24 szep 19, 23:35:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1304063 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8505 Dátum: 12 jan 31, 22:20:28 »

nem is tom megéri-e h megkomolyodjon Gondolkozik)

Megkomolyodjon ? Ohh My God
Hát én a Peines csata óta, végig komolynak, "felnőttnek" láttam, a Bijuu chakrás résznél elsütötte a fejlevágós poént, de nagyjából ennyi. Az már más tészta, hogy a fillerben milyenre csinálták  >.<#
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #8506 Dátum: 12 jan 31, 22:34:23 »

Na ja a fillereket ne is említsük...azok valami borzalmasak ezért döntöttem úgy h hagyom a fr*ncba az animét és inkább maradok a mangánál. Bár tény h a kilencfarkú megregulázása+Kushina felbukkanása nagyon érdekelt, szal azokat meg néztem. De az a hajós filler szezon ami előtte van....pedig csak a címeiket néztem, és már az is bőven sok volt. Na de OFF vége.

Narutora visszatérve meg igazad van. Mostanában sokkal komolyabb ez tény, ezért is írtam h már csak pár IQ szint hiányzik h tényleg felnőjön.
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
malakian666
Vendég
« Válasz #8507 Dátum: 12 jan 31, 22:38:49 »

Naruto szerintem ilyen marad, attól még komilyan lehet venni lsd. Goku milyen badass tud lenni
Naplózva
Azetz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 23


« Válasz #8508 Dátum: 12 feb 02, 02:37:45 »

malakian: de, konohaiak, méghozzá a saját korosztálya és társai, épp ezért ért szerencsétlen véget az élete. Többre tartották a küldetést, mint a bajtársiasságot... Neeem

Am Tobi is azért főgonosz, mert magának akarja a hatalmat Mosolyog
Naplózva

"Egy nap én leszek a hokage és akkor mindenki felnéz majd rám..."


"Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!"

Jessy
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8509 Dátum: 12 feb 02, 19:07:50 »

Hát ha úgy vesszük, több ember kárára ment a a feladott küldetés. Ez oylan mintha döntened kellen, hogy 1 embert öletsz meg vagy 20at. Nincs jó válasz, mert te csak a saját életed felett ítélkezhetsz jogosan. Ő mégis egy bajtársatt többre tartott sok másnál. Ebből a helyzetből nem lehet jól kijönni. Ha úgy vesszük, mi a logikus lépés, akkor az, hogy feláldozza a társát. Mit ne mondjak jobban járt volna. Túl emberséges volt és ez lett a veszte Szomorú
Naplózva

malakian666
Vendég
« Válasz #8510 Dátum: 12 feb 02, 20:12:20 »

Kisebbik rossz elve, de itt nem veszett el ember, csak nem sikerült a küldetés, shinobinak pedig az az első, főleg a régimódi elvek szerint. Csak ugye az emberek g.cik, ezért még akiket megmentett is ráverték a balhét.

Azetz: Nemmondod? Irónia no jutsu.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 20:14:12 írta malakian666 » Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8511 Dátum: 12 feb 02, 20:22:37 »

Idézet
Ebből a helyzetből nem lehet jól kijönni

Csinál 2 árnyékklónt, a klónok a társáért mennek, ö meg megy tovább Faceg
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8512 Dátum: 12 feb 02, 21:11:01 »

annyit modnta, hogy sok veszteséggel járt ez a küldetés, gondolom emberi áldozatok is lehettek esetleg :/ mondjuk veszteség lehet anyagi is igazz...

még ha trollkodsz is akkor is belekötök Nevet nem lehet túl sok ideig fenntartani 2 árnyékklónt, nem mindenki f_sza ninja egy démonnal a testében tetemes mennyiségű chakrával Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 21:12:15 írta ^^ » Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #8513 Dátum: 12 feb 02, 21:13:25 »

