24 szep 22, 17:29:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307408 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2190 Dátum: 08 feb 07, 08:18:19 »

Szerintem meg azelott elkapja mielott hokage lenne  Nyelvesít de ha megis igy tortene tuti hogy a falu javat nezne nem a volt baratsagukat  ???
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2191 Dátum: 08 feb 07, 08:22:43 »

Szerintem is Orotol tanult el valami titkos teknikat  Nevet de sztem nem lesz meg neki a MS ja sot lehet hogy kitalal valami modot hogy legyozze azt mivel vegyulis az genjutsu  ???
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 07, 12:52:50 írta h_Tunde » Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2192 Dátum: 08 feb 07, 10:46:46 »

Nah, h jah meg a Saringan is vmilyen szinten össze vannak kötve. Mindenkit szeret a csapatában, csak nem meri kimutatni. Fél h újból elveszítheti a szeretteit. :'(
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2193 Dátum: 08 feb 07, 12:51:17 »

Meg nemcsak a sharingan miatt de Sasuke pont olyan mint Kakashi nem csak a multjuk de a stilusuk is  Nevet
Naplózva
szoszi
Vendég
« Válasz #2194 Dátum: 08 feb 07, 19:28:05 »

háth nem is tudom, lehet h már nem szereti sasukét, de sztem ő még erre nem jött rá,
de nem hinném h nartutoval bármi is lenne(legalábis remélem, naruto+hinata drukker vagyok)... sakura nem buta, sztem tudja h hinata mit érez(bár nem vagyok benne biztos) és nem fogja lenyúlni előle narutot, másrészről, mintha említették volna h testvéri lett időközben sakura és naruto kapcsolata...
Naplózva
Had2222
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 208


WWW
« Válasz #2195 Dátum: 08 feb 07, 21:08:32 »

Húha, ahogyan látom nem igen komáljátok Sasuke-t.. ^^" Na, elmondom hogy nekem mi a véleményem róla!^^ (Márha vkit érdekel xD)
Személy szerint nekem ő a kedvencem, bár az elején nem igen kedveltem a lenéző stílusa miatt, de valahogy megkedveltem!^-^ (Bár igaz hogy egy álom miatt keztem el nézni a Naruto-t ami hát róla (Sasuke-ról) szólt, de ez most más tészta(persze nem csak ő volt benne)) Szóval én szeretem!^_^ Am. meg sztem nem lesz MS-e.. nem tudom miért gondolom így, de sztem nem lesz! (Am. meg én Sasuke-nak drukkolok, hajrá!:D)
Na jó, befejeztem! 
Naplózva
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #2196 Dátum: 08 feb 07, 22:25:10 »

azért kakashi sokat fejlődött ilyen téren Nevet amikor először olvastam a gaident elámultam azon,h milyen kis pukkancs volt! most már normális...nagyjából Nevet
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2197 Dátum: 08 feb 07, 22:37:48 »

Én szerintem már narutot bírja a legjobban, mert amikor az új speckó rasi fejlesztik eggyütt akkor is mondja neki hogy én tényleg kedvellek -asszem ezt mondja-(bár ez narutot cseppet megzavarja Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 07, 22:40:18 írta kryboy » Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2198 Dátum: 08 feb 07, 22:42:51 »

szerintem lessz neki ,de mindeggy én csípem, Szomorú igaz egy kicsit nagyképű
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2199 Dátum: 08 feb 07, 22:50:04 »

Persze... Mert Minatóra emlékezteti, és büszke rá, hogy felülmúlta a tanítványa....

Nekem az tűnt fel, hogy Kakashi harci stílusa a gaidenbe olyan volt mint Narutóé a part 1 ben.... Durr ész nélkül frontálisan az ellenfélnek....  Mosolyog
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #2200 Dátum: 08 feb 07, 22:52:14 »

ja sokat változott pár évtized alatt . Én egy kicsit azt furcsáltam , hogy van mikor nagyon gyors , de mákor meg mintha leblokkolna . Ezt csak én gondolom így vagy igazam van ?
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #2201 Dátum: 08 feb 07, 22:52:19 »

ja ha bezárná menyit járna hozzá dumálni hogy változzon meg :Pmár tuti öngyilkos lenne saske Nevet
Naplózva
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2202 Dátum: 08 feb 07, 22:57:53 »

ja mondjuk "véletlen" sziven találná egy chidori Hümm-hümm aztán :'(
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2203 Dátum: 08 feb 08, 01:04:10 »

Gabesz:
Szerintem Kakashi a Gaidenben sem volt olyan "durrbele bumm", csak talán az akkori arogánssága, meg, hogy a Chidori ugyebár eléggé közelharci jutsu (volt még akkor) miatt tűnik úgy. Végülis, nem akárki lesz 12 évesen Jounin. Egy olyan szeleburdi emberkét mint pl. Naruto tuti meg nem kapna egy ilyen magas rangot... Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2204 Dátum: 08 feb 08, 01:08:50 »

Moderátor:
Általános Naruto témák > Ki kihez illik szerinted?
A továbbiakban a továbbiakat a fent megjelölt témába kérjük írni. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!