24 okt 05, 16:14:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 646985 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3690 Dátum: 14 jan 05, 10:53:40 »

Asszem ezt mindenféleképpen látnotok kell.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QRu0RqJNqr8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QRu0RqJNqr8</a>





Kansas megverhette volna a Coltsot.  Szomorú
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3691 Dátum: 14 jan 05, 11:16:06 »

Ezt még az egyik volt Telesport szerkesztő ismerősöm mutatta ezt a videót. Sokat röhögtem ezen.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3WRxyv5XeXQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3WRxyv5XeXQ</a>
Ez is qva JÓ! XDDD Taktikus beszélgetés...
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 05, 11:24:10 írta Ishida » Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3692 Dátum: 14 jan 05, 16:49:57 »

Pedig a Kansas már zsebben érezhette a tegnapit, főleg, hogy Lucknak még 4 intert is dobott (tény, nem az összes volt az ő hibája), pedig de szerettem volna, ha nyernek. Mindegy, életemben először szurkolok a Chiefsnek és akkor is kikapnak.  smirksweat Az Eagles meg szégyellje magát, hát nem igaz. Ki lehetett volna ejteni a Saintset. Mindegy, mind a Colts, mind a Saints szépen játszott, majd a mai meccsek talán úgy jönnek, ahogy remélem. Amúgy... Meskó Zoltán a Bengalsnál?  Gondolkozik
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3693 Dátum: 14 jan 05, 16:52:57 »

Egyébként nem értek hozzá, de belepofázok. Jó, az is igaz, hogy 15 évesen még szerettem az amerikai focit, csak lesérültem és már azóta nem követem figyelemmel.

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3694 Dátum: 14 jan 05, 20:51:49 »

Most ennél a Puntnál Meskó Zolinak is jól jött volna egy kis Luck. Ha már ennél a szóviccnél tartunk. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3695 Dátum: 14 jan 05, 21:21:51 »

ű

Az ilyesmit jó tudni előre, ha külföldre mész meccsre. Nevet + Románia epic ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3696 Dátum: 14 jan 05, 22:18:34 »

Dalton és az Off Wall egy kalap szart nem ér.  :'D Siralmas volt. Nem baj, majd Pey' papa elkeni a Chargerst! Szomorú
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3697 Dátum: 14 jan 05, 22:24:06 »

Oké, eddig ez a hétvége katasztrofális az én nézőpontomból. Tegnap kikap a Chiefs meg az Eagles, ma meg a Bengals. Daltonnak gratulálok, mert ezt sikerült eltöketlenkedni, az offense sem volt egy hűha, de Dalton keze könyékig benne volt. A Denveré a megtiszteltetés, hogy kigolyózza a San Diegot, Manningéknek ajánlom, hogy megtegyék, mert ez már baromira bosszantó volt. A Colts vs Pats meccsre... jó lesz, várom már és csendben reménykedem, hogy a Patriots behúzza. Most komolyan gondolkodom azon, hogy megnézzem-e a 49ers meccsét, mert eddig akinek én szurkoltam, mind kiesett.  smirksweat
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3698 Dátum: 14 jan 06, 05:20:07 »

Hát a 49ers végül csak megnyerte! Chargersen kívül majdnem minden számításom bejött. Na de nem baj, kárpótolt a sors a Manchester United kiesésével az F.A. kupából. Nevet
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3699 Dátum: 14 jan 06, 08:21:10 »

A szombati meccseket nem találtam (volna) el, a vasárnapiakat sajnos igen. Megmagyarázhatatlan dolog, de osztom Eric Cartmen vörös hajú, világos bőrű emberkékről alkotott véleményét. Nem egyedül ő a hibás, de a Főnök sorsa ezért hálátlan szerep ilyenkor.
Ahogy elmondtátok már, a Packers a Chicago és a Detroit tökéletlenkedése miatt nyerhette meg ennyi sérüléssel Északot, + megint Frisco. Cinc meccs egy részét átaludtam készülve a későbbire, arra ébredtem, hogy Shields megsérült, majdnem kikapcsoltam a fenébe a tv-t (House jól játszott a helyén).
Összességében abszolút megérdemelten jutott tovább a 49-ers, és kis csapatom is jobban járt, hogy vége az idénynek.

Kérhetnék egy Denver-Seattle döntőt??  Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3700 Dátum: 14 jan 06, 16:24:18 »

Majd Tibi bácsi elintézi, csak dobd a pöttyös labdát. Viccen kívül szerintem New England - New Orleans döntő lesz. Szívem szerint pedig a Coltsot látnám a Saints ellen. *-* Na de a Coltsnak esélye sincs sajnos. Denver nagyon meg fog fázni a divízió döntőben. Pár ismerősöm azt mondja, már a Chargers ellen, de szerintem annyira nem lehetnek pancserek a Pónik. Nevet
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #3701 Dátum: 14 jan 06, 17:50:32 »

A New England - Nem Orleans döntőt megnézném egy Patriots győzelemmel. Abban viszont nem hiszek, hogy a Broncos kikapna a Chargers ellen. Persze, egyszer már megtették, de nem hiszem, hogy ez a Denver megengedné még egyszer. Manning azért nem akkora pancser, mint Dalton (egyszerűbb lett volna, ha odaadja a lasztit a Chargersnek és nem töri magát, hogy előre menjen). Meg azért a Denver offense jobb, mint a Bengalsé, szóval nem aggódom. Mondjuk azért a 49ers is okozhat némi fejtörést a Carolinának, ha nem is túl nagyot.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3702 Dátum: 14 jan 06, 18:40:44 »

Akármennyire nem számol ezzel senki, de Manning kicsit hasonló Breeshez, a hidegben gyengébben dalolnak. Éppen ezért nem tartom esélyesnek a SB-ra a Denvert. Ha meg is verik a Chargerst, ott a Pats-Colts párosból mindkettő esélyesebb nálam. Habár, még nem tudni, hogy Luck és T.Y. Hilton mennyire fázós. Brady meg terminátor, neki mindegy, hogy fridzsiderben vagy sütőben játszik. Ezért ő az egyik legjobb QB az egész sportág történetében. Akármennyire is nem szeretem a Patset, akkor is el kell ismerni ezt a tényt. Patsnek meg csak akkor szurkolnék az SB-ben, ha a Seahawks játszana ellenük. Többi NFC csapat a porondon mind  közelebb állnak hozzám, mint a Pats.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3703 Dátum: 14 jan 11, 21:04:46 »

Gurulós foci(Ahogy a magyar Alex Smith mondaná xD): Ez a Kis Madrid Barcelona meccs minőségtelensége vetekedik a Puhl Sándor szakértői megnyílvánulásaival.
NFL : Már várom az estét, betáraztam a nachost meg 2 üveg Dr Peppert! Nevet Go Saints! Go Colts!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3704 Dátum: 14 jan 11, 21:11:42 »

szoktál rakni mikszet Nfl-re?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248 249 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!