24 szep 23, 09:23:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1308225 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2430 Dátum: 08 feb 28, 21:50:32 »

az lehet de semmi dolga nem lenne neki már Konohaban Mosolyog azért már nem olyan mint kicsinek volt lehet hogy faluba is megértik a bosszúját de nem biztos h mindenki szívesen látná egyébként meg sztm neki így tökéletes szvsz ő nem illet a faluba ő más figura mint az ottaniak és ettől jó a karaktere
Naplózva
Lavitz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


« Válasz #2431 Dátum: 08 feb 28, 23:07:31 »

Narut0 király az avatarod (Trinity Blood a kedvenc animem/mangám) kacsint
Amugy igazad van.Konohában mindenki,hogy mondjam...Tulságosan béke szerető és tulságosan boldog alkatok ami Sasuke tőkéletes ellentétte:P
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2432 Dátum: 08 feb 28, 23:48:53 »

Újabb furcsa elméletek...  Technikai KO

Konoha egy "harci" falu, majdnem mint egy Spárta (lásd történelem). Ez a falu adja a Tűz Országának nindzsáit. Ilyen helyeken nem akadnak fent olyan dolgokon, hogy valaki egy kicsit morcosabb vagy esetleg egy kicsit kevesebbet beszél mint az átlag. Jó shinobi? Kiváló eredménnyel végezte el az Akadémiát? Van egy nagyon erős vérvonal képessége? Akkor ő a mi emberünk!
A faluban senki nem nézett Sasukéra ferde szemmel. Egy jelenetet sem láttunk, ahol bárki is utálkozva vagy gyűlölettel nézett volna rá. A lányoknak tetszett, a fiúk irígyek voltak rá (se semmi "az a ..., megölöm"), a felnőttek pedig tehetségesnek tartották. Ennyi erővel Narutónak sokkal több oka lett volna már réges-régen lelépni a faluból...
Hogy Sasuke különbözött a többi falusitól...? Szerintem meg inkább Naruto az aki nagyon elüt a környezetétől. É ha őt elviseli a falu, akkor egy Sasuke nevű csendes emberke már meg se kottyan.

A falut meg azért hagyta ott, hogy a barátai és kötelékei ne álljanak a bosszúja útjába, ill. mert azt hitte (mondjuk részben jogosan), hogy Orochimarunál jobban megerősödhet mint Konohában (ebben viszont már vitázhatnánk).

u.i.: Nem vagyok Sasuke rajongó. Pártatlan vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 28, 23:51:14 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #2433 Dátum: 08 feb 29, 00:03:06 »

őő én egy szóval se mondtam hogy ferdeszemmel néztek volna rá faluban és ezt a nem illik a faluba ezt sem úgy értettem mert valóban naruto se illene oda az összképbe ha összehasonlítjuk én csak képletesen értettem hogy a viselkedés,stílus míg más élettelteli ő addig egy szót se szól nos valahogy így értettem h nem illik a képbe
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2434 Dátum: 08 feb 29, 00:14:31 »

Talán...?
Ha annó, a Zabuzás részek előttöl fogva csak mondjuk 10 klónnal edzett volna állandóan, mire odaért volna a történet, Kabutót is beleverte volna a földbe, még Rasengan nélkül is. Mostanra pedig már... nem is tudom milyen erős lenne.
Habár nem tudom, hogy a nem "elméleti" edzésre (elméleti edzésen a ninjutsu, elem manipuláció, stb-t értem, vagyis azt amihez agymunka is kell), mint pl. a taisutsu is áll e ez a "klónok tudását megkapja az eredeti test"...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2435 Dátum: 08 feb 29, 00:17:08 »

Oksa, vágom. ^^
De erre meg ott a másik dolog. Ez egy katonai falu. Ha valaki jó shinobi (erős, tehetséges, kekkei genkai is van), akkor nem akadnak fent olyanon, hogy kicsit búvalba... .
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 29, 00:17:42 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2436 Dátum: 08 feb 29, 12:50:43 »

De Sasuke tenyleg nagyon behuzodo tipus (ez megertheto) , de az tenyleg furcsa lett volna ha bealit Orohoz Sakuraval es Narutoval >.<# es szerintem Kakasi is ki tudta volna kepezni Sasuket , de en nagyo furcsalnam ha Sasuke csak ugy ni beallit Konohaba es bocsanatot ker, hogy csak  a boszujat kellet elinteznie es egyszeruen fissza fogadjak.
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2437 Dátum: 08 feb 29, 13:50:15 »

Kakashi az egyik akiket nagyon bírok.Sharingannal vagy anélkül az egyik legjobb harcos.
Naplózva

Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #2438 Dátum: 08 feb 29, 13:54:17 »

Naruto egy olyan ember aki nagyon nehezen tanul,da ha megtanulja aakor jól haszálja, a Shippuudenben szerintem már könnyebben tanul.Mikor ötvvözni akarja a rasenganját az elemével.(lehet hogy ez off)
Naplózva

Kimo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 205


« Válasz #2439 Dátum: 08 feb 29, 14:32:19 »

ha Naruto a történet eleje óta ezt a technikát használja edzésre (és tényleg csak 5-10 klónnal), Tsunade sztem nem csak az egy ujját használja ellene Nevet, Zabuza kb hamarabb meghal, Haku nem "öli" meg Sasuke-t. (Gondoljuk csak el, mire Tsunade banyához ér a történet, eltelik kb 3-4 hónap, az 10 klónnal 1200 napi edzést jelent) A két és fél év alatt meg eszméletlen sokat fejlődött volna.
Naplózva


A pandák és az eszkimók szeretik a chipset

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2440 Dátum: 08 feb 29, 14:58:23 »

szerintem az se annyira igaz hogy magábafordulós lenne, persze nem olyan élénk mint Naruto, de azért ő is benne van a dolgokban (lásd amikor Kakashi maszkját akarták leszedni)
Egyébként is ha ő magábafordulós akkor mit mondanál Shinora :'X
szóval sztem az az elmélet is megbukott miszerint nem illik a faluba Nevet
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #2441 Dátum: 08 feb 29, 15:01:36 »

Én úgy gondolom nem állíthat csak úgybe mint ha semmi nem történt volna. És azért böven van mit leverni rajta biztos tudja ezt ő is. Én is megértem a bosszú vágyat azt is hogy fejlödni akart de akkor is elhagyta a faluját ami ha jól tudom bűn.( vagy egy geninél ez nem számít mert nem tudja a falu titkait?)
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 29, 15:02:54 írta Hiei » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2442 Dátum: 08 feb 29, 15:07:02 »

De naruto agyi kapacitása 12 évesen nem hiszem hogy felfogta volna az árnyék klónok elönyeit :DMikor 15 évesen elkellet neki mutogatni Mosolyog
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2443 Dátum: 08 feb 29, 15:11:45 »

Szerintem Sasuke amikor elment akkor már kötödött Narutohoz és Sakurához mint a barátai és Kakashihoz mint a senseiéhez de fontosabbnak tartotta a bosszúját (kár)és ezért elment és szerintem nagy hatással volt rá az amikor viszontlátta a testvérét aki rá se bagózott plusz megmutata neki mégegyszer a klánja halálát . Ő nem szerette volna hogy Naruto utána menjen plusz a  shippuuba a legelején is mondta Narutonak hogy jobban tenné ha edzett volna hogy hokage legyen nem hogy őt keresse
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2444 Dátum: 08 feb 29, 15:25:42 »

Ott a pont,és ez a történet eggyik alapszálja (narutóék keresik őt),és szerintem nem fog visszamenni mert akkor már majdnem vége is lenne a sorozatnak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!