24 szep 22, 09:38:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1306955 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2085 Dátum: 08 feb 03, 14:56:11 »

De Sasuke szeme erosebb mint Itacie es meg sok minden nem dolt el lehe hogy nem is Sasuke orsitott.
Naplózva

NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2086 Dátum: 08 feb 03, 15:01:21 »

Tehát azt mondod h azért hord maszkot h ne az apját lássák benne? Mondjuk én is észre vettem a KGben h olyan fura volt! Meg az apjáról is tudtam. De ez egy érdekes gondolat.
Én most nem akarok teljesen hü**ének tünni de ez csak egy sztori' ugye?http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?action=post;topic=13.720;num_replies=721Bofi h ilyen gyagya vok de még nem naon igazodok ki. Szomorú
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2087 Dátum: 08 feb 03, 15:14:06 »

Öööh, bocsánat, megint nem az én tisztem, de kezd kissé átláthatatlanná válni ez a téma és igen zavaró :-[ :-X
1) kérlek, ne szóljatok hozzá egymás után többször, ott a módosítás gomb
2) 4 szavasnak kell lenni legalább a hsz-oknak
3) nem kell többször leírni ugyanazt és reagálni minden egyes hsz-re sacc/kb. ugyanazzal vagy egy-két szavas egyetértéssel :-X
Ezeket most csak úgy általánosságba mondom, ha már tényleg ennyire átugrottátok a fórumszabályzatot néhányan Hümm-hümm Tudom, kell egy kis idő, míg belejöttök a fórumozásba (főleg, ha ez az első fórumotok), de tényleg kezd egy kicsit átláthatatlanná lenni szegény Kakashi témája :-[ :-X

De, hogy ne legyek teljesen off topic... az is elgondolkodtató szempont, amit még múltkor vetettünk fel azzal kapcsolatban, hogy a réges-régi időkben a ninják álarcot viseltek Japánban, pontosan azért, hogy a kilétükre ne derülhessen fény... szóval lehet, hogy esetleg a Hatake családnál egy ilyen hagyományból fakad...
Arra viszont nem vennék mérget, hogy Konoha Fehér Agyarának is maszkja volt ;D Mert csak hátulról mutatták a KG-ben... vagy volt vlmi utalás erre, amire nem emlékszem? :-X (bocsánat, ha egyszerre kb. 240 epizódot megnéz az embör lánya, bizony összefolyik néhány dolog :-[ :-X )


Ja, ui.: amit a quizillán vagy fanfiction.net-en és hasonló oldalok látsz, fan fiction-ök... vagyis rajongói történetek Mosolyog Ezzel azt hiszem, meg is válaszoltam a kérdésed kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 03, 15:14:55 írta Arvael » Naplózva

h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2088 Dátum: 08 feb 03, 15:17:18 »

NinjaGO jól utal rá! szerintem kakashi mint írtam azt akarta hogy ne az apját lássák benne!
Naplózva

NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2089 Dátum: 08 feb 03, 15:26:12 »

For Arvae:l Ne hari az előzők miatt csak tudod ez az első fórumom és ügy örülök h végre valakikkel eldumálhatok erröl a témáról. de köszi h elmondtad ezentúl szemelött tartom! :)jah és köszi h válaszoltál a kérdésemre.Már naon + ijedtem. Nevet
tehát tényleg elég brazil szappan operás lett volna a dolog, de most már mind1, Kakashi egy magányos farkas pont mint az apja. Szomorú Volt vajon szerelmes?
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2090 Dátum: 08 feb 03, 15:28:57 »

nem én úgy tudom hogy nem szerelmes! bár lehet hogy még RIN-be az akit nem tudni hova tűnt(kakashi volt csapattársa)
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2091 Dátum: 08 feb 03, 15:45:41 »

NinjaGo:rl, Nincs mit Mosolyog Ha van esetleg kérdésed, Privát Üzenetben szívesen válaszolok kacsint
Egyébként vannak jól kidolgozott, élvezhető ficik is, de sajnos tele van a net említett brazil-szappanoperás stílusúakkal is ;D No mindegy, ficiknek is van témája, a Kiegészítők, Extrák közt kacsint

Régen amúgy én is úgy gondoltam, hogy azért hordhatja a maszkot, mert szégyellte az apját, de... már nem szégyelli... azért az Obitóval való beszélgetésnek meg történéseknek volt rá hatása x'D, szóval nem venném már ezt se készpénznek ;D Mindenesetre Kishimoto szeret játszani a fantáziánkkal, mert részletekben már szinte az egész arcát láttuk, hol ebben a szögben, hol abban, de a száját még sohasem Nevet
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2092 Dátum: 08 feb 03, 16:14:02 »

Miért lenne Sasuke szeme erősebb? Itachinak van MS-e... Sharingan ügyben Itachi az erősebb...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2093 Dátum: 08 feb 03, 16:51:05 »

... Öööh, bocsánat, megint nem az én tisztem, de kezd kissé átláthatatlanná válni ez a téma és igen zavaró :-[ :-X ...

Nyugalom, már tettem róla.
És asszem lesz pár figyelmeztetés is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2094 Dátum: 08 feb 03, 18:30:59 »

Igen én is ezt mondtam! amíg sasuke-nek nincs MS-je nem lehet erősebb!
Naplózva

NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2095 Dátum: 08 feb 03, 18:48:56 »

Kakashit az apja dicsőségének vissza szerzése hajtotta előre v csak naon tehetséges volt,h olyan fiatalon (asszem 13 évesen) elérte a jounin rangot? Mondjuk ő addigra kifejlesztette a Chidorit, ugye?
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #2096 Dátum: 08 feb 03, 19:05:42 »

Ha Sasuke szembe merne 1edül szállni a báttyával akkor nem szervezte volna meg a Hebi csapatot full jó tagokkal. Én nem tom, lehet meg akarja alázni h ő csak a végső csapást adná. Nem tom.
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2097 Dátum: 08 feb 03, 19:11:18 »

Olvasd a mangát egy kicst tovább, már kiállt ellene egyedül. kacsint
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Yakushi Kabuto
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #2098 Dátum: 08 feb 03, 20:14:38 »

nem neki hanem lee-nek van a legerősebb akarata
Naplózva
h_neji
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103

Isten teremtette az agyat VAGY az agy az istent?


« Válasz #2099 Dátum: 08 feb 03, 22:24:19 »

igen igen! ma néztem ezt vissza! kakashi nagyon tehetésges ninja! és szerintem megérdemelné a Hokage című rangot! mert 13 évesen naruto-ék még chunninok sem voltak...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!