De elvileg böven volt olyan erős mint egy Sannin Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8514 Dátum: 12 feb 02, 21:34:22 »

no igen. amúgy ez összefügg a chakrával is..? lehet, hogy több volt, mint egy átlag shinobié, de gondolj bele... egy küldetés ahol majdnem mindenki kidőlt már, és akik maradtak azok már eléggé lepusztultak a harcok miatt, szóval lehet már ereje sem volt annyi Mosolyog lehet előtte átvergődtek egy csoomó ellenséges csapaton aztán az erő huss elfogyott :/ én csak arra gondoltam, hogy ha lehett volna más lehetőség is mint ez a 2 akkor bizonyára azt tette volna. ha lett volna lehetősége pazarolni a chakrát, cselezgetni akkor megtette volna Mosolyog
Naplózva

Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #8515 Dátum: 12 feb 02, 21:53:42 »

Én se hiszem, h ha más lehetősége is lett volna akkor ne azt válassza. De szerintem az erős túlzás, h a bajtársa megmentéséért áldozta be a küldetést. Valószínűbbek tartom, h már nagyon leharcolt állapotban voltak, az ellenségnek esetleg még nagy tartalékai lehettek/ valami más dolog lehetetlenné tette, h sikerüljön a küldetés, és úgy döntött, h menti ami még menthető, ez esetben a bajtársai életét.
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8516 Dátum: 12 feb 02, 22:13:08 »

Izma: pontosan! akik nem voltak ott, azok csak azt látták, hogy elfutott. de pontosan az lehetett amit mondtál, és amúgy is értelmetlenül meghalni... felesleges. most min változtatott volna, hogy 2 leharcolt shinobi meghal? a küldetés már nem sikerült volna így se úgy se. De most, hogy volt felelelős ment az ujjal mutogatás, pedig esetleg lehetett volna több embert, avgy jobban felkészült csapatott küldeni, Sakumonak abból kellet gazdálkodnia amilye volt, de lehet le kellene szállnunk a témáról, mielőtt mindent törölnek és újra felteszik páran a kérdést és mehetünk megint magyarázgatni meg vitázni ^^"
Naplózva

Azetz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 23


« Válasz #8517 Dátum: 12 feb 02, 22:19:26 »

malakian:  Pojén


Az emberek már csak ilyenek, minden rosszért kell egy felelős, ha ő tette, ha nem.
Naplózva

"Egy nap én leszek a hokage és akkor mindenki felnéz majd rám..."


"Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!"

Jessy
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #8518 Dátum: 12 feb 02, 22:49:31 »

Bővebb infónk úgy sincs, szal nincs értelme tovább feszegetni a kérdést.  Hümm-hümm

De asszem kicsit elkanyarodtunk az eredeti témától. De semmi baj, most szépen vissza kanyarunk Nevet  Remélem Kakashi túl fogja élni a háborút. Én személy szerint nagyon kibuknék, ha meghalna......megint.(bár a múltkorit megbocsátjuk mert végül is visszakaptuk) Az nagyon nagy volt, mikor felment nála a pumpa mangában.Kár, h nem mutatták ahogy aprítja a zombikat Zabuza kardjával. Azt szívesen megnéztem volna Pontosan Tényleg, másnak is feltűnt, h most nincs nála a kard? Vagy ott van csak én vagyok olyan vaksi, h nem veszem észre? >.<#(Bár szerintem egy 2-3 méter körüli hosszúságú, vérből újra regeneládó, lefejezőbárdot nehéz nem észre venni, bár kitudja) Gondolkozik
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #8519 Dátum: 12 feb 03, 08:42:11 »

Valóban nincs nála a kard, de már akkor sem volt, amikor megérkezett Narutohoz. Valószínűleg a kardot otthagyta, hiszen alapból Kakashi nem kard beállítottságbú harcos. (Mellesleg Suigetsunak kedvez, hiszen, ha Kakashinál marad a kard, tőle nem tudta volna megszerezni, ha viszont most egy noname shinobinál van a kard, akkor az hamarosan visszavándorolhat Suigetsuhoz.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 566 567 [568] 569 570 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!