24 okt 05, 23:14:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647129 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4095 Dátum: 14 júl 13, 22:05:50 »

Az nem volt szándékos...

Na, hosszabbítás. Hát érdekes lesz, remélem nem hagyják a tizikre. ikszdé
Mióta kell szándékosnak lennie ahhoz, hogy szabálytalan legyen? Nincs összefüggés. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4096 Dátum: 14 júl 13, 22:09:30 »

Nem szándékosért pirosat adni azért erős lenne. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4097 Dátum: 14 júl 13, 22:22:02 »

Gólhelyzetben lévő játékossal való szabálytalanság automatikus pirossal honorálandó. Lehetne vitázni, hogy ha nem rúgja le Neuer Higanyt, akkor ígéretes, vagy gólhelyzet lett volna a dolog. Ígéretes helyzetben sárga lapot kellene adnia a bírónak a szabályzat szerint. Társadalmi célú hirdetést olvastak.

Közben Müller(aki Götze) megszerzi a vezetést. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 22:25:30 írta Ishida » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4098 Dátum: 14 júl 13, 22:33:14 »

Neuer kiöklözte a labdát a 16-oson belül. Tudod, az a dolga a kapusnak, hogy megfogja a labdát/megakadályozza a gólt. Az argentin gólt akart rúgni, ő meg akarta akadályozni. Egyik sem szabálytalankodott, még a szabadrúgás sem kellett volna, de az biztos, hogy nem volt piros Neuernek, nem tudom, mit nézel.

Attól, hogy csúnyán összeütköztek, még nem jelenti, hogy szabálytalankodtak is.

Na jó, ez gonosz hangnemben írtam. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 22:34:27 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4099 Dátum: 14 júl 13, 22:39:53 »

Szerintem nem érződött gonoszság a hangnemedben.

Boldog vagyok. *-* (Mondjuk az elmúlt 2,5 órában az egyik ujjam kicsit szétrágtam, de sebaj.)
Schweinsteiger meg menővolt. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4100 Dátum: 14 júl 13, 22:40:15 »

Nos akkor megsúgok valamit Saphi. A szabály alapján attól, hogy a játékos első kontaktja a labdával történik, attól még lehet szabálytalan, ha a szerelő/labdaszerző mozdulatsor folytatása szabálytalanságba torkollik. Magyarul:
Attól, hogy elütötte a labdát, még lerúgta a játékost. Ez ugyanolyan a szabálytalanság elbírálásában, mint amikor egy becsúszás alkalmával labdát ér a védő játékos, majd a lábával utána eltalálja az ellenfél lábát.
Amúgy grat a németeknek, örülök, hogy Mertesacker, Podolski és Özil világbajnokok lettek! Mosolyog
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4101 Dátum: 14 júl 13, 22:41:39 »

Ejj mégiscsak meg kellett volna tippelnem ezt a döntőt, de fukar voltam. 1-0-át tippeltem volna a németeknek.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4102 Dátum: 14 júl 13, 22:43:17 »

Deutschland über alles!

Csak meg lett ez. Ideje volt már, megérdemelték a németek ezt a győzelmet.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4103 Dátum: 14 júl 13, 22:52:50 »

Milyen ironikus, hogy a 3 kedvenc Arsenalos németem közül csak 1 az aki vér szerint is német. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4104 Dátum: 14 júl 13, 22:54:14 »

" özilt lekapták a pályáról, h az ünneplésre kész legyen a döner!"

ez azért vicces mert délután pont török kajáldában ettem dönert, amit török készített xD l
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4105 Dátum: 14 júl 13, 22:57:58 »

Régen volt egy szabály, hogy a kapust az öt és felesen belül sehogy sem lehet akadályozni (meglökni, rúgni stb.). Ma már ezt eltörölték, de ilyen helyzetekben még mindig a kapus van előnyben. 16-oson belül a kapus nem mezőnyjátékos és teljesen jogos volt a labda elütése, az ütközés pedig nem volt szabálytalan egyik fél részéről se, mert Higuain nem látta, hogy jön a kapus, a kapus pedig kiöklözheti a labdát (akadályozhatja a gólszerzést, megfoghatja a labdát, begurulhat a játékos alá, kiszedheti a labdát a játékos alól, stbstb). Nem értem ezen mi nem érthető, de magyarázkodj még. Ha Neuer a 16-oson kívül lett volna mezőnyjátékosként, akkor szabálytalan lett volna, de szintén az lett volna Higuaín esetén, ha látja a kapust és belerohan.

Szóval részemről a témát lezártam, olyan személlyel is meg tudtam beszélni, aki nálad tuti ezerszer jobban ért a focihoz, de látom, hogy úgy sem tudjuk meggyőzni egymást. De mindegy is, hiszen a bíró már rég döntött. Nevet

És hatalmas nagy gratuláció Németországnak, teljességgel megérdemelték a győzelmet! Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4106 Dátum: 14 júl 13, 23:09:42 »


Úgy látom Saphi este van nálad és a felfogásod nem terjed ki addig, hogy értelmezd a mondatom. Ezt képességeid számlájára nem lehet írni, úgyhogy valószínűleg a fangirlködésed miatt nem látod azt a rúgást. Emellett most mondhatnám, hogy "magas láb"...
"begurulhat a játékos alá"
Meg kitépheti a gerincét is, feltéve, hogy át tud nyúlni kesztyűben a bőrön. Nevet
"aki nálad tuti ezerszer jobban ért a focihoz"
Többet ért Szanyó Károly is a focihoz, elvégre labdarúgó volt, válogatottban ő volt a 9-es, mégis hülyeségeket és kliséket puffogtat. Bár azért irigykedem, hogy te Saphi ilyen David Beckhamekkel és Oliver Kahnokkal vitatod meg a mérkőzést posztolás előtt. Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4107 Dátum: 14 júl 13, 23:11:23 »

Most mondanám hogy popcornt elő de nem érdekel a vitátok.  Nevet

Nah vágjátok a gyereket akinek a szerencsejátékfüggő apja mindenüket feltette a német győzelemre?  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oRValgHDvxE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oRValgHDvxE</a>


epic fail reklám
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4108 Dátum: 14 júl 13, 23:13:15 »

Buszmegállókban is voltak plakátok. Ez így tényleg fail reklám. Most mindenki felteszi az EB-n a házat a Németekre.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4109 Dátum: 14 júl 13, 23:14:10 »

Schweinsteiger meg menővolt. Durci
Nagyon jól nyomta a csávó, tényleg bele adott mindent, apait-anyait-a vérét. Holnap lesz pár lila foltja, azért.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!