24 okt 07, 11:24:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648027 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3090 Dátum: 12 jún 23, 17:51:43 »

Xabi Allonso az egyik legnagyobb alibijátékos a világon és semmi köze nem lenne Pepéhez azon a meccsen. Nagyon remélem hogy kiesnek a Spanyolok a Németek és Portugálok is minnél előbb. Ez nem drukkolás a legtöbb esetben hanem a tömeg utáni loholás. Szánalmasnak tartom.
Naplózva


 
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3091 Dátum: 12 jún 23, 18:01:50 »

Most nem azért de van aki nem csak '' megy a nagyobb tömeg után ''. smirksweat Pl nekem tetszik az hogy a spanyolok hogy játszanak. A németek góljai közül eddig 98% tetszett. Ennyi szerintem és persze igazad van azzal is hogy van aki csak követi a többséget de ez nem több szerintem mint a foci szeretők 25%-a. sok az a 25% is ikszdé.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3092 Dátum: 12 jún 23, 18:47:52 »

De am Syzygy-nek nagyon igaza van!

Mindenki Real-Barcának veszi a spanyolokat. És aki e két csapat közül vmeiket szereti az egyből spanyolos lesz. Bár csak éépenséggel azért mert annyira kemény ezeket a klubbokat szeretni. Alig látok már Milanost, Tottanhamest, Unitedest.
Spanyol játékra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy szép. Meg kell csinálni a 6546456456 passzt is. De várjatok csak, eddig mire mentek ezekkel a passzokkal? Olaszoknak vágtak így 1et, míg a horvátoknak bemakkoltak 1et. Íreket ne vegyük az elező két csapattal egy kalap alá, mert semmi értelme. Villa nélkül enyhén gyenge csapat.

Kazekage-sama, vágod, hogy Németeknek drukkolni mostanság már nem "menő"? Nevet Én pl úgy '02 óta Német válogatott fan vagyok.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3093 Dátum: 12 jún 23, 19:06:01 »

Azért veszik a spanyolokat reál-barcának, mert már olyan hogy nemzeti foci, olyan nincs, az EB értelmét vesztette,  csak a pénzről szól az egész.
Régen még lehetett hallani olyat, hogy brazil foci, olasz foci, ma már a klubbok és a pénzük annyira lenyomták a nemzeti focit, hogy a játékosok jobban elkötelezettek a klubjaik iránt. A klubboknak meg tiszta kockázat az egész torna, még a végén megsérül vki és oda a befektetett pénz.
Többek között ezért van az hogy már nem spanyol fociról beszélünk, hanem barca fociról és igen lehet hogy látványos de nagyon kiszámítható és unalmas ez a tili-toli és még a 16-oson belül passzoljunk még 4-et mert nincs egy olyan csatárunk aki 20-25 méterről rá tudná rúgni...


Spanyol imádattal meg csak az a bajom hogy a rajongók 90% nem igazán tudna említeni egy-egy játékost a 2008 előtti keretből!  Hol voltak azok a szurkolók 10 éve? jah hogy átlagéletkor 15 év? jah hogy annak kell szurkolni aki a figyelem középpontjában áll?
Német csapat meg kövezzetek meg, de szimpatikus a mostani keret, fiatalok, nem beképzeltek, nem színészkednek, nagy lehetőség van benne !
Portugálok..nah szóval cé ronáldóval azonosítani egy egész válogatottat hát sajnos megteszi mindenki, de szerintem rajta kívül egész jó csapat, és igen 2000 óta erős középmezőnyben vannak és jó meccseket játszanak, csak nagyon kéne egy nuno gomes vagy egy pauléta úgy mint a spanyoloknak a david villa.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3094 Dátum: 12 jún 23, 19:35:10 »

Mindenki Real-Barcának veszi a spanyolokat. És aki e két csapat közül vmeiket szereti az egyből spanyolos lesz. Bár csak éépenséggel azért mert annyira kemény ezeket a klubbokat szeretni. Alig látok már Milanost, Tottanhamest, Unitedest.
Spanyol játékra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy szép. Meg kell csinálni a 6546456456 passzt is. De várjatok csak, eddig mire mentek ezekkel a passzokkal? Olaszoknak vágtak így 1et, míg a horvátoknak bemakkoltak 1et. Íreket ne vegyük az elező két csapattal egy kalap alá, mert semmi értelme. Villa nélkül enyhén gyenge csapat.

