24 szep 25, 21:13:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1312129 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #3360 Dátum: 08 máj 31, 08:08:55 »

Ez igy van Nevet Sasukenak nem sikerülhet hiába erős meg azért Naruto nem hagyná meg miért kell Konohát el pusztítania Gondolkozik ne a falun bosszulja meg Itachi halálát hanem az Akatsukin
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 31, 08:09:48 írta Ayame » Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #3361 Dátum: 08 máj 31, 09:18:13 »

Akkor most az Akatsuki is megtámadja vagy csak csillagszemű Sasuke és csapata?
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #3362 Dátum: 08 máj 31, 09:26:48 »

Ennél a Sasukénél sose lehet tudni szerintem
Naplózva
Hatake Mai
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152


« Válasz #3363 Dátum: 08 máj 31, 13:16:05 »

Hát ha megnéztétek Sakumot akkor rájöhetettek hogy tiszta Kakashi csak neki olyan Jiraiyas hosszu haja volt..de ugyanígy égnek állt meg szürke volt nekiis...és maszkos volt állítolag öis...Szoval amit tudunk hogy nagyonnagyon hasonlít az apjára,biztos vmit az anyjátol is örökölt,csak az lehet hogy pont olyan részen van amit nem látunk(az arcára gondolok csak hogy ne értsen senkise félre ikszdé)
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #3364 Dátum: 08 máj 31, 14:17:36 »

Bocs, ha bunkó leszek, de miért csak a külsőségekben gondolkodtok, illetve gondolkodunk? Lehet, hogy Kakashi "lelki világa" az anyjáé. Az biztos, hogy mielőtt megtörtént a tragédia az apjával, nem olyan volt, mint a KG-ben. Vagyis a külseje és tehetsége az apjáé, de a gondolkodásmódja az anyjáé...
Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #3365 Dátum: 08 máj 31, 15:02:31 »

 Pontosan ez tök igaz lehet hogy higgadtabb vagy valami hasonló Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 31, 15:03:05 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Itarra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #3366 Dátum: 08 máj 31, 16:24:12 »

hát sasuke most bevan rágcsálva ugyhogy meni fog és legyakja  konohát:( ha nem tünt volna fel a fél konoha bevetésezik mindig akár mi van a faluval és sztem amire a föbb szereplök hazaérnek már ott lesz a taka is Mosolyog ott lesznbek majd kialakulo harcok... vagy elhuzzák és még 40 rész mulva lesz csak:O kishi báűcsinál nem lehettt tudnié:O Ördögi Kúl :'X
Naplózva
Itarra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #3367 Dátum: 08 máj 31, 16:27:20 »

nemtom most épp miröl folyik a szo de mivel uzumaki naruto ezért leirom rola  a jelenlegi véleményem ha nem baj:):
nos ez a naruto hát :/ :'X gyerekes butus sokat zabál és beszél de mindenben egyre érettebb és mérsékletesebb kezd lenni:) komoly esélye van rá hogy még nagy ninja lehessen belöle Kúl :'X Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #3368 Dátum: 08 máj 31, 16:38:42 »

Én azt nem értem (tom h nem a témához kapcsolódik) h Kakashi hogyhogy tud dimenziókaput nyitni az Uchihák meg soha sem használják? Vagyis egy ilyen erős jutsut miért nem használnak? vagy talán csak Kakashi tudja?
Naplózva
Itarra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28


« Válasz #3369 Dátum: 08 máj 31, 17:19:29 »

ugy hogy az én ms-es elméletem igaz (H)minden ms más-más van egy bizonyos alap és az formálodik... szemben a hosszu idö alatt felhalmozodott dolgokkal amik mindenféle oldalra beették magukat... mindenki itachi alapján képzelte el a ms-t pedig az már egyedi szeirntem... >.<# Hmm? Kúl
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3370 Dátum: 08 máj 31, 17:19:39 »

2 oka van:
1. Az MS még az Uchihák között is oltári ritka,
2. Ki mondta, hogy csak azok az MS jutsuk léteznek amiket Itachi használt? Lehet, hogy kellő tehetséggel új MS-es jutsu is kifejleszthető.

További OFF elkerülése végett, azt a Technikák > Vérvonal képességek témában folytassuk. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #3371 Dátum: 08 máj 31, 18:31:30 »

40 hét az elég sok.De remélem nem annyi lesz.Vajon Csillagszemű Sasuke vs Naruto Uzumaki harc lesz?Vagy + még Madárka (Madara) is?
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3372 Dátum: 08 jún 01, 11:56:35 »

Hát ha konohát akarja megtámadni akkor el szeretné kerülni a harcot Narutoval de ugyse fogja tudni(szerintem a Naruto elleni harcban Naruto majd jo utra teriti mivel ő hatással van az eberekre pálda nem is kell)   Nevet  mellesleg szerintem Sasukenál ez csak a nagy harag mindenért ami vele történt .Nekem más reakcióm lett volna pl Itachi el**arta az életét csk ,hogy megmeneküljön konoha és ha Sasuke támadása  nagy lesz akkor konoha gyengül és a többi falu is támadhat es itt a háború, de szerintem Sasuke azért csinálja ezt ,mert bosszut akar állni Itachiért . Nagyon haragutam rá  Ördögi de az avatárt már nem cserélem ki ,mert megszoktam, . Én remélem atér majd a jó oldara vissza ,másképp Itachi áldozata elvész  :/
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #3373 Dátum: 08 jún 01, 20:09:43 »

Pont mint a valóságban a narutoban sincs gonosz vagy jó.(szerintem).De mostmár mindenért bosszút akar állni a végén még azért is mert nem hívták meg ramenre.  Nevet
Naplózva
Lolo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #3374 Dátum: 08 jún 01, 20:32:14 »

Háát Naruto néha kicsit nehézfelfogású, de egyépként imádnivaló figura! Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!