24 okt 06, 04:25:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647339 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3555 Dátum: 13 okt 12, 15:44:25 »

Elég szerintem , ha egy cellába kerül Aaron Hernandezzel. x'D Igaz ex Patsesként nem biztos , hogy örökbarátok Petersonnal, de szerintem ilyen esetben nem számít neki már semmi, mert örökre benn fog úgyis rohadni. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3556 Dátum: 13 okt 12, 15:53:24 »

Az ilyeneket az amcsi sitten ha alkalom van rá kicsinálják. Nincs mese. Ám ki kinek drukkol ebben az idényben Nevet ?
Én Továbbra is Payton Manning fan vagyok Nevet Szóval hajrá Denver Nevet De szimpatizálok a Green Bay-el és a Saint-el is Mosolyog
Érdekes lesz ez a szezon Nevet  Vannak már most is vicces dolgok. A Giants még labdába se tudott rúgni, a Kansas City meg 5-0val áll Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3557 Dátum: 13 okt 12, 15:56:15 »

Bogdánt nagyon kedvelem, mint játékost, de a mai teljesítménye azért neki is elég kritikus volt.

Szerintem még jól is teljesített. Vedd figyelembe, hogy egyedül játszott 11 holland ellen. Nevet
Devecseri védhetetlen fejese után meg szerintem már ő is leszarta. xd
Naplózva

csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3558 Dátum: 13 okt 12, 16:30:05 »

Az ilyeneket az amcsi sitten ha alkalom van rá kicsinálják. Nincs mese. Ám ki kinek drukkol ebben az idényben Nevet ?
Én Továbbra is Payton Manning fan vagyok Nevet Szóval hajrá Denver Nevet De szimpatizálok a Green Bay-el és a Saint-el is Mosolyog
Érdekes lesz ez a szezon Nevet  Vannak már most is vicces dolgok. A Giants még labdába se tudott rúgni, a Kansas City meg 5-0val áll Nevet

Green Bay, amíg világ a világ. Brett apó az isten a vándorcirkuszos karrierbefejezés ellenére.  Nevet
Kár, hogy minden évben lesérülnek a futók.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3559 Dátum: 13 okt 12, 16:39:54 »

Van Persie első találatában is vastagon benne volt. Jól volt helyezve, de nem volt erő benne, így lett volna idő odaérni rá , csak ugyebár vonalon helyezkedett a kapus és nem mert elrugaszkodni a kapufa miatt. Egy lépéssel előrébb helyezkedik, akkor védhette volna. Persze most úgy elmondom, akkor biztos védtem volna, de nem, nem biztos, hogy védtem volna, de nem is én vagyok a profi labdarúgó. Mosolyog
2. és 3. gólról nem tehetett Korcsmár tehetett.
Van Persie a 4. gólt a rövid felsőbe fejelte, oda, ahol helyezkedett Bogdán. Illett volna kiszedni és nem egy pózer ugrást végrehajtani egyhelyben. Nem is beszélhetünk ellentétes irányú reflex visszaugrásról, mivel Bogdán megállt a fejelés előtt és a fejelő mozdulat után ugrott egyet...
5. gól ismét nem az ő sara volt, hanem azé, aki hagyta, hogy a 160 centis Robben elfejelje a labdát... :/
6. gólnál sem tehetett semmiről, Devecseri tökéletesen bólintott a hálóba.
7. gól, megpattanő volt, itt ellentétes volt a mozgásával a labda mozgása, erről nem tehetett.
8. gól jól volt helyezve, de nézzük meg Bogdán mozgását, a kapu közepéből indúlva egy lépés és feladja. Védhető lett volna, mivel nem a kapu végéből kellett neki repülnie a labdáért, hanem középről. Megint lehet mondani, hogy ez is bekapható gólok egyike, de ez azért szerintem a hárítható lövések közé tartozott.
Mérkőzés folyamán tény, hogy voltak még fontos hárításai Bogdánnak. Igaz a kritikus az események hevében tényleg túlzóak, de messze nem beszélhetünk arról sem, hogy nem voltak hibái.

Micsudi: Ahh Manning... xD Túl tökéletes. Szegény Romot sajnáltam, ő most megállíthatta volna a Broncost. Jacksonville semmit nem fog tudni csinálni a Denverrel. Pedig most el lehetne kapni a brigádot, a védelemben sok a sérült. Drew Brees vezette Saints viszont tényleg szimpatikus játékot nyújt. Meg Breest eleve kedvelem, mert nehéz volt neki, hogy a nagy sérülését követően kidobták San Diegoból. Ha nyerne most gyűrűt, akkor annak én örülnék speciel. A Giants 0-6-jánál már csak Eli 15 interceptione meglepőbb. Chiefs meglepetés ezzel a szerepléssel, főleg az elmúlt évek gyenge szereplésével, a tavalyi 2-14-gyel. Nevet Jó lenne látni a play-offban őket. Az biztos, hogy érdekes szezon lesz. Az az NFC North is érdekes alakul, nem tartom lehetetlennek, hogy a Packers nem játszik play-offot.
Amúgy én kimondottan nem szurkolok senkinek. A látványos defense játékot szeretem a legjobban, de ez kihalásra van ítélve a sok szabály hozással. Igaz, meglehet érteni a sérülések miatt. De ez a sisak a sisakkal nagyon hülye szabály, szankcionálásán meg nem lehet eligazodni.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 12, 16:43:21 írta Ishida » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3560 Dátum: 13 okt 12, 16:52:25 »