Kazekage-sama, vágod, hogy Németeknek drukkolni mostanság már nem "menő"? Nevet Én pl úgy '02 óta Német válogatott fan vagyok.
- Real Madridnak szurkolni már 60 éve "divat", emellett a Barcelona tradíciói és sztárjátékosai miatt a spanyol foci elitjében van volt és lesz is.
- United fanok vannak, vissza lehet olvasni, habár ez nem erény errefelé.
- Milan szurkolóból is van, például Renningan. Jah, hogy vissza kellene olvasni és akkor látná az ember a Juvetengeren túl? Mosolyog
- Hotspurs fanok? Pfffff. Londonban egy csapat van és az az Arsenal. Nem csodálkoznék, ha a Kakasoknak alig lenne pár száz rajongója itthon. :DD
- Foci szépsége relatív. Neked nem tetszik, viszont az, hogy hozzáértő labdarúgók, visszavonult játékosoknak is tetszik ez a stílus, így nem jelenteném ki tényszerűen azt, hogy nem szép.
- Mire mentek a passzokkal? 2008 EB, 2010VB győzelem.
- Villa hiánya látszik, viszont egy Llorente tudná pótolni. Arról meg nem én tehetek, hogy Del Bosque nem így látja. :/
- Németeknek szurkolni igenis menő dolog, csak a spanyol sztereotípiák miatt már az emberek nem tudnak semmit, csak beszólogatni. Nevet Én speciel Spanyoloknak szurkolok és kívánom, hogy a németekkel döntőzzenek, mert a németek igényes és offenzív stílust képviselnek, akárcsak a spanyolok.

Nem vagyok benne biztos, hogy rossz lesz.
Franciák NAsri helyett Debuchyt játszatják. Nevet Spanyolok pedig ismét a két gólos Fabrégast rakták fel a pályára "éknek".
Nem tudom ebből mi sül ki.

Spanyol imádattal meg csak az a bajom hogy a rajongók 90% nem igazán tudna említeni egy-egy játékost a 2008 előtti keretből!  Hol voltak azok a szurkolók 10 éve? jah hogy átlagéletkor 15 év? jah hogy annak kell szurkolni aki a figyelem középpontjában áll?
Német csapat meg kövezzetek meg, de szimpatikus a mostani keret, fiatalok, nem beképzeltek, nem színészkednek, nagy lehetőség van benne !
Portugálok..nah szóval cé ronáldóval azonosítani egy egész válogatottat hát sajnos megteszi mindenki, de szerintem rajta kívül egész jó csapat, és igen 2000 óta erős középmezőnyben vannak és jó meccseket játszanak, csak nagyon kéne egy nuno gomes vagy egy pauléta úgy mint a spanyoloknak a david villa.
- Egyetértek, a rajongók 90%-a nem ismeri azt a nevet, hogy Hierro, Baraja. Viszont akik régóta a keret tagjai(Puyol, Xavi) azokat mondjuk csak 2006-2007 óta ismeri a többség. Azért Cassilást mindenki ismeri... Nevet
- Többnyire az emberek annak szurkolnak, akiknek a játékát látják és megszeretik. Ezért van az, hogy az emberek azt se tudják mi az az Aston Villa, pedig nekik is volt rövid de sikeres korszakuk. Unitednek is azért szurkolnak, mert látták C. Ronaldo, Giggs, Scholes és Rooney játékát, nem pedig azért, mert voltak olyan berserkjeik, mint Roy Keane. ^^ Ez egy érthető reakció szerintem, csak nehéz megkülönböztetni, hogy egy csapatot a játéka miatt, vagy a felkapottsága miatt szeret egy adott rajongó.
- Német csapattal egyetértek, évek óta hatalmas formában vannak, csak a legfontosabb pillanatokban esnek szét.
- Portugálok látványos játékot játszanak, viszont ez az eredményesség rovására megy. Alig rúgnak gólokat, ami a halálcsoportban érthető, de a selejtezőkben is ugyanezt játszották, ugyanilyen eredményességgel. A mai portugál válogatottat pedig C. Ronaldoval lehet azonosítani épp úgy, mint a Svédet Ibrahimoviccsal.
Naplózva
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3095 Dátum: 12 jún 23, 19:36:12 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:54:51 írta dert » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3096 Dátum: 12 jún 23, 19:39:42 »

A Real Madrid üzletpolitikája már régóta ez én nem látok változást benne, de ha van, azt kifejtheti valaki.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3097 Dátum: 12 jún 23, 21:09:24 »

Ishada, pont azért mondtam ezeket a csapatokat, mert kurvára kevesen irtak róluk itt. És nagyon nem szeretném visszakeresni őket. Vágod?! Nevet

Am oké rendben, mert az Uefa és Platini nyalja a Barca seggét, és ha már az övékét akkor persze a spanyolokét is..

