24 okt 08, 10:18:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648731 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3765 Dátum: 14 márc 16, 21:25:21 »

Chatelés lezárásaképp csak annyit, mint saját véleményt, hogy ez az egész rendszer most úgy trágya ahogy van. Jöhetnek sokan a "szabály az szabály" szöveggel, de ez már tényleg száguldó "cirkusz" mintsem autóverseny. Nem sokat lehet ehhez hozzáfűzni.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3766 Dátum: 14 márc 16, 21:32:21 »

Egyet értek. Nem láttam a mai futamot, mert békésen aludtam inkább, de amilyen szabályokat behoztak...
Néha élvezem az F1-et, de leginkább azért, mert itthon is néha rájön a családra, hogy "Úúúú Forma1, nézzük" és akkor szinte az össze futamot megnézik. Viszont én a F1-ért tuti nem fogok felkelni korán. ikszdé
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3767 Dátum: 14 márc 16, 22:00:17 »

Ez a Kondás a legnyomorultabb edző mind közül. Eddig is utáltam, de megint alátámasztotta, hogy vagy fogyatékos vagy hazug. Ez mindig más meccset néz, mint amiről beszél.
"Nekünk is megvoltak a helyzeteink meg a fradinak is..." Valóban?Nevet
Ha a fradi nem lett volna ilyen szerencsétlen nyomorult simán pakolhatott volna három-négy gólt a Debrecennek.
Érdemes amúgy megnézni a mérkőzést és utána, hogy miket tud nyilatkozni ez a világtalan. Komolyan mondom besz*rás. Nem csak fradi meccseknél úgy álle:D

Lehet, hogy világtalan nyomorult, de mégsem a Loki van ötödik helyen. Szomorú

Idézet
Ha a fradi nem lett volna ilyen szerencsétlen nyomorult simán pakolhatott volna három-négy gólt a Debrecennek.

Ha, mindig csak ha. Nem ez a legjobb érv. Nevet
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3768 Dátum: 14 márc 16, 22:17:22 »

Nem akartam megvédeni. Amúgy erre nem lennék ilyen büszke. Ez a Loki egy nulla. Sajnálatos, hogy itt tart a Magyar bajnokság.
Ennek a csapatnak ilyen játékkal kieső helyért kéne játszania. Undorító volt nézni mit csinál az a csapat aki vezeti a bajnokságot. Beáll védekezni egy 8. helyen álló ellen.
A fradira meg nem mondok semmit, mert új edzője van dobogó már nem lesz meg. A szezon elején biztos voltam benne, hogy meglesz a 2. hely minden megerőltetés nélkül, de Adams óta csak szenved a csapat. Új edzővel szezon közben meg sosem könnyű. Bár nem látok fantáziát ebben a Dollban, de várjunk vele a következő szezonig. Akkor már az ő elképzelése szerint áll fel a csapat. Maradjunk annyiban, hogy az első félidőben látottakat kéne 90 percig csinálni úgyhogy berúgják a helyzeteiket. Addig nincs miről beszélni. Ez így nem méltó a Ferencvároshoz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3769 Dátum: 14 márc 21, 08:00:10 »

https://www.youtube.com/watch?v=KkcmG1IefAU

Hiába spanyolul van, a képek mindent elárulnak... ikszdé Szerintem nagyon találó lett.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3770 Dátum: 14 márc 22, 16:30:08 »

Ma a Loki, Pécs összecsapásra látogattunk ki a hamarosan ex stadionba. Hű...

Nem is tudom, mit mondjak, egy meccsen életemben nem nevettem annyit, és életemben nem fogtam még annyiszor a fejem mint ezen.

DVSC vs Pécs
Állás: 1 - 0
Az utolsó gól lövésének időpontja: trololololo.... az utolsó 1 perc.

Kifelé jövet a Pécsiek kicsit veszekedni akartam. Hümm-hümm De a 3 pont az 3 pont. Pirul
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3771 Dátum: 14 márc 23, 23:15:20 »

Bár a biszem-baszom nem pálya, de azért Real - Barca 3-4. Nagyon helyes.  Nevet Say no to köcsög!
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3772 Dátum: 14 márc 23, 23:18:25 »

Say no to Biszem-baszom!

Nekem ez az emlékezetes képem mostanról. Nevet





Off.:
Egyébként nem divat a cenzúra már? ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3773 Dátum: 14 márc 24, 08:44:15 »

Bár a biszem-baszom nem pálya, de azért Real - Barca 3-4. Nagyon helyes.  Nevet Say no to köcsög!