Na igen a sok sérülés az ebben a sportban adott, egyet is értek a szabályokkal meg nem is. Csak nehogy szarkasztalabda legyen a dolgok vége (south park pont erről szóló epizódjaXD) Romo hát igen sajnáltam de ez a Denver tökéletes, legalábbis az offense. A Defense-ben sok a sérült és nem tudnak mit kezdeni a passzjátékokkal :/ Ha ez nem változik előbb utóbb valaki kihasználja ezt. Payton tökéletes Nevet ez tény Nevet  amikor a hívás előtt észrevesz valamit és azonnal átalakítja a dolgokat az mindig minimum firstdown Nevet Különben én a látványos offense-t szeretem Nevet Nem véletlenül vagyk Payton fan Nevet  ami meg a tesót illeti azért ő lehet rendesen szivatva a bátyja miatt Nevet Rossz belegondolni hogy a Giants ugyan ott van mint a Jacksonville Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3561 Dátum: 13 okt 12, 16:59:44 »

Nem mondtam, hogy nem voltak hibái. De talán ő volt az egyetlen személy a pályán, akit sajnáltam.
Egy ember nem fogja elvinni az egész csapatot a hátán. Még csocsózni sem lehet úgy, hogy csak a kapussal játszol. Mosolyog

De egyébként nem akarom védeni, az első gól után is csak a fejemet fogtam. De a sokadiknál már csodáltam, hogy nem sétált ki a kapuból, és hagyta a fenébe, hiszen már úgy is mindegy lett volna:


Nevet Nevet

Vajon Bogdánnak van lelke?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 12, 17:03:21 írta Saphira » Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3562 Dátum: 13 okt 13, 17:10:40 »

Kérek egy Hollandia-Magyarországot !



Bogdán eladta a lelkét egy szelet sonkáért. ( netes poén )
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3563 Dátum: 13 okt 13, 20:11:03 »

Nekem tetszik ez a Ravens - Packers mérkőzés. Jó formában a két defense, Jones és Cobb sérülése elég érzékenyen érinti Rogers dolgát. Nevet
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3564 Dátum: 13 okt 14, 17:35:42 »

A W meglett, de hihetetlen idény lehet ebből, Nelson is megsérül, akkor csupa 2. vonalbeli elkapó marad + Finley, Lacy (Starks, Franklin). Bár én kipróbálnám Rajit vagy Pickettet elkapóként. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3565 Dátum: 13 okt 14, 17:40:37 »

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FzFkIsByp6c#t=469
Vélemény ? Szerintem van igazság abban amit mond.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 17:41:14 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3566 Dátum: 13 okt 14, 17:52:14 »

Teljesen korrekt, ez a különbség Zsuzsi és Szalai között. Nem profi hozzáállás ez a nyilatkozat, hanem őszinte! Pont ezért tetszik.
A W meglett, de hihetetlen idény lehet ebből, Nelson is megsérül, akkor csupa 2. vonalbeli elkapó marad + Finley, Lacy (Starks, Franklin). Bár én kipróbálnám Rajit vagy Pickettet elkapóként. Nevet
Hihetetlen? Én inkább aggódnék Jones-Cobb-Nelson kiesése miatt. Bears, Lions kemény dió lesz így és még a Vikings is beleszólhat a dologba. Rajit azért megnézném futás közben is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 14, 17:55:44 írta Ishida » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3567 Dátum: 13 okt 14, 18:08:10 »

Ám 6-0 ás a Denver és bár a meccset nem láttam de azt olvastam a Kansas is szépen játszott Nevet Vajon megállítja valaki a Manning alakulatot? Ha igen ki ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3568 Dátum: 13 okt 14, 18:32:18 »

Manningéket ki állítja meg? Talán az említett Kansas? Vagy jövő héten Luck vezette Colts? Remélem mindkettő. Nevet
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3569 Dátum: 13 okt 14, 20:46:19 »

"Hihetetlen? Én inkább aggódnék Jones-Cobb-Nelson kiesése miatt. Bears, Lions kemény dió lesz így és még a Vikings is beleszólhat a dologba. Rajit azért megnézném futás közben is."

https://www.youtube.com/watch?v=vIimJZhMs5c

Nelson még épségben vanegyelőre, Boykin többet edzhet Rózsival (nem volt rossz) és persze jöhetnek a második vonal eddig nem ismert tehetségei is. A kapanyél is elsülhet, ha Isten úgy akarja. Nevet

Denverre Colts, Pats, tökéletes napot kifogva Chiefs, Chargers is veszélyes lehet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!