24 okt 05, 10:09:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 646815 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3780 Dátum: 14 márc 24, 11:07:35 »

Még nem láttam Lord Véber jelenetét, de most megnéztem. Igaza van, csak annyi a baj, hogy a mai futball szereplőjeként ő is felelős a foci helyzetéért. Tulajdonképpen minden résztvevője felelős, legyen az játékos, edző, bíró, vagy bármi.

A légiósokkal inkább az a baj, hogy nagy pénzekért igazolnak le a magyar csapatok mindenféle jöttmenteteket, teljesen feleslegesen. Falábú játékos nálunk is akad bőven, inkább az utánpótlás nevelése lenne a fontos cél, légióst meg csak olyan posztra, ahová tényleg nem akad senki, vagy adódik egy jó vétel. A Kaposvár pl. ha magyar nevet hallasz abból a csapatból, elcsodálkozol. De minek?
Persze a magyarok se jobbak ezeknél. Az egész foci kb. egy közép-ázsiai szovjet utódállam hangulatát hordozza magán. Ilyen minden cél és értelem nélkül létezik az egész, semmi valós eredmény, tulajdonképpen (világviszonylatban) nevetséges összegek feletti marakodás, pár ember jól megél belőle, szinte csak ezért létezik az egész. De a nagy pofa azért csak elő tud kerülni, nézd meg most is, finnektől ugye, hogy kikaptunk, de ha mondjuk innentől egymás után két-három edzőmeccset megnyerünk, meg esetleg ikszelünk valami nagyobb csapattal is, máris hatalmas lenne az arca megint minden játékosnak, edzőnek stb. Egészen az első tétmeccsig, mert hőseink nem képesek elviselni azt a "hatalmas nyomást", ami egy EB/VB selejtezőn nehezedik rájuk. Ez a hatalmas nyomás meg kb annyit jelent, hogy meg kéne nyerni a nyomorult meccset, ha már ezt a sportot így játsszák. Sőt! Húha, néha idegenben is alkotni kéne. És nem a hollandiai nyócegyezésre gondolok, az még a kisebb égés volt szerintem, mert egyszerűen ekkora a különbség, meg az a csapat szét is volt már esve addigra teljesen. Hanem a román meccs, na abban minden benne volt, amiért szar a magyar foci.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3781 Dátum: 14 márc 24, 11:13:11 »

Nem tudom mondtam e már itt, de:
Addig semmi nem lesz a válogatottból/magyar fociból, míg mindent elölről nem kezdünk az alapokról 5-10 éves korosztályból. Addig is pedig a jelenlegi teljes válogatott keretet elzavarni és elkezdeni keresni másodosztályból, olyan fiatalokat, akik INGYEN pályára lépnek és alázattal hordják a válogatott mezt.
Jelenleg úgy gondolom egyetlen olyan ember van, aki méltó erre a feladatra, ennek a megvalósítására és az Dárdai Pál (Dárdály)
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3782 Dátum: 14 márc 30, 11:00:47 »

Benedict Cumberbatch interjúvolta az F1-es pilótákat. *-* De miért pont Hamilton meh'. ikszdé

Tegnapi United-Aston Villa meccs meg nagyon jó volt, MKB Veszprém is nyert, nagyon is jó volt ez a hétvége számomra sport szempontjából. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 30, 11:02:48 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3783 Dátum: 14 márc 30, 17:31:00 »

A Loki ezt a mérkőzést is megnyerte a Videoton ellen, hűha. De örülök. Nevet Az utolsó 5 percre még beestem, de már attól kivert a víz... nagyon jó meccs lehetett. Nevet

*Örömtánc*

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3784 Dátum: 14 ápr 02, 12:03:14 »

Érdekes fejlemény biszembaszomfalván:

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/fifa-a-barcelonat-kizartak-ket-atigazolasi-idoszakbol-2326165

Szerintem egyébként ha ezt az összes klubcsapatra kiterjesztenék, mondjuk 10 átigazolási szezonra, egész normális futballt kapnánk a végére.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3785 Dátum: 14 ápr 08, 10:16:07 »

Melyék az a sport ami erősíti a reflexeket? De nincs benne meditálás meg ilyen varázslás cucc mert abban nem hiszek.  >.<#
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3786 Dátum: 14 ápr 08, 10:17:44 »

Legyél kapus, vagy teniszezz, ping-pongozz, vagy hasonló.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3787 Dátum: 14 ápr 08, 10:36:01 »

Melyék az a sport ami erősíti a reflexeket? De nincs benne meditálás meg ilyen varázslás cucc mert abban nem hiszek.  >.<#

Küzdősport? Ott nem varázsolnak, csak simán orrba vágnak, ha nem elég jók a reflexeid.  Nyelvesít
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3788 Dátum: 14 ápr 08, 10:40:57 »

De olyan ahol, meg is tanulom kivédeni. Pont az a lenyeg, hogy fejlesszem és nem az, hogy leüssenek ><  Küzdő sport érdekel, a teniszt azt abba hagytam tél óta. A kravmaga meg nem tudom, meg akarok nézni valami mást.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3789 Dátum: 14 ápr 08, 10:54:41 »

Nyilván a legtöbb helyen kivédeni is megtanítanak, nem csak beszedik a tagdíjat, utána meg agyonvernek.  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3790 Dátum: 14 ápr 08, 11:00:58 »

De ezzel ugyan ott vagyok ahol eddig.  >.<#
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3791 Dátum: 14 ápr 08, 11:05:36 »

Ké-zi-lab-da. Olyan reflexeid lesznek megőrülsz. Nem azért mondom mert kéziztem hanem mert tényleg. Csak mondjuk te ahhoz túl vékonyka vagy. Nyelvesít
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3792 Dátum: 14 ápr 08, 15:06:32 »

Nem. Idővel belejössz. Ne várd, hogy profi szinten fogsz kezdeni, vagy hogy ne találjanak be, ne hibázz. Eleinte mindenki nulláról kezdi (kivéve aki rendelkezik némi nemű adottsággal). Ettől még lehet jó reflexed később.

Én az öcsémmel szoktam "verekedni", és remekül szintelek reflex terén (kocka nyelven). Pedig csak otthoni bunyó.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 08, 15:09:53 írta Ms. Trager » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3793 Dátum: 14 ápr 08, 20:36:48 »

Köszi Vera. :s De nem az erősségem, nem tudok szerválni rendesen, mert múltkor megzúzódott a csuklóm a labdától.    Persze, tudom, hogy nem leszek egyből profi, de az érdekel amiben nem kell belső erőket felszabadítani vagy, hogy mondjam.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3794 Dátum: 14 ápr 08, 21:01:05 »

Saiyan által leírtba kell "belső erőket" felszabadítani?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!