Ez lehet hogy valami tudat alatti véleményhatalom eredménye, de mióta mennyeire újra rátaláltam, egyáltalán nem érdekel a külföldi foci. Régebben még néztem volna el classicot, most meg már sokkal érdekesebbnek találok egy újpest-diósgyőrt. Mondjuk az munkaerő szabad áramlásának is vannak hátulütői, alig vannak már magyarok a klubcsapatokban, ott meg nem fogják kidolgozni magukat a pályán, év végén továbbállnak, nincs kötődés a városhoz, a csapathoz.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3774 Dátum: 14 márc 24, 09:42:52 »

Érdekes, de amióta jobban követem (megint) a Mennyeit, engem se érdekel már annyira a biszem-baszom. Azért a Barca sikereinek örülök, meg persze C. Ronaldo tulajdonképpen egy köcsög.

De az is igaz, hogy a magyar klubcsapatok már kevéssé magyar jellegűek sajna. Ez is az EU hibája, egyébként az egész modern foci egyik legnagyobb betegsége is.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3775 Dátum: 14 márc 24, 09:57:07 »

Az a baj ezzel, hogy eumsz 45. cikke a munkavállalók szabad mozgásáról szól, és ezért nem mondhatod azt, hogy téged nem veszünk fel mert mondjuk francia vagy és nem magyar.  SŐT nem is nehezítheted implicit módon sem az átigazolást mert akkor is megsérted a rendelkezést.

Vannak kivételek, közrend, közbiztonság, közegészségügy, és hát ezekbe nem tartozik bele, mondjuk a homogenitás megőrzése, pedig implicit romboló erővel bír a sportkultúrára, de ugye multikulti van. Kis országnál, kis csapatoknál ez meg még nagyobb hatással bír. Persze most erre meg lehetne mondani, mi szemszögünkből, hogy így meg sok magyar játékosnak megnyílt a lehetőség külföldön játszani.

A foci legnagyobb betegsége a pénz, és az hogy nincsenek motiválva hiszen eredmény nélkül is megkapják a fizetésüket, ha meg lejár a szerződés mennek másik klubhoz akár más országban, szóval még tétje sincs igazából a játékminőségnek mert veszteni nem tudnak vele, max csak még több pénzt keresni.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 10:00:08 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3776 Dátum: 14 márc 24, 09:59:48 »

Erről én is tudtam, hogy mi a jogi alapja a dolognak. Bár nem hiszem el, hogy ezen ne lehetne segíteni. Csak gondolom túl nagy pénzek forognak benne, ezét az EU sose tenné a focit kivétellé.

Na igen, az meg tény, hogy ha a munkád elvégzése nélkül is megkapod a fizetést, hülye lennél dolgozni. Na itt kéne kezdeni a változtatásokat, ez talán még a légiós kérdésnél is fontosabb.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3777 Dátum: 14 márc 24, 10:08:23 »

Lehet láttad már, itt Véber nagyúr kifakad:
https://www.youtube.com/watch?v=Rqy9Bqr5WE4

Mondjuk itt nem a légiósokkal van a gond ( bár fogalmam sincs mezőkövesden hány magyar játszik ), hanem hogy a magyar játékosok is lélektelenek, nincs kitartás, elfociznak mint mi tesi órán kb. Persze az edzőnek is meg van a felelőssége nem vitatom, de nagyon megélhetési foci lett mára az egész.

Ha magyarok ilyenek, akkor a légiósoktól sem várhatjuk el, hogy legyen bennük akarat, vagy bármiféle kötődés, küzdőszellem a csapat iránt.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3778 Dátum: 14 márc 24, 10:49:38 »

Istenem, de gyönyörű volt tegnap este az el klasszikus, rég láttam ilyen jó meccset. Nem vagyok egyiknek se drukkere, de ez egyértelmű megérdemelt győzelem a katalánoknak.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3779 Dátum: 14 márc 24, 10:58:46 »

Őszintén szólva én nem néztem meg a Classico-t, pedig rólam köztudott, hogy Barca-drukker vagyok jópár éve, csak neten követtem figyelemmel, de ütöttem az asztalt párszor. Lehet a biztonság kedvéért le kéne tölteni és megnézni.

És az igaz, ha jól játszol ha nem a pénz ott van nálad. Csak így meg kicsesznek a szurkolókkal, kimennek a pályára és a lelátón meg elalszanak. Azért meg felesleges a pénzt költeni. (Tisztelet a kivételnek.) (Elk*rvult az egész, mondjuk melyik bajnokságban nem...?)

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 24, 11:01:27 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 250 251 [252] 253 254 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!