24 júl 07, 18:31:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 613596 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4110 Dátum: 14 júl 13, 23:21:29 »



bnukózunk mge szmelyéskedjünk, ha nme értnünk msához.

Biztos az én felfogásom rossz, ha nem bírod megérteni, hogy a kapus van kivételes helyzetben, nem a játékos, de ha ennyire nem hiszel nekem, olvasgass itt: http://www.reddit.com/r/soccer/comments/2alwju/neuer_vs_higuain_penalty_call/
Biztos ezek is jobban értenek a focihoz, mint én meg David Beckham, akivel megvitatom a meccset. Aztán számold össze, hányan írnak piroslapot Neurernek szöveget, vagy hogy egyáltalán mi a véleményük az esetről. Persze utána jöhetsz azzal, hogy "ki az a hülye, aki redditről tájékozódik", de hát nemcsak nekik, nekem sem, meg senkinek sem hiszel.

De most már tényleg befejezem, mert tudom, hogy mellettem áll az igazság, és nem az én felfogásommal van baj.

Felsorolt események meg olyan irónia volt, mint a kitépheti a gerincét, de látom, nekem is ezzel kellett volt kezdenem. Szomorú Te hogy gurulsz be, bukfenccel?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 23:25:51 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4111 Dátum: 14 júl 13, 23:31:01 »

Bocsánat, hogy bele szólok eme vitába, de ez a csávó volt aki befutott meccs közben a pályára? És, ha közben gólt rúg valaki és miatta nem kapják meg? Lenne pofája haza menni? Bár, lehet nem is tudna. ikszdé
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4112 Dátum: 14 júl 13, 23:36:01 »

El sem hiszem, hogy Saphi egy tömeg által generált szimpátia szavazást linkel be ahelyett, hogy azt írta volna , hogy Király Gáborral és Air Sanyival nézte a meccset. Minden magára valamit is adó focit követő ember tudja, hogy a populáció túlnyomó többsége a németeknek szurkolt(mert Messi ellen játszottak) éppen ezért nem is fognak az Argentinok mellé állni a kérdésben.  Faceg

Minagi:
Amint belépett a pályára , a játék megszakadt. Ilyenkor lőhet gólt aki akar, csak az éppenséggel nem lesz érvényes. Amúgy ez a fickó nagy troll. FB oldalán már pedzegette, hogy be fog rohanni. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4113 Dátum: 14 júl 13, 23:38:41 »

Azt értem, de mikor bejött, akiknél a labda volt, nem esett le elsőnek, hogy most action van. Miért, ez ki?
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4114 Dátum: 14 júl 13, 23:39:29 »



Azért remélem, hogy ez a 8-1 nem miattunk él ennyire a köztudatban. Nagyon szerették emlegetni ezen a vb-n. ikszdé

Bár legalább valamiért emlékeznének ránk.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4115 Dátum: 14 júl 13, 23:45:24 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XbYNAZxcWh4</a>
Ez a fickó az! Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4116 Dátum: 14 júl 13, 23:52:34 »

A 2014-es labdarúgó világbajnokságról röviden Nevet:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GIo6pUkAcI8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GIo6pUkAcI8</a>

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4117 Dátum: 14 júl 14, 01:49:57 »

Ishida és Shapira vitája egy klasszikusra emlékeztet.

https://www.youtube.com/watch?v=3WRxyv5XeXQ
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4118 Dátum: 14 júl 14, 05:37:17 »

Most ebből Syzy ki ne akard hozni, hogy Higuain elgázolta szegény Neuert!  Faceg
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4119 Dátum: 14 júl 14, 09:19:55 »

Most ebből Syzy 

hogy jövök a képbe? világosíts fel
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4120 Dátum: 14 júl 14, 10:32:32 »

A VB döntő egy meglepő tanulsága: az Internet Explorer jó valamire. xD Komolyan, Chrome alatt folyamatosan laggolt a stream, ha meg chaten is írt valaki, akkor az végképp megártott neki. IE-n meg teljesen zökkenőmentesen ment végig minden, egyszer se akadt ki. xD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4121 Dátum: 14 júl 14, 15:30:26 »

Hmmmm... Reflex volt. Nem neked szántam a hozzászólást Syzygy! Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4122 Dátum: 14 júl 16, 20:24:47 »

Szeretnék bocsánatot kérni Saphira, hogy elvetettem a sulykot! Egy személyes jó barátom (interPuhl Sándor) az alábbi véleménnyel van a Neuer esetről:
Idézet
...és aztán ott volt Manuel Neuer kijövetele. Az rendben volt? Ha valaki a mezőnyben úgy rúgja el a labdát, hogy közben a másik lábával eltalálja a védő lábát, akkor az szabálytalan. Itt is ez történt, csak itt előbb kézzel ért a labdába, majd utána a térdével érte el a támadó fejét. Isteni szerencse, hogy nem történt súlyos sérülés. Neuer tarolni akart, azért jött ki így, hogy tekintélyt parancsoljon magának, és elvegye a támadók kedvét attól is, hogy felugorjanak. Ezt azonban így nem lehet, mert nagyon veszélyes. Az eset után egy pillanatra ő is érzete, hogy baj lehet, a játékosok mimikája sok mindent elárul, látszott rajta, hogy megijedt. Ez piros, de minimum sárga és büntető.
Nem vitázni akarok, csak mutatni, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki így látta az esetet.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4123 Dátum: 14 júl 17, 17:56:50 »

Jé nekem csak most esett le, hogy a csávó aki befutott a döntőre Vitalyzdtv. Vagy 2 éven át fel voltam rá iratkozva, csak aztán jöttek megjátszott prankek is és leiratkoztam. De ez azért nagyon kemény. Nem gondoltam volna róla, hogy ő is olyan elmebeteg, mint Rémi Gaillard.
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4124 Dátum: 14 júl 17, 19:10:33 »

Legalább ne írnád, hogy nem vitázni akarsz, ha vitázni akarsz.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!