a barátjának tekinteni,
csak azt még a bosszúvágya ellenére sem értem, hogy miért volt féltékeny
a saját barátjára, és miért hitte azt, hogy olyan szenvedésen rajta kívül
senki nem ment keresztül, mikor otthagyta Konoha-t.  :'X
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2532 Dátum: 08 márc 07, 05:57:29 »

Szerintem is és főleg azért mert egy szem rezenés nélkül elvált Sakurától és a Naruto eleni harcban is nehéz volt neki csak az nem tetszett hogy átszúrta őt egy chidorival de a végén nem ölte meg őt ez bizonyitsa hogy igazából nem közönbös iránta vagyis barátjának tekinti
 
Naplózva
mylasthope
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338



« Válasz #2533 Dátum: 08 márc 07, 08:09:16 »

sasuke vs naruto harcban sasuke az elején narutot meg akkarta ölni a végére változot meg és nem ölte meg Nevet
Naplózva

Az Uchiha klán tagja
http://narutoklan.lapunk.hu
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2534 Dátum: 08 márc 07, 09:50:48 »

Igen Naruto miatt változott meg mert Naruto hatással volt rá is de azt hogy meg akarta ölni a harc közben lehet mivel átszúrta a chidorival de ő nem akart harcolni vele azt kérdezte hogy miért jött érte és amikor Naruto mondta ,hogy mindenki azért harcolt hogy kiszabaditsák az monda hogy ügyesek voltak és azét harcolt aztén vele mert mindig is meg akarték tudni ,hogy közülük ki az erősebb és azt monda hogy most nincs itt sem Sakura sem Kakashi,hogy félbeszakitsa őket
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 08, 00:07:21 írta Chakra » Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!