24 okt 11, 15:20:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 650733 alkalommal)
0 Felhasználó és 64 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1365 Dátum: 09 aug 03, 09:29:07 »

Jóóózanok??  Ohh My God Hát igen látszik, hogy a három éves kitiltással felborult a világ természetes rendje. xDDD Egyébként érdekes, hogy a fradistákat mindenki bunkónak tartja, pedig ott sincs több belőlük, mint bármely más csapatnál. (Pontosabban annyival van több, mint amennyivel általában van több szurkolójuk, ez vmi. egyenes arányosság.  Pojén Emellett viszont van egy teljesen normális összetartó szurkolótábor.)
Fradi- MU Mosolyog
Fradi-Milan Mosolyog
Fradi-Barca Mosolyog

Am kíváncsi lennék, hogy mennyire tudna helytállni a Fradi ezekkel a csapatokkal szemben. Végül is a fociban minden lehet, a labda kerek. Nevet
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #1366 Dátum: 09 aug 03, 09:34:03 »

Nem népszerüség kell a focinak, hanem 1 jó vezetőség! Hiába vannak tehetséges fiataljaink, ha nem tudnak érvényesülni. Egyébként ez igaz a férfi kosárlabdára is.... és HAJRÁ OLAJ! no meg a LAKERS! Nevet

Nekem is van jópár fradista ismerősöm. Ők is tök jó arcok, csak akkor van gond mikor már sokat töltöttek a garatra. Akkor aztán elviselhetetlenül kezdnek fradi indulókat ordibálni, no meg arcoskodni az 65kilójukkal. Nevet



Naplózva

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1367 Dátum: 09 aug 03, 09:41:45 »

Én most megint fogok magyar focit nézni, mert van mit. NBII-es meccseket nem közvetítenek sűrűn.  Pojén Pedig lett volna rá igény. xD Én is csak neten, sajtóban tudtam követni a híreket.

Hát nemtom elég sűrűn adta a Sport1-2 a Fradi meccseket, szinte majdnem az összeset amíg az NBII-ben voltak.  Mosolyog
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1368 Dátum: 09 aug 05, 06:17:33 »

Jóóózanok??  Ohh My God Hát igen látszik, hogy a három éves kitiltással felborult a világ természetes rendje. xDDD Egyébként érdekes, hogy a fradistákat mindenki bunkónak tartja, pedig ott sincs több belőlük, mint bármely más csapatnál. (Pontosabban annyival van több, mint amennyivel általában van több szurkolójuk, ez vmi. egyenes arányosság.  Pojén Emellett viszont van egy teljesen normális összetartó szurkolótábor.)
Fradi- MU Mosolyog
Fradi-Milan Mosolyog
Fradi-Barca Mosolyog

Am kíváncsi lennék, hogy mennyire tudna helytállni a Fradi ezekkel a csapatokkal szemben. Végül is a fociban minden lehet, a labda kerek. Nevet
Hm fradi milan, fradi mu, fradi barca igen a labda kerek, és sok minden megtörténhet, csakhát futni is kéne, meg levevenni azt a labdát...
Láttuk a tavalyi milan ligaválogatott meccset, csúnya verés volt...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 05, 06:19:54 írta kornel » Naplózva
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #1369 Dátum: 09 aug 05, 21:18:24 »

Nah loki kiverte az észteket így már csak 1 kör és bl főtábla de ha kiesik akkor is el amit további 6 meccs. Grat a lokinak. bow
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1370 Dátum: 09 aug 06, 07:46:17 »

A Schumis témával kapcsolatban megjegyezném h egyet értek con nal.  Még jó h Schumi jön vissza, ha utánna olvastok látjátok h mindenütt  mindenki kiváncsi rá. Ő egy isten, egy legenda. Mindenki azt mondja h ász lesz, Eclestone szerint meg oktatni fogja a mezőnyt.

Schumacher the BEST FOREVER!
Naplózva







Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1371 Dátum: 09 aug 06, 13:39:41 »

Igen ám... De az új autóval még egy métert sem ment... Csak szimulátorral gyakorolhatott... Az időmérőkön szerintem ha benne lessz az 1. nyolcban, összeteheti mindenki a kezét...  Gondolkozik
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1372 Dátum: 09 aug 06, 13:42:56 »

Ezért utálom Shumit,azthiszik hogy ő a megváltó hogy visszajön az F1be...húha engem ez mért nem érdekel? Nevet Annyira fájdalmas amit művelnek hogy már sírok xDD Shumi meg jobban járna ha végre nyugdíjba menne Nevet *vagy nekimenne a gumifalnak és összetörné az autót o.o najó nem vagyok k*csög...*
Amúgymeg TOVÁBBJUTOTT A DEBRECEN *____*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #1373 Dátum: 09 aug 11, 09:36:47 »

nos ennyit Schumi visszatéréséről... etették egy ideig a népet aztán mégsem X"D legalább a jegyeket el tudták adni Valenciában :"D
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1374 Dátum: 09 aug 11, 09:38:20 »

miiiii ezt hol olvastad verdict?o.O énislátniakarom O_O
de úristen....áh...^^"
na meg is találtam....nyakproblémái miatt...hát úristen eddig is fájt neki,és most jön rá hogy mégse jön vissza?=/
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 11, 09:48:28 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1375 Dátum: 09 aug 12, 12:20:49 »

Már kb. másfél hete olvastam, hogy elvileg vissza se jöhetne a nyaka miatt és lőn az orvosin sem ment át. x)
Naplózva


 
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #1376 Dátum: 09 aug 12, 12:36:50 »

Látom itt nagy téma a foci, de ahhoz én nem tudok hozzászólni, úgyhogy témát váltok xD  Nyelvesít
hétvégén kajak-kenu vb szereti azt valaki rajtam kívül?? ikszdé Nevet Nyelvesít Gondolkozik Hümm-hümm Lesütöttszemek
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1377 Dátum: 09 aug 12, 13:02:02 »

attól függ, Vajda Attila indul e .. Nevet amúgy nem nagyon .. ^^'

amúgy eddig tartott a Fradi lendülete ... FTC - Nyíregyháza : 1-3
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #1378 Dátum: 09 aug 12, 13:06:59 »

nanááá, hogy indul kacsint énmeg a Kucserááát várom xD  Pirul Nyelvesít Nyelvesít Pojén
De a kajak-kenu végre egy olyan sport, ahol sikeresek vagyunk... mert hááát fociban nemigen jeleskedünk... én legalábbis nem tudok semmiféle sikerről ikszdé de szóljatok, ha nem így van Mosolyog Nyelvesít
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1379 Dátum: 09 aug 12, 13:08:23 »

Nah ezt is tudtam már egy ideje ^^"
De azért Hajrá Fradi!
amúgymeg remélem a Debrecen jól fog szerepelni...bár kevés az esélyük de azért én drukkolok nekik Mosolyog
Kajak-kenu nem az én világom...ha vizes sport akkor régen vízilabda de már az se...maradok a szárazföldön Mosolyog
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!