24 szep 25, 13:17:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311597 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #750 Dátum: 07 szep 06, 17:40:12 »

Talán a kesztyű segítségével könnyebben tudja a kezébe összpontosítani a chakrát.  Nevet Vagy ha nem, akkor én sem tom...  ;D  Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #751 Dátum: 07 szep 06, 18:30:41 »

/ hmm..ez mind szép és jó csak nemtoom mennyire illik a témába.../  ...

Moderátor: Azt majd én eldöntöm. kacsint

Amúgy pedig Sasuke Orochimaru előtt sem volt egy elveszett gyerek, csak ugyebár az ilyen "mindenféle képpen végzek a bátyámmal" szindróma nem bizt, hogy jót tesz az ember teljesítményének...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #752 Dátum: 07 szep 07, 18:03:32 »

Hát az agyának biztos nem tett jót!(bocs aki szereti)
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #753 Dátum: 07 szep 07, 18:05:41 »

Biztos hogy azért hordja azt a kesztyűt hogy azoktól a bazi nagy ütésektől ne menjen szét az ökle. Nevet
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #754 Dátum: 07 szep 07, 19:24:23 »

HA már említet dolog pls mondjátok lehet felületesen olvastam picit:P

Kesztyű szerintem egyértelmű a "védelem" miatt.
Mellesleg a shipuban picit már túl jó is mármint megtanul gyógyítni ok de ahhoz képest hogy Naruto lényegében semmit nem tanult ö mennyit.....
Amugy a teknikája valójában gagyi annyi öklébe összpontosít csomó chakrát majd kiengedi egyszerre és ez az ütés tehát nem az izmával hanem chakrával üt....
   
OFF: Szánna rá időt Narutónak is menne csak jobb chakrakontol kell, bár joban belegondolva még az sem, mert a       kedves rókabarátunk chakrájából ha csak 1 csepnyi is odamegy már nagyobbat üt mint Sakura....

Mellbőség témához meg annyit hogy egyszer mondja is Tsunadenak Ero, hogy milyen deszka volt fiatalon....(manga)

Amugy, shippuban már egész jól néz ki, meg igazából (föleg mangából), de az is kiderül, hogy eléggé Narutófelé húz már. Nem tom eldönteni, hogy drukkoljak-e neki:P

Naplózva
D!-chan
Vendég
« Válasz #755 Dátum: 07 szep 08, 09:23:21 »

hn....nem is tudom, az a lány túl sokat sír és túl gyakran veri Naruto-kunt!!!! Ezt nem szeretem benne, de viszont bírom, hogy okos...... Azt hiszem ;D ;
Naplózva
D!-chan
Vendég
« Válasz #756 Dátum: 07 szep 08, 09:47:43 »

Hát....régebben bírtam Sasuke-kunt, mert olyan emo volt, de most, h. tudom, h. Michael Jackson double, Orohoz megy már 1 csöppet sem csípem...... 8)
Naplózva
D!-chan
Vendég
« Válasz #757 Dátum: 07 szep 08, 10:12:36 »

Én mondjuk szeretem a Naruto-kunhoz hasonló főhősöket, mert nem tökéletesek, és mindig egy viccel és egy mosollyal próbálják elterelni a hibáikról a figyelmet!!!! Valhogy ilyen ez a mi világunkban is! De én alapvetően bírom!!!!  8)
Naplózva
inuchan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 305


« Válasz #758 Dátum: 07 szep 08, 19:40:38 »

Én birom a csajt,de nem szeretnék Naruto helyében lenni amikor veri.Viszont a shippiben eddig lehetett volna egy kicsit kevésbé önfeláldozó.Könyörgöm átszuratta magát Chiyo baasamaért.Emiatt majdnem meghal.Ilyenkor elgondolkodom hogy most normális vagy nem.
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #759 Dátum: 07 szep 09, 07:05:03 »

hmm... az ilyesmit bátorságnak hívják xD .....hmm és szerény véleményem szerint ez az a tulajdonság ami mostanában pozitívum ként hat a karakterére..nem úgy mint a régi szép időkben.. bár mongyuk valószínú ez így volt megírva a nagykönyvben : a kis visítozós gyáva barbyból kőkemény öklű, kivételes bátorságú.. hatalmas erejű nő lessz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 09, 11:08:02 írta Adachi » Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #760 Dátum: 07 szep 09, 10:42:21 »

A harcban említésre is kerül, hogy olyan lett mint Tsunadesama.....
Nemtom igazából ez az edzés és Narutó hatása szerintem, de ez az egyénisége jobban tetszik:D
Amugy eléggé megszerrette Narutot erre Yamato is utal a mangában, meg hát elszánt is lett pl meg akarja tanulni azt a jutsut Yamatotól amivel le lehet állítani a 9farkút és miért/kiért ->Narutóért:D. (ez lehet már kicsit off volt sorri:D)

Moderátor: Spoilert húzd át! - Chakra
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 09, 17:42:26 írta Chakra » Naplózva
dei016
Vendég
« Válasz #761 Dátum: 07 szep 09, 18:55:06 »

Én Narutot bírom, a poénjai,hülye felfogása,tipikus hülye  de erős karakter de ez teszi poénossá az animét Nevet Nyelvesít
Naplózva
dei016
Vendég
« Válasz #762 Dátum: 07 szep 09, 19:06:07 »

Adachi: tudtommal Dei öngyilkos lett,felrobbantotta magát Sasuke közelében,szval nem Sasuke ölte meg
Naplózva
Fighting Dreamer
Vendég
« Válasz #763 Dátum: 07 szep 09, 19:07:56 »

Én bírom őt!:D Legalább nem bevágnak egy tökéletes főszereplőt, ahnem egy kicsit béna főszereplőt és ez nekem tetszik! Imádom Narutot, olyan jó poénjai vannak és olyan hülye:D a legeslegelején ő volt a kedvenc karakterem! Híperaktív, hangos, idióta, de ugyanakkor kedves, jó barát! szeressük! nem tom mit lehet benne utálni. ő így jó ahogy van!:D UZUMAKI NARUTO FOREVER!!
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #764 Dátum: 07 szep 09, 19:15:27 »

//dei016 akármennyi : csakhogy ebben a topicban nem az a lényeg hogy Dei hogy és mint halt meg, szóval nem ezen kéne leragadni xD ..//
őő..hmm....Sasuke már nem hordja a klánja jelét (ha jól láttam) ez azt jelentheti hogy megtagadta a klánt is ??
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 09, 19:16:06 írta Adachi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!