24 szep 23, 03:15:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307921 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Hiei
Vendég
« Válasz #2355 Dátum: 08 feb 22, 15:44:57 »

Szerintem ha megtudja, isten óvja Peint és az egész akát de az se lepne meg ha vén asszony hadat üzenne az esőnek. Minden esetre Pein vs Naruto harc biztos hogy lesz és szerintem ott lesz valami fajin új technikája is vagy meg ismerhetjük a 9. farkút mire képes.De Jiraiyat nagyon sajnálom.  Sír Sír Sír
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2356 Dátum: 08 feb 22, 17:15:18 »

pff.... na mind1 kibírom!!!!!! (remélem xD) Mert akármilyen idegbeteg mészárospalánta lett akkor is ő a kedvencem! a part 1 ben olyan cuki feje vaan!!
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2357 Dátum: 08 feb 22, 17:56:16 »

hát kétség kívül nagyon erős ninja lett!:) a part 1 es ruhája sztem nagyon béna volt!!! most sokkal de sokkal szebb lett!:)MosolyogMosolyog de sztem nem törődött bele hogy elvesztette sasukét és nem is felejtette el.. de könyörgöm, hogy legyen szerelmes sasukéba ha azt se tudják hogy hol van?? (bocsi Chakra, lécci ne töröld az off miatt) én úgy gondolom nem szerelmes narutoba, de naruto rámanősségére  kétféle képpen lehet válaszolni...kedvesség (nem szerelem) vagy egy hatalmas pofon..xD  Attól még hogy néha az előbbit választja attól még nem szerelmes narutoba (remélem is) én nagyon sasusaku és naruhina párti vagyok!:)
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2358 Dátum: 08 feb 23, 07:57:22 »

Én birom Sasukéban a karakterét es a chuunin teszten már megismered az érzékeny oldalát is és azt nem hogy túlságosan el van foglalva a boszújával de még akkor is szimpatikus számomra  Mosolyog
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2359 Dátum: 08 feb 23, 08:09:19 »

Naruto mindig is lágy szivű volt de most már nem lesz az tuti hogy le fogja győzni Peint ás valami történi fog a kiubival is de azt nem hiszem hogy atveszi mejd rajta a hatalmat  ?
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2360 Dátum: 08 feb 23, 09:48:18 »

igen amikor a harc volt az erdőben Gaara ellen akkor feláldozta volna a bosszúját hogy megmentse narut és sakut! Mosolyog:)az olyan jó rész volt xD
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2361 Dátum: 08 feb 23, 11:05:19 »

Engem Naruto macskabajszai idegesítenek Nevet a sexy no jutsunál is egy bajszos nőve változik át....az milyen már????
am mért nem jöhet ki a kyuubi többet belőle? mármint úgyértem az mért árt neki?
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #2362 Dátum: 08 feb 23, 11:28:25 »

Mert azt a chakrát emberi szervezet nem képes feldolgozni égeti a testét nem véletlen csodálják sokan hogy képes olyan undorító chakrát használni.
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2363 Dátum: 08 feb 23, 11:44:41 »

jójó eddig értem de eddig mért szabadott használnia? Jiraiya tanította meg neki, de most ő is mondta hogy ne használja..mért csak most nem lehet használnia?
bocsi hogy mindenkit fársztok de már csak ilyen vagyok;P
Naplózva
kamikaze_007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #2364 Dátum: 08 feb 23, 11:46:46 »

kakashi is megmondta hogy, ugy sokkal jobban erősődik hogyha nem használja a kyuubi-t.
anime-ban yamato megmondta hogyha, használja a kyuubit akkor a társait is bánthatja...
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 23, 11:47:48 írta kamikaze_007 » Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #2365 Dátum: 08 feb 23, 11:47:59 »

Amikor a negyedik farok előjön, a kyuubi csakrája, sokkal nagyobb koncentrációba égeti Naruto testét, és utána, pedig hhihetetlenül gyorsan gyógyitja. Ez a fojamat sokszor nem játszható le, mert széjjeltépi narutó sejtszerkezetét. Végül is, ő is egy ember....
Naplózva

jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2366 Dátum: 08 feb 23, 12:04:34 »

ok köszi! azt hiszem felfogtam MosolyogMosolyog
Naplózva
jennybaba
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 381

Szászke-kun fan :D


« Válasz #2367 Dátum: 08 feb 24, 13:47:36 »

am naruto, jóban volt sasukéval mielőtt lemészároltáák sasu szüleit? mert én erre következtetek a 130-134 epizód alapján...?
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2368 Dátum: 08 feb 24, 14:39:05 »

 Azt nem tudom hogy azelött barátok voltak e de szerintem Naruto Sasukét a nagy riválisának tekintette de a barátja is akart lenni mert ő megértette ot az egyedülétbe csak Sasuke népszerű gyerek volt a származása miatt Naruto pedig ellenkezőleg
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2369 Dátum: 08 feb 24, 15:18:07 »

Igen és az Oro elleni harcban is a capatársai védelme érdekében oda atta volna a pergamentett még Oro is megjegyezte ezt de aztán harcolt vele egy jót
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!