24 szep 27, 14:19:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 366
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MUGEN, ShugenDo, valamint további verekedős játékok és enginek.  (Megtekintve 941113 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3345 Dátum: 08 júl 11, 19:45:50 »

Nem hiszem hogy válaszolni fognak neked, de ha megpróbálod a keresés no jutsut alkalmazni, két perc múlva már tudhatod. NA jó...
Berakod a letöltött karaktert, a mappát a mugen "chars" mappájába, a data mappa select nevü fájlában pedig beírod egy karakter heelyére a nevét, vagy csinálsz egy új sort.
HA részletesebebn érdekel, pedig keress rá.
Naplózva
Balu-vagyok
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


WWW
« Válasz #3346 Dátum: 08 júl 11, 22:44:14 »

Sziasztok!
Valaki nem tudná nekem leírni annak a nejinek a kombójait akinekek  mappájánk a neve: nejixxx
1 párra már én is rájöttem de még van 1-2 amit nem tudok. PLS fontos!!
Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #3347 Dátum: 08 júl 12, 20:49:56 »

Szasztok!!

Megcsináltam életem legeslegelső MUGEN kariját  Nevet Nevet

Ha van kedvetek, akkor nézzétek meg  Mosolyog

http://www.youtube.com/watch?v=jmVY3TL-zwE
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Sasukekun17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 298


Sasuke Shippuuden


« Válasz #3348 Dátum: 08 júl 13, 11:02:23 »

Jó!Teccik Grat hozzá!Nekem elnyelte a tetszésem egy letöltés linket tudsz hozzá adni?
Naplózva
Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #3349 Dátum: 08 júl 13, 12:36:45 »

Valaki tudna segíteni?
Az lenne a gondom hogy nemtudom átrakni az egyik karinak a támadását a másikba Neeem
Pedig akkor kész lenne a mugenem. Nevet
Naplózva
misi94
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #3350 Dátum: 08 júl 13, 20:11:54 »

Fel töltöttem a mugenem a neve Shippuden battle arena 2  a játék fóleg a manga mostani  részeire vonatkozik vagyis aik már meg halt az nincs benne szerintem ér annyit mint  hurricane mugen 2
link :http://www.sendspace.com/file/dzbrvc
Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #3351 Dátum: 08 júl 13, 22:52:01 »

Jó!Teccik Grat hozzá!Nekem elnyelte a tetszésem egy letöltés linket tudsz hozzá adni?

Itt a letöltő link Shin Ryu-hoz:
http://www.4shared.com/file/55048080/b3cfa791/shinryu.html

És itt a többi tervezett karakter az SFME 2008-hoz (egyelőre még csak ennyi, de még lesz több is Mosolyog )


Shin Level 2 Akuma


Shin Ken


Evil Dan

Ha készen lesznek, akkor ha akarjátok, kiteszem a letöltő linkjét mindegyiknek
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 13, 22:56:43 írta Black Saibot » Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3352 Dátum: 08 júl 14, 00:04:03 »

Arra az esetre ha Shiro-san erre járna, esetleg valaki más, aki tud válaszolni, és nem olvasná át az össze s oldalt újra emgkérdezem:
Nem tudtok adni egy pár olyan sort, aamivel elérhetem, hogy bárm,ilyen támadás ne az ellenfél életerejéből vegyen le, hanem a chakrájából? Egy fájlban sem tzaláltam rá, olyan karaktereknél amiknek vannak ilyen támadásaik, vagy olyanok amik chakrát IS levesznek. Már nem ighazéán fontos, a karakterből amihez kellett volna egyszerüen kihagytam a mozdulatsort, tehát ha gondsot okozok, ne fáradjon vele senki.
Ugyanígy, Shiro lepecsételéő technikájára sincs már szükségem, ennek ellenélre, valaki megmondaná végül is sikerült-e neki?
Naplózva
Black Saibot
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89

Dragon Ball MEGA PACK!


WWW
« Válasz #3353 Dátum: 08 júl 14, 13:45:20 »

Hát STM, én sajnos nem tudom egyik kérdésedre a választ, de ha jól látom, akkor te már rutinosabb lehetsz nálam Fighter Factoryban, ezért feltennék egy kérdést neked, ha nem olyan nagy gond, mert én még csak 3-4 napja használom ezt a programot Mosolyog : hogy lehet egy karakterhez hozzáadni egy másik karakternek a mozdulat sorait ?
Naplózva

Csatlakozz a Darkwork Production FB csoportjához!

http://www.facebook.com/DarkworkProduction
Kisame12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


WWW
« Válasz #3354 Dátum: 08 júl 14, 17:18:48 »

Végül is lehet, de elég nehéz. (csak tapasztaltabbaknak ajánlott )
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3355 Dátum: 08 júl 14, 20:06:38 »

Hát STM, én sajnos nem tudom egyik kérdésedre a választ, de ha jól látom, akkor te már rutinosabb lehetsz nálam Fighter Factoryban, ezért feltennék egy kérdést neked, ha nem olyan nagy gond, mert én még csak 3-4 napja használom ezt a programot Mosolyog : hogy lehet egy karakterhez hozzáadni egy másik karakternek a mozdulat sorait ?

Ezt is leírták már egy párszor, igazán használhatnátok a keresést, de azért elmondom.  Én ugyan nem FF-t hastználok, hanem mugen karakter makert (mcm), de ez most mindegy.
Tudod mit, inkább idézek SHirotól:
"Csak egyszerüen írom le.

