24 júl 05, 00:04:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 611956 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4140 Dátum: 14 aug 10, 19:53:49 »

Ez jó volt, mondja a kommentátor, hogy egy világhírű csapatot akartak a megnyitóra, mi meg megszólaltunk: de sajnos csak a Chelsea-t sikerült. Hehe xD De remélem jó meccs lesz hiába gála.

Xeni figyelj ki tudja, lehet hagyják őket. :|
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #4141 Dátum: 14 aug 10, 20:00:13 »

Sure. Mondjuk jó volt rá a szorzó de én azért nem pazarolnám ilyesmire a lóvémat xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4142 Dátum: 14 aug 10, 20:05:41 »

Na hűha vezet a Fradi. Nevet Mondjuk ez egy szép gól volt.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4143 Dátum: 14 aug 14, 22:21:56 »

Aki emlékszik erre, az menő. Manly tears were shed.


Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4144 Dátum: 14 aug 22, 19:16:39 »

Valami tájékozottabb ember nem tudja véletlenül, hogy ugye most a BMLSZ csinál majd egy "semleges" szurkolói kártyát is, amivel klubtól függetlenül is lehet meccsre járni, hogy ha egy ilyet kiváltok, azzal be tudok majd menni a Grupenszex Arénába Fradi meccsre anélkül, hogy szeknnelnem kéne?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4145 Dátum: 14 aug 22, 19:29:12 »

Aes ez egy jó kérdés, de a vezetőségből kiindulva ne számíts semmi jóra. :/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4146 Dátum: 14 aug 22, 19:33:28 »

Ha ez lehetséges lenne, akkor a B-Közép is ezt a megoldást választaná.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4147 Dátum: 14 aug 27, 19:03:01 »

Josh Gordon ügyre pont kerül. 1 season az eltiltás. Így tesz tönkre a liga egy karriert. Nem ölt meg senkit, nem szedett teljesítmény növelőket. Füvezett rendszeresen és visszaesőként csaptak le rá. Hihetetlen, hogy ezért 1 év jár.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4148 Dátum: 14 aug 31, 21:53:42 »

Kérdés, 21 évesen mennyire gáz még eljárni boxolni? Vagy gáz egyáltalán? Igazából nem szeretnék ebből se profitálni, se profi karriert építeni, csak formában tartani magam, esetleg még több izmot szedni.
Focizni focizok rendszeresen, csak a kérdés még mindig adott ugye. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #4149 Dátum: 14 szep 01, 07:27:34 »

Miért lenne gáz? Én 26 évesen is pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy el kéne majd járni. 21 évesen azért ne temesd már magad. Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4150 Dátum: 14 szep 01, 07:50:29 »

samdav szerintem nyugodtan állj neki, még alkatilag is olyasmi vagy, mint egy boxoló, szóval vágj bele. Nevet Meg tökéletes feszültséglevezető is, legalábbis én úgy tapasztaltam.

Tegnap olyan jó volt "hosszú"-(2 hónap ikszdé) idő után kézilabdát nézni, mondjuk egyik nap már volt de ennek volt igazán tétje. Pirul Most már idén meg kell nyerni a BL-t. *-* Viszont Mocsai meg lemondott, hála a jó égnek, erre vártam évek óta.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4151 Dátum: 14 szep 03, 22:07:19 »

Miért lenne gáz? Én 26 évesen is pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy el kéne majd járni. 21 évesen azért ne temesd már magad. Nevet
Hm... Már csak azon kéne elgondolkoznom, hogy hogyan sűrítem be a napjaimba és a meló mellé, illetve hogy hol találok olyan helyet, ami az olcsóbbak közé tartozik. Van esetleg tipped? Mosolyog

Veracchi:
Hogyhogy olyasmi? Nevet Láttál már? Nevet Nem mintha nem hibáztál volna rá, csak kíváncsi vagyok, mert nem emlékszem pontosan, hogy találkoztunk volna. bow Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4152 Dátum: 14 szep 03, 22:36:12 »

A Pitbull team nagyon olcsó (6000 Ft/hó) és szerintem az országban a legjobb. Bár az nem csak box, hanem mma szerű. Én csak azért hagytam abba, mert Pesterzsébeten van és nem tudtam kijárni olyan messzire. Ha meg tudnád oldani, akkor szerintem mindenképpen oda menj.

Amúgy igen. Jó adottságaid lennének hozzá.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4153 Dátum: 14 szep 03, 23:49:11 »

Én másfél évig amatőr boxoltam. Így utólag hibának tartom. Fogyókúrázni kellett rendszeresen, hogy minél kisebb súlycsoportba kerülj. És a boxmeccsek tele voltak cigányokkal meg olyan edzőkkel akiknek alig maradt foguk vagy eszük. Egész nap velük egy helységben kell lenned, hogy aztán boxolj negyed órát. Maga az alapállás is görnyedt pozicióban történik, ami alapból rossz, de nekem még gerincferdülésem is van, amit súlyosbított.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4154 Dátum: 14 szep 04, 04:38:15 »

Veracchi:
Hogyhogy olyasmi? Nevet Láttál már? Nevet Nem mintha nem hibáztál volna rá, csak kíváncsi vagyok, mert nem emlékszem pontosan, hogy találkoztunk volna. bow Nevet

Pedig de, nyaraláson. Tegnap én hívtalak ki a verses bigyóra. ikszdé Mondjuk így név alapján nem lep meg, hogy nem tudtad. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 275 276 [277] 278 279 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!