24 szep 23, 07:27:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Klón Jutsuk  (Megtekintve 134463 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #375 Dátum: 09 feb 08, 21:47:37 »

Ráadásul a senjutsu chakrát előállító klón nem mozdulhat meg, így meg sem tudja szüntetni magát. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #376 Dátum: 09 feb 08, 22:26:03 »

Ez egyben megmagyarázná, hogy miért nem kapja vissza a befektetett chakrát feloldáskor, legfeljebb egy részét.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #377 Dátum: 09 feb 09, 20:43:03 »

Ez egyben megmagyarázná, hogy miért nem kapja vissza a befektetett chakrát feloldáskor, legfeljebb egy részét.

Valszeg azért nem előnyös kage bushint használni bizonyos esetekben, mert:
- A Justu alapból is felemészt chakra-t.
- Megfelezi a chakra-dat
- És amit a klón elhasznál a harcban azt is elveszted

Szerintem így jön össze az a sok chakravesztés.
Naplózva
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #378 Dátum: 09 feb 09, 21:51:15 »

De azt is tudjuk hogy Naruto chakrája más Mosolyog . Szerintem jó ötlet volt ez a kage bunshin senjustu "kombinálás" csak a hátránya az idézős rész talán. Gondolkozik
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #379 Dátum: 09 feb 09, 22:32:00 »

Azt nem értem, hogy minek írjuk le a dolgokat, amikor senki nem olvas vissza...?

A klón nem a gazdatest chakráját használja, hanem a sajátját.
Ez a "megfelezi a chakrát" dolog is butaság, ennyi erővel Naruto már rég hulla lenne (Kimimaro ellen is létrehozott egy kisebb hadsereget és utána még Sasukéval is megküzdött). Annyi az egész, hogy nagy a jutsu chakra igénye és ezért nem használhatja bárki.
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 09, 22:32:55 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #380 Dátum: 09 feb 11, 20:48:29 »

én úgy tudom,hogy azért lett ez tiltott technika,mert nem mindenki tudja a chakráját szétosztani a bunshinok közt,de lehet rosszul tudom smirksweat
Naplózva

matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #381 Dátum: 09 feb 15, 07:32:40 »

Jó az igaz hogy nem felezi hanem szétosztja az orochimaruvs 3rd hokagenel is mondja hogy szétoszototta a maradék chakráját.
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #382 Dátum: 09 feb 15, 16:45:14 »

Jó hogy csökken a használó chakrája hisz ez is egy technika mint az összes többi amúgy a 3. nak muszáj volt tartalékolnia, hisz öreg kora miatt már jóval kevesebb chakrája volt mint fénykorában meg ahoz a spéci pecsételő technikához is biztos jó adak kellet.

És amúgy szerintem is azért tiltott technika az árnyék klón, hisz egy bizonyos chakra mennyiséget a használó ad a klónnak létrehozatakor, és ha az a megadott feladat teljesítése előtt bomlik fel akkor a használó jó adag chakrát dobott el magától.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #383 Dátum: 09 feb 15, 23:15:05 »

...
A klón nem a gazdatest chakráját használja, hanem a sajátját.
...

Vagyis a jutsuba bevitt chakra oszlik szét a klónok között.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kiiro
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

Perverz papnő =D


WWW
« Válasz #384 Dátum: 09 márc 10, 18:12:50 »

Szerintem tök jó technika, viszont úgy gondolom, hogyha a klónok kicsit óvatosabban harcolnának és védekeznének, akkor több ideig élnének. ^^
Naplózva

Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #385 Dátum: 09 márc 13, 17:03:11 »

Mondjuk elég könnyen megtéveszthető mert ha csak úgy csinál Narutoval mint ő tette Kibával vagy mint Kakashi vele hogy 1 átváltozás és már meg kell szüntetnie mindet mert különben nem tudja hogy ki az ellenség.
Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Ba Lee
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #386 Dátum: 09 márc 15, 21:38:33 »

Mondjuk sokkal durvább lenn ha Naruto ötvözné a normál klónokat és az árnyékklónokat, nem tudná hogy melyik képes támadni és melyik nem mert ugye a normál klónnal nem kell foglalkozni és ha ráüt 1 et akor átmegy rajta míg az árnyékklónon nem sztem ennél zavaróbb nagyon kevés dolog lehet.
Ezt az előzőhöz is hozzáírhattam volna...
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 25, 22:02:07 írta Ba Lee » Naplózva

Nem tudtam, nem mondták.
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #387 Dátum: 09 márc 30, 10:50:24 »

Csak egy kérdés: amit Kakashi használt Pein ellen, az egy villám elemű Kage Bunshin volt, ugye? Az egyik témában felhozták, hogy az sima villám klón, de sztem nem.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #388 Dátum: 09 márc 30, 13:10:51 »

annak a neve RAITON BUNSHIN, tehát villám klón. (gondolom a villám elemű kage bunshin raiton: kage bunshin lenne Mosolyog )
Naplózva
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #389 Dátum: 09 márc 30, 15:14:08 »

Pont erről beszélek hogy Raiton Kage Bunshin. Naruto manga 423. 1. oldal magyar verzió. Ott Raiton Kage Bunshin van írva.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!