24 okt 05, 12:13:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 646914 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4065 Dátum: 14 júl 09, 23:20:08 »

Bárki fog a németek ellen játszani, nagyon remélem, hogy izgalmas lesz és gólokkal teli, mind a két fél részéről. Mikor 11-kel van vége az is izgi, de az más. Olyankor borzasztóan sajnálom a kapusokat és tudom, hogy ez a munkájuk meg minden, de eszméletlenül nehéz lehet.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4066 Dátum: 14 júl 09, 23:24:23 »

Olyankor mindig azt a játékost sajnálom a végén, aki kihagyja és "miatta" bukik a meccs. :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4067 Dátum: 14 júl 09, 23:36:14 »

Úgy játszottak a hollandok, mintha Robbenen kívül nem is létezne senki... el sem hiszem, hogy ezek verték így el a spanyolokat.

Fociban általában a kapusok a kedvenceim mindenhol, de a holland-argentin válogatottak kapusait nem szeretem, szóval annyira nem bánom a 11-eseket. ikszdé

Na jó, mégis csak sajnálni fogom, mert mindig rájuk zúdul a gyűlölet 80%-a ilyenkor.

Cillessen maradt?? Komoly? ikszdé Elbúcsúzhatunk a hollandoktól.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 23:39:25 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4068 Dátum: 14 júl 09, 23:43:50 »

Hát nem lesz európai döntő, nembaj több lesz a német drukker. Nevet
(Bár örültem volna az európai döntőnek.)


De legalább eljötte ennek a képnek az ideje:
http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10525713_686636684718235_6624512436706381663_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 23:45:13 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4069 Dátum: 14 júl 09, 23:49:58 »

Akkor már inkább a németek. Higuain meg a hozzá hasonló balfékek ne legyenek világbajnokok. Messi tőlem lehet de majd 35 évesen, ne most. Most annyira szopkodná mindenki hogy azt nem bírnám ki.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4070 Dátum: 14 júl 09, 23:51:33 »

Szerintem elkezdek tipszmixelni.

Ha beállítottak volna a kapuba egy 5-1-es formában lévő leszakadt kezű Casillast, egy törött lábú Neuert, egy fej nélküli 50 éves Kahnt, mind jobban teljesített volna, mint ez a szegény gyerek. ikszdé
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4071 Dátum: 14 júl 09, 23:53:25 »

Kahn-nak csak Xanyi mert gólt rúgni még 2004-ben. Ment is utána a TOMLAF.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4072 Dátum: 14 júl 09, 23:58:40 »

Xanyi kettőt is bebombázott Kahn kapujába. Kahn csak azért nem tépte le a fejét, mert ő Xanyi, vele nem lehet ujjat húzni.

Vajon a túl sok star trek miatt írom el mindig Kahn nevét, vagy ilyen nagy hatással vannak rám a mongolok?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 10, 00:01:56 írta Saphira » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4073 Dátum: 14 júl 10, 00:42:54 »

TOS vagy csak új filmek, Saphi? Nevet

Amúgy nővéremnek el is küldtem véleményed a kapusról, ő is kb. ugyanezt mondta csak még azzal a kiegészítássel hogy úgy néz ki mint egy 'rákos kiéheztetett kanári aki mindjárt szívrohamban pusztul meg'. ikszdé

Egyébként ezt most Argentina megérdemelte, az egész holland csapatban Robben volt az aki csinált is valamit, és ráadásul úgy hogy már az elődöntőbe is csak ő rugdosta el a csapatát egyes egyedül, pedig azt a meccset Mexikó érdemelte volna. Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #4074 Dátum: 14 júl 10, 09:17:57 »

A kapusoknak van mindig a legnehezebb dolguk, mert az a hatalmas lelki nyomás, ami rajtuk feszül, az ki is készítheti őket, de mivel nagy részük rutinos, így ők ehhez hozzászoktak.

Személy szerint nagyon örültem volna egy európai döntőnek, mert akkor tényleg a KÉT legjobb játszott volna egymással. De ez csak az én meglátásom, nem tudom, hogy más is ezen a véleményen van-e.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4075 Dátum: 14 júl 10, 10:23:54 »

Persze, és ehhez még hozzájön az is, amit Grosics Gyula bácsi mondott, és nagyon igaza volt: azoké a dicsőség, akik gólt szereznek, és azoké a szégyen, akik gólt kapnak. Szegény kapusokat kevesen ünneplik annyian, mint egy-egy csatárt.

Amúgy az argentinok olyan mákos köcsögök voltak végig, hogy az hihetetlen. Egy élvezhető meccsük sem volt. El sem hiszem, hogy olyan csapatok kiestek, mint a spanyolok (mindjárt jön syzy oltani), az argentinok meg elverekedték magukat a döntőig. Elverekedték? Átrugdosta őket minden meccsen a szerencse, mert nagyon szereti őket ölelgetni Fortuna asszonyság, úgy tűnik.
Most is, ha nem az a szegény szerencsétlen Cillessen véd, nem biztos, hogy az argentinok magukénak tudhatták volna a győzelmet. Bár szinte törvényszerű, hogy a hollandok eljutnak a negyed- vagy elődöntőig és onnan kiperegnek. ikszdé

Én is szerettem volna európai döntőt, mert már úgy voltam vele, hogy mindegy ki, csak európai nyerjen. Bár a hollandokat annyira nem csíptem a csoportmérkőzések óta (ikszdé), meg a német csapat amúgy is szimpatikusabb, de így, argentin-német döntő esetén egyértelmű, hogy a németeknek fogok szurkolni, már csak azért is, mert jobban megérdemlik, mint az argentinok, sokkal jobb meccseket játszottak.

(Bár bevallom, ha már csak dél-amerikai csapatok lennének bent, akkor meg az argentinoknak szurkolnék. ikszdé)
Naplózva

Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #4076 Dátum: 14 júl 10, 13:10:14 »

Hát igen, az argentinok sokat köszönhetnek majd Fortuna kisasszonynak, ha netán megnyerik a vb-t. Szerintem se volt nagy szám a játékuk.

Ami meglepetés volt számomra, hogy a brazilok egyáltalán eltudtak jutni az elődöntőig. Úgy voltam vele, hogy a negyedöntőben búcsúzni fognak. Ők játszottak a leges legmotiválatlanabbul(lehet mondani, hogy űzték-hajtották saját magukat a végső győzelemért, de ezt a meccsek során nem lehetett rajtuk látni).  A selecao Neymarra épült, ami nagy hiba volt(amúgy se tartom remek focistának).

Argentína és Brazília helyett szívesen láttam volna más csapatot a négy között(pl. Costa Ricát, USA-t, Kolumbiát).

Szerintem most többször jobban éltették a kapusokat pl. Navast vagy Howardot.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4077 Dátum: 14 júl 10, 17:02:59 »


90's kids will understand, a többiek lépjenek tovább.



Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4078 Dátum: 14 júl 10, 17:46:49 »

Klinsmann... Jól breakelt az Argentinok ellen.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4079 Dátum: 14 júl 10, 17:56:38 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ecp675b1Hao" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ecp675b1Hao</a>

Amikor még jó világbajnokságok voltak, a z generáció már nem tudják milyen az. Mondjuk '98-as volt az utolsó még említésre méltó vb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 270 271 [272] 273 274 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!