24 szep 23, 11:24:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308350 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2460 Dátum: 08 márc 01, 00:43:43 »

nem amerikaiak rajzolják a mangát, ennyi Nevet ezért nem lesz hepiend Mosolyog
és így lesz "valósághűbb " a történet
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2461 Dátum: 08 márc 01, 06:41:40 »

Benem az a kérdés merült fel ha újraalapitsa a klánját akkor a gyerekei is tudni fogják a sharingantés megmondja e nekik Sasuke hogy van MS is vagy a klán eredetét mert akkor lehet hogy megismétlődik a történelemha majd évek mulva valamelyik gyereke olyan lesz mint Itachi  ?
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2462 Dátum: 08 márc 01, 07:31:00 »

Szerimtem nem mondja meg... Még a múltat is megpróbálja elfelejteni....  Kúl

De van esély a teóriád beigazolódására... Valaki mástól megtudhatják az utódai az igazságot...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2463 Dátum: 08 márc 01, 08:59:05 »

Hat de meg az sem biztos , hogy Sasuke tuleli mert meg ott van Tobi vagy kicsoda o, es Sasuke gyerekei nem hasonlithatnak Itachira ha Sasuke gyerekei.
Naplózva

Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2464 Dátum: 08 márc 01, 10:59:14 »

de még mindig csak 15(16?) éves...ha most belehúz...irgalmatlanul erőssé vállhat.kb mint egy sannin
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2465 Dátum: 08 márc 01, 11:30:14 »

sztem attól még nem olyan valszínű hogy sasuke vagy naruto meghal! sgy csomó japá mangát/animét láttam, amiben szép befejezés van! (nagyon remélem)
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2466 Dátum: 08 márc 01, 11:38:42 »

De mar tul beszeltunk minden befejezest ami Sasukeval tortenhet es a vegere mindig oda ertunk ahonan elkezdtuk >.<#. En mosmar nagyon varom , hogy mi fog torteni Sasukeval a mangaban.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2467 Dátum: 08 márc 01, 11:47:18 »

Engem az érdekelne hogy az átok pecsét lényege nem az volt hogy oro csakrájának egy része átmegy abba aki használja a lvl2es szintet?
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2468 Dátum: 08 márc 01, 11:51:24 »

Hát ha azt vesszük szerintem Konohában se lenne már sok ellenfele talán az 5. és Yamato de szerintem már erősebb mint Kakashi. Ami tetszik Narutoban hogy képes ösztönözni másokat 220 rész végén Lee mondja is hogy ha nem akarnak szégyenben maradni akkor több edzés kell, és konohának szerintem ez a jövöje. Már erősebbek a fiatalok mint a szűleik és ezt sokan szerintem Narutonak köszönhetik.
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2469 Dátum: 08 márc 01, 12:13:04 »

Ami a végét illeti szerintem jó lesz (senki nem hal meg  Nagyöleléééés  )
Ami a 2-es szintet illeti engem is érdekelne honnan kapnak az emberkék olyan sok chakrát
habár nem hiszem hogy Orotól lenne)
Neki nincs is annyi mint amennyit Sasuke felhasznál egy-egy átváltozásnál >.<# )
Szerintem hmm.. talán vmi belső tartalék lehet
de akkor meg azt nem értem miért vesztik el az emberek önmagukat sok átalakulás után Technikai KO

Naruto-kun 14: Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, de Sasuke sokszor bizonyította h. szereti a bajtársait Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 01, 12:15:36 írta kana-chan » Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2470 Dátum: 08 márc 01, 12:23:03 »

Ez igaz kana-chan Sasukenak volt alkalma Narutot megolni mikor verekedtek de nem tette , es akkor is bizonyitott meg az elejen amikor Hakuval verekedtek a hidon ott is megmentette Narutot es majdnem meghalt , de arra en is kivancsi vagyok , hogy Sasuke meg , hogy all a laban mert annyi chakrat hasznalt es meg a sharinganjat is mert Kakasi is hasznalta a sharinganjat hosszu idei es aztan a korhazba kerult.
Az igaz hogy Sasuke egy Uchiha es tovabb tudja hasznalni a sharinganjat de akkor is meg a termeszetet is manipulalja , aszem Oro Sasuket tul erose csinalta mostmar meg bekepzeltebb lessz.
Naplózva

Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #2471 Dátum: 08 márc 01, 15:17:28 »

Nekem is a legeslegnagyobb kedvencem ugyh nem sorolom fel azt hogy miért szeretem de mindenéért ikszdé . Am ez a hazudás dolog is jó...de szegényke tényleg olyan rosszul hazudik...  :'Xde olyan kis ari ikszdé..sebaj így szeretjük ikszdé Az én véleményem is az,hogy ő az egyik legjobb(nekem a legjobb xD)harcos,sharingan nélkül is...mert ugyebár akkor nemvolt meg neki a sha.mikor jounin lett 13 évesen...és azt is elérte...Azért én kiváncsi lennék még az életére azon tul amit a K.G.-be írtak...de Kishi-sensei azt ígérte h most sokat fog írni róla..hátha lesz még valami a multjárol... Nevet
Naplózva
rocklee
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 315



« Válasz #2472 Dátum: 08 márc 01, 16:14:13 »

Ez a hazudozás is csak arra jó h finoman közölje semmi közötök hozzá hogy hol voltam
Naplózva

"Hermész madara a nevem, szárnyimat megettem, szelíd így lettem"

Mesterem: sani-chan
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2473 Dátum: 08 márc 01, 16:50:03 »

Hiei:
Az átokpecsétről:
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=61.msg31137#msg31137
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=113.msg45562#msg45562
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=72.msg83155#msg83155
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #2474 Dátum: 08 márc 01, 22:30:19 »

Köszi Chakra most már értem de Oro halálával aszt hittem megszünik a pecsét vagy azt lehetetlen eltávolítani?(azt tudom hogy Kakashi és a hokage se tudta csak lezárni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!