24 szep 19, 23:18:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1304044 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #8520 Dátum: 12 feb 03, 20:57:48 »

Attól, hogy nem használt még kenjutsut nem biztos, hogy nem is képes rá. Az apja kardját is remekül forgatta, kár, hogy széttört.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8521 Dátum: 12 feb 03, 21:06:54 »

Az mondjuk elég béna volt, hogy a híres kardot egy mezei shinobi széttörte.
Kíváncsi lennék a Fehér agyar erejére.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8522 Dátum: 12 feb 03, 21:21:33 »

Szerintem se kelett volna széttörnie... nha meg azt sajnálom hogy az apját nem láthattuk harcban..Szomorú  megnéztem volna a sanninokkal vetekedő konoha fehér agyarának az erejét..Szomorú
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #8523 Dátum: 12 feb 03, 23:18:14 »

Ja egy olyan harcot én is szívesen végignéznék.

Én bírtam ahogy Kakashi használta az apja kardját. De tuti h tud bánni a karddal, elvégre a Kakashi Gaidenben elég jól ment neki, Zabuza kardját se kezdőként forgatta +az anbusok is karddal mászkálnak, szal van neki tapasztalata vele. Az már más kérdés, h az apjától kapott kard széttörése után valszeg nem akart másikat(bár itt elméletileg egy baki van, elvégre az anbuban használt karddal attól még harcolhatna) Gondolkozik
Na mindegy, bonyolult lenne végiggondolni, mert nem nagyon van ebben logika + hullafáradt vok a normális gondolkodáshoz, de se baj, holnapra is kell elmélkedni valót hagyni Nevet
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
ren14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


Mod: Avatárod túl nagy volt, törölve.


« Válasz #8524 Dátum: 12 feb 04, 00:13:46 »

Sziasztok!
Én csak azt szeretném kérdezni, hogy Naruto még mindig genin? Vagy már nem? Csak mert én nem emlékszem, hogy levizsgázott volna, na meg a shippuuden-ben is már hány "év" eltelt és még nem volt egy chunin vizsga se...
Naplózva

\\\"A félelem az, ami erősebbé teszi az embereket.\\\"
\\\"El fogom rejteni a szívemnek azt részét, ami sírni és sikítani akar.\\\"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8525 Dátum: 12 feb 04, 00:38:55 »

Jól emlékszel, még mindig azt a rangot tapossa. Szerintem ő már nem is lesz chunin vagy jounin. Annál magasabbra tör. ikszdé
Naplózva
ren14
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


Mod: Avatárod túl nagy volt, törölve.


« Válasz #8526 Dátum: 12 feb 04, 00:45:04 »

Jaaa.... egyből hokage lesz:) Bár ez illene hozzá, mármint csak Ő lenne rá képes, hogy geninből hokage legyen:))
Naplózva

\\\"A félelem az, ami erősebbé teszi az embereket.\\\"
\\\"El fogom rejteni a szívemnek azt részét, ami sírni és sikítani akar.\\\"
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #8527 Dátum: 12 feb 04, 09:16:19 »

Naruto bizony genin, pont úgy, ahogy Sasuke is geninként hagyta el Konohát. Viszont szerintem a nemrég geninné váltak védelme érdekében nem rendeznek chuninvizsgát. Egyrészről gondolom a chuninok egyből mennek ki a frontra, másrészről Naruto egy kissé más erőszintet képviselne.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8528 Dátum: 12 feb 04, 09:24:31 »

Vicces lenne, ha genin vizsgán széttépne pár kis hülyét.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8529 Dátum: 12 feb 04, 09:29:55 »

Az tényleg vicces lenne mert a genin vizsga annyiból áll hogy be kel mutatniuk a bunshin no jutsut.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8530 Dátum: 12 feb 04, 09:33:34 »

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e belőle valaha chuunin, vagy rögtön kage lesz? Mert chuunin vizsgára küldeni a mostani erejével nem lnne túl jófej dolog a többiekkel szemben
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #8531 Dátum: 12 feb 04, 11:22:03 »

A szabály az szabály, a vizsga vizsga, a formalitásoknak meg kell felelni. Ha valóban chunin rangot csak vizsgán lehet szerezni, akkor Narutonak vizsgáznia kell (nem tudom, volt-e rá példa, hogy csak úgy odaadományozták). Maximum csak szólnak a többi vizsgázónak, hogy Narutot ne nagyon piszkálják. Bár lehet, hogy az új chunin vizsga lesz az új történetszál, amelyben sor kerül a Naruto Konohamaru rangadóra Nevet
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #8532 Dátum: 12 feb 04, 11:32:20 »

A chunin vizsgának, mint olyannak azért van jelentőssége, hiszen a földesurak ott gőzödnek meg arról, hogy milyen shinobik állnak a rendelkezésükre majd a későbbiekben. Ők csak ott látják, hogy ki mire képes. Viszont a Kagék kiválasztásában övék az utolsó szó.
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #8533 Dátum: 12 feb 04, 11:55:33 »

Lehet, hogy hallottak, sőt, de jogos kérdés lenne részükről, hogyha ilyen erős, hogyhogy még nem ment át a vizsgán. "Netalán valami lázadó jellem, aki csak azért sem akar beilleszkedni a rendszerbe. Egy ilyen ember legyen a hokage. Milyen példát mutatna a következő nemzedéknek? Nem kell betartanod a ranglétrát, elég ha erős vagy, és máris a csúcsra törhetsz?"
Ha a shinobi-rendszer összeomlana, az nagy valószínűséggel a földesurak hatalmának, befolyásának, gazdagságának csökkenésével járna. Bár a shinobi-rendszer megreformálódása már úton van, a nemesek nem nagyon szeretik feladni edigi jó módukat, így foggal-körömmel ragaszkodnának szerintem a régihez. (Az egyesített shinobi haderőbe is azért mentek bele, mert Tobi (akit akkor még Madarának hittek), nagyobb veszélyt jelentett rájuk, mint az összedolgozó shinobik.)
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #8534 Dátum: 12 feb 04, 12:06:32 »

A szabály az szabály, a vizsga vizsga, a formalitásoknak meg kell felelni. Ha valóban chunin rangot csak vizsgán lehet szerezni, akkor Narutonak vizsgáznia kell (nem tudom, volt-e rá példa, hogy csak úgy odaadományozták). Maximum csak szólnak a többi vizsgázónak, hogy Narutot ne nagyon piszkálják. Bár lehet, hogy az új chunin vizsga lesz az új történetszál, amelyben sor kerül a Naruto Konohamaru rangadóra Nevet

Hát...Itachi asszem már 13 évesen anbut vezetett...és nem egy chunin fog anbut vezetni szerintem...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 567 568 [569] 570 571 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!