24 szep 23, 13:20:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308516 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2490 Dátum: 08 márc 05, 20:20:56 »

Hát Naruto a fejlődését Sasukaval való rivalizálásának köszönheti, ha jóban lennének akkor naruto leragadna azon a szintem amin lenne Hmm?
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2491 Dátum: 08 márc 05, 20:34:55 »

Ez szerintem is igaz!
Sakura és Naruto is sokat köszönhetnek neki ilyen szempontból.
Miután elment, azután kezdtek csak el igazán eddzeni ( mondjuk ez főleg Sakurára igaz)
Bizonyos szempontból Sasuke "vezeti" őket és ez szerintem szintén pozitív dolog Sasukéval kapcsolatban Mosolyog
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #2492 Dátum: 08 márc 05, 20:37:48 »

Pozitív, de nem tudatos. Mosolyog
Jó, jó, tényleg jobb, hogy nem maradt ott velük Konohában, de néha beköszönhetne. Nyelvesít
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2493 Dátum: 08 márc 05, 20:46:00 »

Ne érts félre nem azt mondom h. jó hogy elment, csak próbálom a pozitívumokat kiemelni a dologból
Egyébként úgyis visszamegy Konohába Nevet (erről a meggyőződésemről senki nem tud lebeszélni)


  Kiröhög szerintem aki megpróbálná kikergetni az húzná a rövidebbet  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 05, 20:58:55 írta kana-chan » Naplózva

Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #2494 Dátum: 08 márc 05, 20:46:47 »

Aszittem a K.G.-t kitárgyaltátok....hát ugye miután Sakumo meghalt ilyen kis szabálymániás lett...meg olyan nagyképű is...(neki legalább volt mire nagyképünek lenni xD)...szal kicsit hasonlított Sasuke-ra azért is kedveli...Aztán miután Obito meghalt,és megkapta a Shaingant Obito néhány tulajdonságát is átvette(pl.késés ikszdé)meg ez a csapatmunka mánia.. ikszdé Jaj de annyira cukii ikszdé  Ámor Ámor
Naplózva
WillOfFire
Vendég
« Válasz #2495 Dátum: 08 márc 05, 20:50:07 »

Reméljük, és még azt is, hogy nem seprűvel keregetik ki, ha kedve támad hazamenni. >.<#
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2496 Dátum: 08 márc 05, 21:07:49 »

kana-chan...ha nem lennénk riválisok a legjobb barátnöm lennél:D sasuke nice guy (aki ráadásul nagyon cuki), erröl  még egy rasenshuriken se tudna lebeszélni:) mint ahogy azt már a ki kihez illik topicban is emlitettem, az egész 7. csapat semmire se ment volna egymás nélkül..Mosolyog
Naplózva
Minato
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 261


« Válasz #2497 Dátum: 08 márc 05, 23:40:10 »

Aha ! Megvagytok !  Nevet Bár mindjárt tudhattam volna. Hol máshol mulatnátok? Nevet De ha még egy kicsit tovább kell olvasnom titeket akkor cukorbajt kapok.  Nevet  Nevet Mondjuk kana-channal abban a dologban nem értek egyet  Mosolyog , hogy csak Sasukenak köszönhető minden. Jennybabanak van igaza. Mindenki mindenkinek sokat köszönhet a csapatból. Pl. Sakura sem mindjárt ment Tsunadehez edzeni, csak miután az egyik küldetésen látta, hogy mennyire hasznavehetetlen, mert nem tudott segíteni Narutonak. De ez csak egy példa. A lényeg az, hogy mindenki sokat köszönhet a másiknak.
Naplózva

WillOfFire
Vendég
« Válasz #2498 Dátum: 08 márc 05, 23:44:34 »

Igen, egymás nélkül, nem pedig csak Sasuke nélkül.
Remélem, ezzel a kérdéssel senkinek nem ártok majd...
Minato, te vadászod a Sasuke rajongókat?
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2499 Dátum: 08 márc 06, 13:43:12 »

Nem mindenkit vadász, csak engem és Kana chant:D de télleg minato mért utálod ennyire sasukét? én nem tudok rá haragudni:P
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2500 Dátum: 08 márc 06, 13:50:39 »

bár a viselkedése tényleg kiábrándító (mármint sasukénak) és ha máshogy nézne ki lehet hogy én is utálnám egy picit:) de így nem tudom utálni... bocsi Minato, ezen senki nem tud változtatni, és sztem haggyuk is abba a veszekedést, mert jön Chakra és elfenekel mindhármunkat Nevet de attól még remélem nem bűn ha továbbra is beléd kötök:P
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2501 Dátum: 08 márc 06, 14:07:01 »

hehe... Naná hogy jófej:D:D:D:D:D:D ha ezer Minato mondja hogy nem az még akkor is kacsint amúgy hogy is hívták sasuke szüleit?
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2502 Dátum: 08 márc 06, 14:53:44 »

Szerintem is Sasuke jo fiu es nem is bekepzelt csak "bosszuallo" esz ezert egy kicsit olyan bekepzeltnek tunik es igazan nagyon szereti a baratait csak hideg mert fel , hogy elveszti oket is a "kotelekeket" ezert is szakitotta meg.
Naplózva

rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2503 Dátum: 08 márc 06, 15:14:58 »

A tulajdonságait nem a sharingan miatt vette át hanem szerettet volna olyan lenni mint a barátja Neeem
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2504 Dátum: 08 márc 06, 15:23:23 »

Várjuk Minato válaszát a miért utálod ennyire Sasukét kérdésre Nyelvesít
Egyébként nem emlékeztet titeket vkire a fiatal Kakashi ?, mert akkor (Kakashi gaiden) szerintem kiköpött Sasukés volt a viselkedése sőőőt rosszabb, mert ő otthagyta volna Rint (Sasuke nem tenne ilyet)!
És lám milyen remek ember lett ez a Kakashi Mosolyog
Szóval Sasukét sem kéne még leírni (kedves Minato Nevet )
ipirike hsz.-ával teljes mértékben eggyetértek Pontosan
jah és én nem azt mondtam h. minden fejlődésüket neki köszönhetik ( csak h. neki is fontos szerepe volt/van benne) Mosolyog
Sasuke "vezeti" őket (igy mondtam ugye :'X ) szóval ezt Kakashi is mondja amikor Naruto tanulja a rasenshurikent
akkor vajon mér olyan elszánt? Hát mert van célja vele (erősebbé válni mint Sasuke kacsint )

Jennybaba: megkaptam a PÜ-t és mindjárt válaszolok rá
egyébként Sasuke nem tenne ilyet :/
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 06, 15:48:03 írta kana-chan » Naplózva

Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!