24 szep 22, 15:27:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1307276 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2160 Dátum: 08 feb 06, 10:45:30 »

Nah és mi lesz ha valszeg nem menti meg Sasuket? Azért szerintem ha majd telnek az évek utánna azért elfogadná a Hokage címet, hisz szegény 3. se fogadhatta volna el ha a rossz múlton múlik (Oro). Na mind1. És ha nem sikerül + menteni Sasut akkor utánna a legyőzése lesz vajon a célja?
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2161 Dátum: 08 feb 06, 10:47:27 »

Még nem rajzolták le neki az igazit! Nevet Ha engem beletennének a sorozatba, nem lenne ilyen problémája! Nevet De kár h az anyujáról se tudni semmit. Van Hatake klán 1ébként?
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2162 Dátum: 08 feb 06, 11:08:17 »

Ez a Naruto Sasuke kapcsolat valami olyasmi mint anno a Jiraiya Orochimaru kapcsolat... Amikor Oro otthagyta a falut, Jiraiya vissza akarta vinni, de nem sikerült neki... Végül ellenségek lettek... Szerimtem Narutoékkal is ez lessz a hejzet...
Azzal a külömbséggel, hogy Sasuke távozása a faluból nagyobb veszélyt jelent a sharingan miatt, mint anno Orochimaru távozása... Tehát akár tetszik akár nem ellenségek lesznek... A falu érdeke előrébb van a barátságnál, a személyes érdekeknél... Naruto előbb utóbb letesz arról, hogy megmentse Sasukét, és akkortól fogva ellenségként fog rá gondolni...
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2163 Dátum: 08 feb 06, 11:12:54 »

Nem sokat tudunk Kakashi családjáról... Az apjáról tudunk pár dolgot, és kész.... Javaslom a vissza olvasás jutsut!  Mosolyog (Magyarul: olvass vissza, sok érdekes dolgot megtudsz!  kacsint )

NinjaGo:rl sok szerencsét Kakashi szívének meghódításához!  kacsint Mosolyog
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2164 Dátum: 08 feb 06, 11:32:19 »

Elhasználtam a chakrám felét a visszaolvasás jutsuval! Nevet Csak azt hittem h valaki tud vmi újat! Köszi Gabesz! kacsint igyexem!
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2165 Dátum: 08 feb 06, 11:40:21 »

Hát most tökéletesen összefoglaltad a gondolataimat! És még harag is lesz Narutoba azért amiért Sasuke bántotta Sakurát, de leginkább önmagára fog haragudni! :'(
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2166 Dátum: 08 feb 06, 11:49:54 »

Újabbat nemigen tud senki... Legalább addig nem, amíg Kakashiról szó nem lessz a mangában.... Különben szívesen..  Mosolyog
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2167 Dátum: 08 feb 06, 13:46:30 »

Azta benne leszek Narutoban?XDXDXD Nevet
Nem hiszem. szerintem visszaviszi, Sasukét, majd börtönbe csukják egy kicsit, majd megint barátok lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 06, 13:47:01 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #2168 Dátum: 08 feb 06, 13:48:58 »

hmm, most a saját gondolataitokat foglaltátok össze, nem Narutoét ... xD nem hiszem, hogy Naruto letenne Sasukéről, mivel Naruto amit elkezd ... azt be is fejezi ...
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2169 Dátum: 08 feb 06, 13:54:47 »

Mondjuk az tuti h nem tudja h hol a határ, h hol kellene feladni! De ez nem mindíg jó,bajba sodorhatja magát és másokat. Mondjuk én örülnék ha sikerülne neki  Sasukét vissza szereznie! Csak vannak emberek akik soha nem változnak...
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2170 Dátum: 08 feb 06, 14:06:18 »

Igen a sajátunkat... Naruto tényleg elég csökönyös.... Amit a fejébe vesz, azt végig is viszi.... De előb utóbb rá kell jönnie a valóságra, le kell rombolnia az illúziót, hogy Sasuke a barátja.... Tudja hogy a falu érdekei előrébb vannak mint a sajátja... Komolyodott már annyit, hogy azt felfogja... Már  nem azt a nagyszájú kölyök, aki a part 1 ben volt.... Csak még mindig az érzelmei irányítják...  ;D

NinjaGo:rl... Naruto egyszerűen nem tud veszíteni, és kész.... Bajba meg már nagyon régen került, amit ő okozott...
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2171 Dátum: 08 feb 06, 14:16:27 »

A komolyabb harcok is bajok! Oroval való harckor megint nem tudta az érzéseit kontrolálni, és ha nem lett volna Yamato akkor mindenki tudja h mi lett volna Sakurával... Szerintem a Kyubit kellene megtanulnia kezelni úgy ahogy! Az többet jelentene mint bármelyik jutsu! Szeintem azért még nagyrészben maradt a régi! Nevet És ez jó.
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2172 Dátum: 08 feb 06, 14:53:02 »

Lehet hogy idealista vagyok es at felfogtam hogy ok ketten ellensegek lessznek mert ket kulombozo taborba vannak   ;D de lehet hogy lesz egy kozos cel amely elerese erdekeben ujra oszefognak es miutan sikerul neki legyozni Itachit ujra "jofiu "lesz  es visszater konohaba es Naruto baratja lesz ez happy end lenne  Nevet
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2173 Dátum: 08 feb 06, 14:57:23 »

(Sasuke a bosszút mindíg ís magának akarta. Ő akar leszámolni Itachival. De ezt nem itt kellene + dumálni. Nyelvesít) Az tuti h Naruto mindenkinek meg tud bocsájtani, szóval ha esetlegesen úgy alakulna akkor mindent megbocsájtana  Sasukénak, hisz ez a célja!
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #2174 Dátum: 08 feb 06, 15:00:33 »

Szoval szerinted az hogy Narutoek is Itachit keresik az meg jobban elensege tenne a ket sract?  ??? Lehet igazad van de en akkor is a happy endben bizok  Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!