És nemazért de szerintem több divatbarcarealos van mint Unitedes. Bár erre a legjobb példa volt, hogy mikor 2006ban Obi Mikelt megvette az UTD és azonnal továbbadta a Chelseanek. Nha ezt a képek most kirakták fészbúkra. És sajnos a "fanok" 70%-a azt hitte, hogy mostani igazolás. VÁGOD?! 2006os vodafones mez?! :DASD:asd:ASdAS:daS:DaSD:


Passzokkal?! Hát 1-1 véletlen gól a meccs végén/elején..Hmm..Azon kívül semmi.. 2010VB mivolt már? Nevet Iniesta véletlen gólja Nevet:D
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3098 Dátum: 12 jún 23, 21:51:22 »

dRown nem az én nyomorom, hogy lusta vagy olvasni és csak kampányszerűen betolod magad ide. Nos lehet, hogy sok a véletlen gól, de miért nem rúgnak nekik véletlenül 1-gyel többet? Véletlenül?...  ikszdé

Nos Aes, megmondtam, vagy megmondtam? Blanc reménykedett, hogy találnak egy gól a második félidő első 15-ben, Giroud szerintem azonnal a félidőben Debuchy helyére kellett volna hozni és hamár Benzema nem klasszikus ék a válogatottban, akkor helycserét lehetett volna csinálni. Úgy léptek pályára a franciák, mint akik nem akarnak nyerni. Az első gólja Xabi Alonsonak profi volt, ahogy kell vissza a hosszúra, a tizenegyes meg jogos volt. Azt hiszem talán Révelliére volt az aki megette a biciklizést. Pedro végre hasznos volt valamire! Del Bosque talán a Portugálok ellen már valami normális összeállítást dob össze. Ami érdekes, hogy Iniesta teljesen formán kívül volt. :/ Alig fogok rá pontot kapni Fantasy League-ben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 23, 21:52:15 írta Ishida » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3099 Dátum: 12 jún 23, 22:03:27 »

Őszintén elég uncsi volt ez a meccs... Mondjuk mivel Alonzo a kedvencem azért nagy lelkesedéssel néztem, de az első gólon kívül nem nagyon történt semmi érdekes Szomorú
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3100 Dátum: 12 jún 23, 22:04:28 »

Sajnos botrányosan szar volt ez a meccs. A spanyoloktól ennél szintekkel több kell ahhoz, hogy megnyerjék ezt az EB-t. :/
Naplózva
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3101 Dátum: 12 jún 23, 22:07:34 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:54:32 írta dert » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3102 Dátum: 12 jún 23, 22:45:50 »

Roberto Carlos pont nem saját nevelés, mert az Intertől vette meg a Real. Vagy őt a Madridista légiósra értetted?
Mostani csapatban meg ott van Arbeloa, Adán, Granero és Callejón. Ezekből sajnos lehetnek ikonok. Nevet

A spanyoloktól ennél szintekkel több kell ahhoz, hogy megnyerjék ezt az EB-t. :/
Egy méltó ellenfél kell a spanyoloknak, mert ez a francia válogatott rettenetesen eltaktikázta magát. Portugál mérkőzés érdekesnek ígérkezik.

Na holnap meg szerintem egy ki-ki meccset fogunk látni. Remélem az angolok megverik az olaszokat.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3103 Dátum: 12 jún 24, 08:56:00 »

Ishida nem értem mit pampogsz. Pont arra akartam ezzel kitérni, hogy olyan KEVÉS az olyan szurkoló aki nem a 2 spanyol gigásznak szurkol, hogy még visszakeresni is sok lenne..

Már régóta nem nézem a spanyolok meccseit mert számomra rettentően unalmas a tili-toli, de tegnap még is megnéztem. Mit ne mondjak, szar volt. Ugyan az az unalmas játék, 1-2 jó passz, Torres 600x lese.. Sajnos most a spanyoloknak nincs olyan tipikus befejező csatáruk. Így a németek ellen el fognak vérezni. De adná a jó isten, hogy a sok divatszurkoló az EB után veszekedjen, hogy mi ez a német/angol/porugál/olasz csapat akik csak bunkerfocival tudnak nyerni(stb foci)

Erre volt a jó, hogy a sok divatbarcás, hogy amikor a Chelsea megverte őket + leikszelt velük, elkezdtéék őket szidni, hogy-hogy merészelnek olyan játékot játszani ami ellen nincs a barcának fogása..OMG...Mert persze a barca ellen csak úgy lehet játszani, hogy az nekik tetszik mi? Nevet Ezen nagyon felhúztam magam jómultkorában Nevet:D
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3104 Dátum: 12 jún 24, 10:40:42 »

Akinek az tetszik, hogy a csapata 10 mezőnyjátékosából 6 a 16-oson belül játszik 2 mérkőzésen keresztül, annak gratulálni tudok a kifinomult ízléséhez.
Nos miért is probléma ez?
hogy olyan KEVÉS az olyan szurkoló aki nem a 2 spanyol gigásznak szurkol
Premier Leagueben is ez van, azoknak szurkolnak az emberek akik eredményesek. Lásd: Chelsea, City, Hottspurs. Ezeknek a csapatoknak nem szabadna szurkolni a te filozófiád szerint, csak a United, Arsenal és Liverpool hármasnak szabadna. Mellesleg pont 3 olyan csapatot írtam elsők között akiket utálok. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!