24 szep 23, 09:17:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308189 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2445 Dátum: 08 feb 29, 15:41:19 »

hát azt senki nem mondta h. ez mostanában lesz, de sztem valóban valami ilyesmi várható a végére
(reméljük még addig sok-sok érdekes fejezet van hátra  Mosolyog )
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2446 Dátum: 08 feb 29, 15:48:05 »

nincs is olyan sok a manga végéig, mint hisszük, legalábbis a story szempontjából. Eléggé felpörögtek az események... persze, ha minden harc 10-15 rész lesz, mint a Sasuke vs Itachi akkor....

sztem Sasuke is próbálja függetleníteni magát Narutotól, és nem vagyok benne biztos, hogy visszamegy a faluba, ha az egésznek vége. Túl sok benne a büszkeség...
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2447 Dátum: 08 feb 29, 16:36:50 »

Hat igen , Sasuke buszkesege . Aszem ,hogy a faluba vissza menes sem egy megoldas de akkor en nem latok mas lehetoseget minthogy Sasuke meghal Felakaszt , mas lehetosege nincs (hat van de azokat mar tulbeszeltuk es lehetetlenek). De akkor meg mar nem latom ertelmet Narutonak es a tobbieknek hiszen Sasuketol fugnek. Nem toom Kishi bacsi mit hagyot a vegere da mar naon kivancsi vagyok , mert Sasuke az egyik kedvence. 
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2448 Dátum: 08 feb 29, 17:42:03 »

már mért ne menne vissza a faluba? itt nőtt fel és nem egyszer bizonyította hogy fontosak neki az ottani kötelékek..amik akadályozzák őt a célja elérésében! kishi sensei meg biztos nem feledkezik meg az olyan vajszívű lánykákról mint én, és egy happy endes szupi befejezést talál ki! Mosolyog
Naplózva
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #2449 Dátum: 08 feb 29, 17:50:07 »

Azt hittem, hogy egyedül vagyok abban, hogy azt gondolom hogy Sasuke visszamegy.. De jó hogy nem!! Nevet
Én nem is tudom, lehetséges hogy visszamegy, de az is lehet hogy új életet kezd Sakura-val és Naruto-val egy másik faluban! xD (Najó, ez csak vicc volt Nevet )
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2450 Dátum: 08 feb 29, 17:54:48 »

Hat a happy endeket en is szeretem csak egy kicsit uncsi lenne ( de lehet , hogy olyan lessz mint a pinocio es majd Kishinek at kell majd irnia a tortenetett mert azok a lanyok akik szeretik Sasuket es nem fognak belenyugodni , hogy meghal) de az utobbi nem olyan bisztos. 
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2451 Dátum: 08 feb 29, 17:56:55 »

ha sasu meghal én email  bombákkal halmozom el és addig nem hagyom nyugton amig fel nem éleszti sasut!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2452 Dátum: 08 feb 29, 18:00:18 »

de jó hogy nem vok egyedül a "Sasuke mindenképp visszamegy" gondolattal
már azt hittem itt mindenki ellenem van :'X

nem hiszem hogy Kishimoto M. Sasuke halálát tervezgetné (az egész story darabokra hullana) Pontosan
Szerintem Sasuke előlépett Naruto mellé főszereplőnek
és a főszereplőket nem szokták megölni Nevet
 
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2453 Dátum: 08 feb 29, 18:04:34 »

Azt nem mondtam ,hogy Sasuke vissza megy a faluba lehetetlen , es ha vissza megy kivancsi vagyok akkor Kishi , hogy fogja bealitani (mit fog majd mondani). Hat akorarol iletoen eleg fiatal , hogy meghaljon , el is kepzeltem ha Sasuke meghal Konoha osszes lanya siratna Ördögi.
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2454 Dátum: 08 feb 29, 18:07:21 »

hát egy ilyen pasit még jó hogy Nevet
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2455 Dátum: 08 feb 29, 18:14:30 »

Hat en szivesen elfogadnek egy ilyen pasit baratnak , nem eleg , hogy szep meg okos is es az biztos  hogy en is siratnam ha meghalna.
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2456 Dátum: 08 feb 29, 19:16:41 »

nekem van egy olyan érzésem, hogy a történet végén vagy Naruto vagy Sasuke meghal. És inkább Sasuke hal meg az utolsó uchihaként, mint Naruto, bár ez az én megérzésem... szóval nem jut vissza Konohába
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2457 Dátum: 08 feb 29, 19:52:10 »

Kimo ez mar benem is felmerutl , de az lenne a szep befejezes , hogy ugy halnak meg mint ket jo barat es megmentik egymas.
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2458 Dátum: 08 feb 29, 22:16:38 »

Egyet értek de az lenne a szép ha Naruto mentené meg Szászkét és végre egyszer megköszönné és elismerné öt!!! Én nem utálom őt sőt szeretem a karakterét de azért sok mindent köszönhet Narutonak, minden Sharingan szintet ez egyéni vélemény úgy szerez hogy a hiper aktiv ott van (javítsatok ki ha tévedek) pl Haku,útán a chunnin vizsga és végül pont ellene lesz 3 izé a szemében. Azért Narutonak is sokat köszönhet.... Még annyi én is bizom a happyben de szerntem sem lesz az és szerintem ő fog meghalni.
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2459 Dátum: 08 feb 29, 23:56:27 »

Szerintem ha elmútatták volna  neki,na meg eszükbe jutott volna akkor felfogta volna.Mostanra pedig már tényleg nem lenne ellenfele senki se!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 162 163 [164] 165 166 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!