24 szep 23, 13:09:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308437 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2505 Dátum: 08 márc 06, 15:27:50 »

még jó hogy nem kell leírni sasukét... nincs még teljesen elveszve, de aggódok szegénykéért, hogy mi lesz vele, ha betljesíti a bosszúját megőrül vagy kinyírja magát.. hisz olyan mániákus...jajj nagyon remélem hogy nem ez lesz:)

apropó Kana-chan megkaptad a PÜ-t?
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2506 Dátum: 08 márc 06, 15:37:09 »

De miert orulne meg hiszen meg a bosszujanak kozel sincs vege es ezutan lehet , hogy Kishi bacsi ki bekiti Sasut es Narut meg is csak elgjobb baratok es orok rivalisok.

Ja meg Sasuke meleg szivu es a bosszuja utan meg a masodik alma az , hogy feltamassza a klanjat ehez pedig kell egy no na mar most Karin nem nagyon ilik oda a kepbe felesegnek ezer viszon vissza kene menji Konohaba ez pedig azt jelenti , hogy bisztos nem lessz ongyilkos Pontosan.
Naplózva

mylasthope
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338



« Válasz #2507 Dátum: 08 márc 06, 15:37:46 »

szerintem nem fogja magát kinyirni.
Naplózva

Az Uchiha klán tagja
http://narutoklan.lapunk.hu
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2508 Dátum: 08 márc 06, 15:46:21 »

Arra visszatérve hogy Sasuke beképzelt nekem csak az elején tűnt annak de csak egy jó mértékben mármit úgy édesebb volt, de ha egy erős és hires klán tagja lennék akkor én is biznák az erőmben és az aki beképzelt az dicsekszik és Sasuke nem dicsekedett és visszahúzódó volt annak elenére , hogy népszerű. És az hogy megőrül az elég valószinűtlen az inkább ,hogy a bosszúja közben meghal (neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)aza lene jó vég ha visszatérne konohába
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2509 Dátum: 08 márc 06, 17:12:31 »

azért a fiatal Kakashit és a kisSasuke-t egymás mellé állítani elég merész dolog. Kakashi azért volt olyan idióta, mer az apja ugye számkivetett lett... Ő meg ezt el akarta kerülni. Most egy 10-12 éves gyerek, hogyan dolgozza ezt fel, ha nem így?

Sasuke szerintem NEM fog Konohába visszatérni, vagy azon az áron, hogy Naruto megmenti (és belehal, mármint Naruto. Ilyen utolsó kívánság feeling)
De ez az év Kakashiról és Sasuke-ról fog szólni állítólag, kíváncsian várjuk a fejleményeket.
Na meg, hogy lesz e Sasuchimaru...
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2510 Dátum: 08 márc 06, 17:16:20 »

csupán Obito ráébresztette, hogy érdemes egy olyan szemétként élnie aki nem tiszteli a szabályokat, mint egy olyanként aki cserben hagyja a barátait. Elvégre az apja is pont ugyanezt tette. Dehát, egy 12-13 éves gyerektől mégse várhatjuk el, hogy másképp reagáljon azután, ami a faterral történt.

Amúgy én még arra lennék kíváncsi, hogy mi történt Kakashi és Rin között azután (tudom off, de félig idetartozik Mosolyog ). És ahogy fentebb is írta valaki, idén sokat hallunk Kakashiról, hátha lesz még1 Gaiden féleség Mosolyog
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2511 Dátum: 08 márc 06, 17:35:27 »

Gondoltam h. valaki bele fog kötni a Kakashi-Sasuke elméletembe Nevet
De felkészültem a válasszal:
Szóval, igaz hogy Kakashi az apja miatt lett olyan amilyen,
de Sasuke meg Itachi miatt (azért az is megrázó lehet egy 8 évesnek, hogy a jó és kedves bátyó hirtelen úgy dönt h. megnézi mire képes Lehánylak és lemészárolja a famíliát)
nos.. azt hiszem így megint kvittek (illetve, ahogy említettem szerintem Kakashi egy hangyányit érzéketlenebb /volt/ )
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 06, 18:03:54 írta kana-chan » Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2512 Dátum: 08 márc 06, 17:46:01 »

Kakashi nem hagyott mindent ott azért, hogy a saját dolgait bizonyítsa, míg Sasuke igen, sőt később meg is akarta ölni korábbi barátait.
Lehet, hogy mindketten hasonlóak, személyiségre, képességekre, de abból, hogy milyen lett Kakashi nem lehet messzemenő következtetést levonni Sasuke-ra.
Két teljesen máshogy gondolkodó emberről van szó.

