24 okt 07, 19:12:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648156 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2820 Dátum: 11 máj 29, 23:19:41 »

dRown: miért kell mindig kifogásokat keresni? Az ÖSSZES manchesteri játékos és edző egyértelműen gratulált a Barcának, nem lehetett belekötni semmibe. A kijelentéseden, hogy nem volt rosszabb a MU csak röhögni tudtam.

Messi nem valószínű, hogy éppen most égne ki. Érdemes megnézni alul a statisztikáját: http://hu.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi , esetleg össze lehet hasonlítani bármelyik másik nagy csatáréval.

Az egyenlítő gól szerintem viszont les volt - hozzáteszem, hogy nagyon kicsin múlt, bár az egy vonal is les -, viszont élőben ezt nem lehetett észrevenni. Viszont az, ahogy megszerezték a labdát és befejezték a támadást, gólt érdemelt egyértelműen.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2821 Dátum: 11 máj 30, 05:59:24 »

Figyelj,lehet,hogy elfogult manchesteri drukker vagyok! De szerintem ha mgnézed a meccs képét: 6 részre lehet osztani az egész mecccset. 3-3 hosszabb labdabirtoklásra.

Igen,mert mit értek volna a MU-s játékosok ha elkezdenek durcázni meg csapkodni?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2822 Dátum: 11 máj 30, 10:35:04 »

dRown: miért kell mindig kifogásokat keresni? Az ÖSSZES manchesteri játékos és edző egyértelműen gratulált a Barcának, nem lehetett belekötni semmibe.

Loah kb jól összefoglaltad a lényeget, amit én is mondani akartam.

Nekem a Barca mellett a MU a másik kedvenc csapatom, és azzal, ahogy a vereséget fogadták, csak még inkább megerősítettek ebben. Egy tisztességes küzdelemben, egy izgalmas meccsen maradtak alul, egy jobban játszó csapattal szemben. Ezen nincs mit vitatni, és ezt ők is tudják. Lehet jövőre már nem így lesz, ki tudja mit hoz a holnap, de ez most6 így alakult.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2823 Dátum: 11 máj 30, 13:12:43 »

Erre csak annyit mondok: ízlések és pofonok. Én nem úgy láttam a meccset,mintha a Barca annyira nagyon uralta volna a meccset. Ilyen 65-45% ban max.

De teljesen mindegy,azért Fabregastól jónak szeméség volt elmondani a MU taktikáját...

Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2824 Dátum: 11 máj 30, 18:57:04 »

nemvolt sportszerű,tőle nem vártam volna ezt...deh azt hallottam hogy giuseppe rossi megy a barcába?minek ?kispadra...esetleg
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2825 Dátum: 11 máj 30, 21:55:38 »

Miért ne lett volna? Ha Fabregas a MU középpályása lenne, akkor lett volna szemétség, de pont a nagy rivális Arsenalé és a Barca nevelte ki.
Naplózva


 
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2826 Dátum: 11 máj 30, 23:04:31 »

de akkoris semmi köze nem volt fabre-nak a döntőhöz...kiesett a csapata gondolta hát keresztbe tesz a nagy riválisnak Nyelvesít
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2827 Dátum: 11 máj 31, 08:26:53 »

Annyira azért nem volt olyan hű de nagy taktikai bravúr. Semmi meglepő nem volt a Manchester játékában - de a Barca se játszott máshogy mint eddig.
Szerintem csak kamu az egész hír (vagy csak teljesen jelentéktelen dolgokról van szó).
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 31, 08:27:58 írta Loah » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2828 Dátum: 11 máj 31, 16:25:43 »

de akkoris semmi köze nem volt fabre-nak a döntőhöz...kiesett a csapata gondolta hát keresztbe tesz a nagy riválisnak Nyelvesít

A sok szakkommentátornak és elemzőnek is annyi köze volt hozzá, mégis az egész világnak már elmondták előre a taktikákat. Ennyi erővel a játékosokon kívül senkinek nincs köze hozzá.
Naplózva


 
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2829 Dátum: 11 máj 31, 20:28:03 »

deh nem, ez akkoris más ha egy MÁS CSAPATBAN LÉVŐ  játékos szólja el magát a taktikáról mint mondjuk egy "szakértő" vagy egy kommentátor...
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2830 Dátum: 11 máj 31, 20:35:52 »

Ennyi erővel Gera is elmondhatta volna a Manchester taktikáját, neki is van annyi köze hozzá, mint Fabregasnak.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2831 Dátum: 11 máj 31, 20:45:47 »

Egy más csapatban lévő játékos nem szólhatja el magát. Fabregas semmit sem mondott, amit ne tudott volna bárki, aki ismeri a MU-t. Ezt a vereséget nem kéne magyarázni, túl jó a Barca bárkinek.
Naplózva


 
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2832 Dátum: 11 máj 31, 23:16:23 »

engem nemizgatatott annyira hogy kinyeri a döntőt...csak ezzel kapcsolatban montam el hogy fabregastól nem vártam volna...hát igen túljó a barca
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2833 Dátum: 11 jún 04, 09:51:10 »

Jelentkezzenek azok a mazochisták, akik nézték tegnap a meccset.
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2834 Dátum: 11 jún 04, 11:10:51 »

Öhm, mazochista nem vagyok, mert csak belenéztem, láttam az első félidő végénél Tököli bénázását, aztán elkapcsoltam.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!