24 szep 27, 16:29:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 366
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MUGEN, ShugenDo, valamint további verekedős játékok és enginek.  (Megtekintve 941308 alkalommal)
0 Felhasználó és 96 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #120 Dátum: 07 szep 03, 01:14:44 »

Gondolom valamelyik Narutos GBA, vagy NDS járék videójában láttad, és nem is tévedtél. Nevet
Viszont elárulom, hogy az összes Naruto MUgen karakter ezekből a játékokból van kirippelve, ha jól tudom akkor a "Naruto Saikyou Ninja Daikesshuu"-sorozatból.

Valamint az a Haku tényleg elég jó, aszem holnap utánna is nézek.

Valamint nekem már csak egy kari kéne, méghozzá a hang geninek közül Kin, és akkor meglenne az összes genin szintű karakter, amiből már megtudnám csinálni a köv. mugent.
Naplózva

Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #121 Dátum: 07 szep 03, 14:00:03 »

Viszont elárulom, hogy az összes Naruto Mugen karakter ezekből a játékokból van kirippelve, ha jól tudom akkor a "Naruto Saikyou Ninja Daikesshuu"-sorozatból.
Pontosan! Onnan van!
Hakus rész: Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon megköszönném!!!!!!!!!!!!
Új Mugen: Már nagyon várom! Amúgy találtam egy videót egy viszonylag jobb Temariról(Shippuudenes), ha gondolod, belinkelhetem, de az sem érne sokat. Na, most mennem kel, elnézést, már ordít utánam a tömeg! ikszdé
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
spet95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83



WWW
« Válasz #122 Dátum: 07 szep 03, 14:16:46 »

Nem tudna nekem valaki egy jó játékot
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #123 Dátum: 07 szep 03, 14:35:59 »

Valamint találtam egy videót Hakuról... Szerintem ez a legjobb Haku, amit valaha is láttam. Ha valaki talál hozzá egy letöltési fájlt, akkor légyszi szóljon! Hopp! :-X

Persze, már meg is van
http://www.sendspace.com/file/ojmqh2
A jégtükrös jutsu a legjobb, Hitsugaya besegít előtte
Naplózva

Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #124 Dátum: 07 szep 05, 15:46:01 »

a  MCM-el nem lehet saját karaktereket megcsinálni úgy h nincs hozzá kép, és ott szerkesztem meg a haját, meg ilyesmi dolgok? nah meg ha lehetne, akkor egy oktatást kérnék PÜ-ben h ti hogyan használjátok az MCM-et kacsint
Naplózva
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #125 Dátum: 07 szep 05, 16:05:04 »

Nem, nem.
Az MCM-mel  csak a képeket lehet beszúrni, photoshoppal és Paint-tel kell szerkeszteni

Shiro: :koszi: mármint Hakut. Kár, hogy Hitsugaya belelóg, nem lehetne kivenni azokat a képeket MCM-mel?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #126 Dátum: 07 szep 05, 16:07:57 »

és te értessz ehhez? meg van valami, amivel kiegészítőket lehet csinálni?Í(kard, kunai, stb.) az MCM-el lehet?
Naplózva
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #127 Dátum: 07 szep 05, 16:13:36 »

Annyit értek hozzá, amennyit shiro leírt nekem Nevet Nevet Nevet
Hogy lehet-e fegyvereket csinálni MCM-mel, azt nem tudom. De mondjuk, ha kunai kell, itt megtalálod hozzá a képet: http://www.maj.com/gallery/monkeybrick/sprites/kunai.png
Ezt lemented, megphotoshoppolod *.pcx fájlba, és csak folyamatosan arréb kell rakosgatni.

Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #128 Dátum: 07 szep 05, 16:22:02 »

tudnál írni nekem PÜ-ben, vagy be tudnád másolni, amit Shirotol tudsz?
Naplózva
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #129 Dátum: 07 szep 05, 17:36:06 »

tudnál írni nekem PÜ-ben, vagy be tudnád másolni, amit Shirotol tudsz?
Áh, értem. Olyan vagy mint én. Na mindegy! Szóval, most nyitottam meg az MCM-t
Először is benyomom a "White Background"-ot. Én mivel még csak photoshoppolni tanulok, nem szerkeztettem kari-t még, csak megnéztem a támadásokat. Az SFF menüben megnyitom a "load" fájlt. Ott körülnézek a mappák közt, pl. pont az elöbb nyitottam meg Haku-t, és megnyitom a Haku.sff fájlt. Különben meg én is csak most tanulom ki csinnyát-bínnyát. Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #130 Dátum: 07 szep 05, 17:37:34 »

hm...eddig oké...
és a karikat hogyan szerekszted? mmint hogyan kevered a fejeket, stb.
a kariszerkesztéshez nem értessz?
kicsit OFF:
az MCM-hez adj légyszi egy letöltési linket, mert véletlen kitöröltem és  nincs a lomtáramban :'(
« Utoljára szerkesztve: 07 szep 05, 17:39:32 írta Ben Tennyson » Naplózva
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #131 Dátum: 07 szep 05, 17:42:10 »

Asszem ez a pontos Link:
http://randomselect.i-xcell.com/tools/mcm20b-dev356.zip
Háát... én a szokásos Painthez folyamodok. Onnan kell Photoshopba rakni, nem? :-X
És onnan az MCM-be...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #132 Dátum: 07 szep 05, 17:44:21 »

oh köszi
akkro ha még tuzdsz mást, akkor majd ugye megtanítassz engem is? Nevet
Naplózva
Itachi.takuta
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 294


Ulquiorra Forever!


« Válasz #133 Dátum: 07 szep 05, 17:46:50 »

Persze!
Most én kérdezek Nevet:
Hogyan kell MCM-mel képeket törölni egy *.sff fájlnál?
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Hiei D. Legend) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #134 Dátum: 07 szep 05, 17:56:57 »

Gyeszerüen rákatt a képre az MCM-ben és nyomni dekete, viszont ha kitörlöd akkor kitörlöd azokból az animációkból is amelyekben az a kép szerepel.
Vagy van a bal oldali menöben ilyen gombok, amelyiken van egy piros iksz, meg ha ráhuzod az egeret, kiírja fölé, hogy remove, azzal is lehet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 366
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!