24 szep 23, 07:27:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134465 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #60 Dátum: 07 nov 07, 17:58:42 »

Ilyenkor szólal meg bennem a matematikus h ha így oszódik a chakra is akkor a szint sosem érheti el a 0-át  :-X megközelítheti azt az értéket, de sosem érheti el.... najó, abbahagytam... de matematikailag sajna ez így helyes :-[
Naplózva
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #61 Dátum: 07 nov 07, 18:09:29 »

Hmm, gondolom a Kage Bunshin kivitelezése is fogyaszt némi chakrát, de ez persze csak 1 gondolat^^
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #62 Dátum: 07 nov 07, 19:56:29 »

Itt van egy kis zavar:
Asszem nem a jutsu használójának az összes chakrája oszlik el egyenlően a klónok között, hanem a jutsu létrehozásába befektetett chakra-mennyiség. Csak éppen ez a jutsu létrehozásához szükséges mennyiség az, ami nagyon sok. Végülis itt "igazi" testeket kell létrehozni, ami bizt. több chakrát eszik mint egy sima Bunsin no Jutsu...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #63 Dátum: 07 nov 07, 19:58:59 »

Na igen, de nem értem, hogy miért tartják nagy cuccnak, ha valaki tudja használni a Kagebushint. ???
Mitől Jounin szintű technika, amikor Naruto akadémiai tanulóként megtanulta?
És nem volt sok ideje rá. max 3-4 óra.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #64 Dátum: 07 nov 07, 20:20:28 »

Nos, Naruto eléggé kitűnik a tömegből ebből a szempontból, mert amit akar, azt véghez is viszi. Igaz sokat bénázik, de sikerülni szokott neki a dolog. A másik meg az, hogy ez tiltott technika és nem valószínű, hogy túl sokan tudnák, hogyan kell létrehozni ???
Naplózva
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #65 Dátum: 07 nov 07, 20:20:46 »

Szerintem azért Jounin szintű mert egy bizonyos mennyiségű chakra kell és csak egy Jouninnak van annyi chakrája és Narutonak meg a Kyuubi miatt Nevet
Naplózva
Takemitsu
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 578


« Válasz #66 Dátum: 07 nov 07, 20:28:30 »

Meg nem is olyan gyakori technika, Naruton kívül nem sok mindenki használta. (pl Kakashi, Sarutobi, Shizune)
Naplózva
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #67 Dátum: 07 nov 07, 21:42:25 »

Shizune? mikor? amugy naruto chakrája elvileg nem a rókától nagy, sztem, mert róka chakrát csak néha kap Nevet amugy narutonak szerintem alapból nagyobb a chakrája, báár mondjuk lehet hogy a kyuubi azon a chakrán kívül amit néha odaad megnöveli a chakráját alapból nemtom

és sztem ez a technika azért tiltott, mert nagyon erős jutsunak számít és ne tanulhassa meg bárki de lehet hogy ez csak hülyeség
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #68 Dátum: 07 dec 08, 23:20:01 »

jó technika és megtévesztésnek is nagyon jó nem Narutonak tudomásom szerint alapból hatalmas a Chakrája ez Kakashi és valamikor Neji is megjegyzi
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #69 Dátum: 07 dec 09, 10:12:38 »

Szerintem azért Jounin szintű mert egy bizonyos mennyiségű chakra kell és csak egy Jouninnak van annyi chakrája és Narutonak meg a Kyuubi miatt Nevet

de a kyuubit nem mindig használja , és anélkül is narutonak sokkal több chrakrája van kakashinak manga 315/11
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 10:13:20 írta nonomage » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #70 Dátum: 07 dec 09, 11:40:42 »

De a Kyuubi chakrája alapból keveredik a sajátjával. A pecsét pontosan ezt teszi lehetővé. Ezért sem csoda, hogy olyan sokat tud csinálni. Nekem kicsit leesett az állam, mikor Kakashi a Nagy Naruto hídon előadja a "még van egy kis chakrám, hogy segítsek Narutonak" szöveget, erre több tucat Kakashi feltűnik a hídon...
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #71 Dátum: 07 dec 09, 11:45:25 »

de csak azt akartam mondani hogy a kyuubi nélkül is elég sok csakrája van.
Pl.:őt is elfogná az akatsuki és elvénnék a démonát ( én így hívom) és ő feléledne akkor sem kéne félnie hogy nincs elég Chakrája. :gamabunta:

ja és kakashi simán értette.
és szerintem nem keveredik alapból a chakrája
« Utoljára szerkesztve: 07 dec 09, 11:46:46 írta nonomage » Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #72 Dátum: 07 dec 09, 11:49:45 »

Pedig Jiraiya mondja amikor elkezdi edzeni, még a harmadik forduló előtt...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #73 Dátum: 07 dec 09, 12:22:01 »

Narutonak van a saját chakrája, ami borzalmasan erős, és ennek segítségével képes uralnia a kyubit egy bizonyos mértékig.
A kyubi csakra nélkül is rettenetesen nagy neki, elvégre, a kyubi cshakra nélkülis simán összehoz 1000 árnyékklónt.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #74 Dátum: 07 dec 09, 15:11:58 »

... Nekem kicsit leesett az állam, mikor Kakashi a Nagy Naruto hídon előadja a "még van egy kis chakrám, hogy segítsek Narutonak" szöveget, erre több tucat Kakashi feltűnik a hídon...

Az volt a trükk, hogy az nem Kage Bunshin no Justu, hanem csak sima Bunshin no Jutsu volt. kacsint Az animéből nem derül ki tisztán, de a mangából igen.
És az ellenfeleik - Gato emberei - egy csőcselék volt, nem képzett shinobik. Szóval nekik nem tünt fel a különbség.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!