1.
Kisame karit betöltöd az mcm-be, majd a képeket kimented egy mappába.
Gondolom homok jutsut akarsz, vagyis átdzionezed photoshoppal.
mcm-el megnyitod Agaara-t majd hozzáteszed a ez előzöleg kimentett képekből az átszinezett water buletet. a képekből csinálsz benne egy animációt. Amiknek a képkockáira raksz piros keretet, hogy sebzés típusú legyen. Majd adsz neki egy animáció sorszámot.

2.
Megnitod Kisame cns-fájlját, kikersed a water dragonhoz tartozó részeket.
Azt másolod a vágolapra
Megnyit Agaara cns-e beilleszted a majdnem végére a vágólap tartalmát. az animáció számát átírod az mcm-ben megadott animációszámra.
Valamint magának a támadásnak is keritesz egy másik kódszámot, ez a state érték.

3.
a.
Megnyit Kisame cmd átmásol kombo.
Megynit Agaara cmd beilleszt kombo, kicsit átír ha van már ugyanilyen.
b.
Kisame cmd-böl kimásol kombo feltételek.
Agaara cmd-be beileszt kombo fekltételek.
majd a value értékét átarod a cns statedef értékére.

4.
továbbá kisame előtte csinált valami kézpecsétes bigyót.
ehelyett használd Agaara valelyik animációját.

Amire továbbá figyelned kell a jkovetkezők.
Fájlok kapcsolati
cns - air (ez az amit mcm-el szerkesztesz)
cns (anim) és air (Action Number) értékének meg kell egyezni.

cns - cmd
cns (State) és cmd (value) értékének meg kell egyeznie.

Továbbá nem lehe két jutsunak ugyan az a kódja.
cns ben lehet ugynazt a state értéket töbször látni, ezek al beálítások.

stb  az átrakásal nem is lenne probléma, csak ezekel a fájl kapcsolatokal, ami így egyszerünek tünik, pedi egy apró hiba is hazavághatja az egészet.

Valamint ezt már próbáltam Kisaméval és Zabuzaval, és nem sikerült. Szomorú"

Én csináltam már ilkyesmit, viszonylag egyszerű, de szerintem praktikusabb szerkesztőben az air-ban ugyanazt a kódot adod neki, ami az eredeti karakternél is volt, így a fájlkapcsolatokkal nem lesz baj, nem is igazán kell átírnod bármit, legfeljebb a kombo nevét módosíthatod. Melelsleg új támadásokat is csinálhastuz, ha kiveszed a régit, és egyszerüen valamilyen olan támadás spirite-jait rakod be, ami nem külö9nbödzik sokban tölé, azaz hasonloan sebez meg ilyesmi. A cns-ben ezt azt átirogathatsz, a hangokat, a sebzést (damage) a chakra levonást (ezt a másikban is kell) "superpause"-t adhatsz hozzá. HA kicsit náézelődz a fájlokban, miközben átralkod a támadásokat, és egy kicsit kisérletezgetsz, hamar rájössz hogy mi hogy működik. Azért, ha valami már jó, mielött modosítod, csinálhatsz egy biztonsági másolatot. Azt ajánlanám, olyan támadásokat tegyél át, amik minél kevesebb különböző "anim"-ból álnak, például egy tűz jutaunál azt rakd át, amelyiknél egy anim-ban van a tűz és a tűzfujó. Melelsleg én Orochimaru Emdu idézésének áthelyezésével sültem fel. Addig már eljutottam, hogy sebezzen, de ismeretlen okból hiányos volt az animáció. három óra kisérletezgetés után inkább megcsináltam egy másik támadásból.
Én most csináltam egy szerintem egész jó Jonin Jiraiyát, Orochimarum már van, de szerintem átszabom, most dolhozom Tsunadén, az egész időszakot, a saninok Jonin korát szeretném feldolgozni egy mugenben, és ebben, ha egyzser befejezem lesz pár érdekes karakter. Gyerek Yondime, az a salamanra idéző shinobi, aki elnevezte saninoknak a saninokat, és egy fiatalabb Chiyo, vagy ahogy alakul. Nem tudom lesz-e rá időm, de ha nem, a saninokat akkor is mindenképpen befejezem.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 14, 20:19:53 írta STM » Naplózva
adrián118
Vendég
« Válasz #3356 Dátum: 08 júl 18, 13:58:11 »

Kúl nem tudsz naruto mungent
Naplózva
Kyuubi12
Vendég
« Válasz #3357 Dátum: 08 júl 18, 16:28:57 »

Hy!Valaki segítsen hol lehet olyan MUGEN t letölteni ahol van Kyuubi Naruto!!??
Naplózva
mugen33
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 252


WWW
« Válasz #3358 Dátum: 08 júl 19, 04:44:19 »

Nekem Shikamarunak Az A Kombója Kéne Amivel Megtudja Idézni Temarit És Az Apját
Naplózva

A híuság nem rossz dolog csak az önbecsülés egyikk fajtája:D
Chidori2
Vendég
« Válasz #3359 Dátum: 08 júl 19, 08:49:00 »

Helló!


Épp készítek egy mugen-t(köszönet black saibotnak Nevet) és letöltöttem egy character maker-t. De nem tudom használni egyáltalán, úgyhogy, lécci segítsetek!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 366
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!