Az is igaz, hogy Sasuke Itachi miatt lett árva (8 évesen Nyelvesít), DE Itachi nem saját kedvtelésből ölte meg az egész klánt, hanem azért, hogy Sasuke üldözze, és felébressze magában az MS-t, és mikor újra találkoznak, Itachinak örök MS-e lesz.

Amúgy, ha azt nézzük, hogy Kakashi negatívból lett pozitív karakter (személyiségre) akkor Sasuke még romlott is, hisz meg akarta ölni a volt barátait... Habár kicsit lazára vette a dolgot, de ha használja a Kirint akkor Naruto és Sakura, a régi barátok pillanatok alatt elszublimálnak... Úgyhogy, Sasuke nemigazán halad arra, mint amerre Kakashi haladt.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2513 Dátum: 08 márc 06, 18:21:52 »

Az éltkorban teljesen igazad van (már át is javítottam Nevet )
egyébként még mindig ragaszkodom ahhoz, hogy ha akarta volna megölhette volna őket
(Te sem gondolod komolyan, hogy Orochimaru miatt állt meg! mikor csinálta azt amit ő mond, mert sztem soha Nevet )
meg, említettem is vmelyik hsz.-omban a 347. fejezetet Nagy Naruto Híd/ Sasuke gondolkozik Mosolyog
olvasd el nemrég írtam (mármint a hsz.-t)
szerintem ez is bizonyíték arra h. nem szakította el a kötelékeket (mintha az olyan könnyű lenne >.<# )
jah... egyébként elszublimálnak? Nevet (vicces)
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 06, 18:23:49 írta kana-chan » Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2514 Dátum: 08 márc 06, 18:36:50 »

ebben igazad van, hogy magától állt meg, de nekem még mindig erős ez a Kakashi - Sasuke párhuzam. Nah mindegy Mosolyog majd meglátjuk hol köt ki a srác

Híddal kapcsolatban meg arra próbálsz utalni, hogy nem rombolták le? Szerinted mekkora figyelmet keltett volna az, hogy ketten szétrombolnak egy hidat? Narutoékat mint a mágnes vonzotta volna oda Mosolyog A Hebinek meg az hiányzott a legkevésbé
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #2515 Dátum: 08 márc 06, 18:42:25 »

Jennybaba: Sasuke apját Fugaku-nak és az anyját pedig Mikoto-nak hivták:P
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2516 Dátum: 08 márc 06, 18:50:37 »

félOFF:a Tengu király elmélet az fanfic, nem kell komolyan venni! Mosolyog  am szerintetek ezzel a harccal (mármint a mostani manga ita vs. sasu) vmelyikőjül (itachi) meghal, vagy nem tudják lerendezni, és tovább húzódik az egész... mert a magam részéről én már nagyon szeretnék egy újabb sasuke naruto találkozást:)
köszi Lavitz!:)
Naplózva
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2517 Dátum: 08 márc 06, 18:53:07 »

off
ipirike.....
Itachi az egészet a MS miatt csinálta, nem azért mert gyanakodtak rá...
1) elege lett abból, hogy titkolóznia kell a klán miatt
2) örök MS-t akart, és ezt úgy akarta elérni, hogy Sasuke szemeit elveszi, amikben már ott van az MS képessége. (Madara által bevett út) Ennyi a történet, animeban a végzet völgyés harc naruto és sasuke között, elég sok a flashback, valamint Itachi vs Sasuke, mikor Itachi beszél.
/off
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2518 Dátum: 08 márc 06, 18:56:10 »

Sasuke nem is olyan bisztos , hogy meghal mert tenyleg Narutoval is kene talalkoznia es azert kuzdot , hogy legyozze Itat.Fel OFF: De az az egy jukkal a maszkjan Tobi annak az egyik manga resznel latszodott a sharinganja es egy masik resznel meg azt mondta , hogy o jo fiu ez lejelthet valamit talan megmenti Sasut.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2519 Dátum: 08 márc 06, 18:59:51 »

Tobi a gyűrűt ejtette le.  Nevet És nem hinném, hogy megmentené Sasukét. Tobiról meg eddig nem sok mindent tudunk, csak annyit, hogy van sharinganja.  :/ lehet, hogy ő Madara, vagy lehet hogy nem.

De szentem Sasukét ő tuti nem menti meg. De minek is megmenteni, amikor úgyse fog meghalni.  :/ tuti, hogy nem..
Naplózva

Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!