24 szep 23, 22:25:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483299 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9510 Dátum: 14 júl 09, 19:51:50 »

Én egy barátnőmet tanítottam meg biciklizni. Igazából... hajtogatta, hogy nem tud, nem tud, béna, fél, ráültettem a biciklire, és ment. Egyszerűen csak tekerte mert fél, hogy elesik, és a törvények egy helyben tartották. Azóta tud biciklizni. ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #9511 Dátum: 14 júl 09, 20:17:55 »

Aki nem tud úszni és biciklizni annak ellenére, hogy ezt semmiféle betegség vagy testi elváltozás nem indokolja az fogyatékos. Illetve a szüleivel valami nagyon nincsen rendben. Milyen apa az aki nem tanítja meg biciklizni a kölykét? Ha meg nincs véletlen apa, akkor értelemszerűen ez anyuci vagy bratyó feladata. Úszni pedig megint csak könnyű megtanulni. Nem is emlékszem mikor tanultam megúszni. Oviba mikor mentünk úszni én már rég tudtam úszni a 2 méteres medencébe bohóckodhattam.
Egyszerűen felfoghatatlan számomra ez. Fogyaték és kész. Olyan mintha nem tudnék futni. Mind a kettő szerves része az életnek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #9512 Dátum: 14 júl 09, 20:21:10 »

Volt egy ismerősöm, aki rollerezni nem tudott. Na arra mit mondasz?
Naplózva


 
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9513 Dátum: 14 júl 09, 20:35:38 »

Nekem a barátom nem tud úszni. Igazából ha akarna, megtanulná, sokáig nem értettem, hogy miért utálja ennyire a strandra menetelt, kimenni tópartra, és a többi... aztán kiderült, hogy mikor kisebb volt, anyukájának az egyik párja olyan hülye állat volt, hogy mindig bedobálta a nagyvízbe. Az úszni nem tudó gyereket. Nála talán még érthető, miért rázza a hideg a gondolattól is, hogy nagyvíz közelébe menjen.
De legalább biciklizni jól tud. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9514 Dátum: 14 júl 09, 20:39:37 »

Engem gumicsónakkal borítottak fel 3-4 évesen és utána rettegtem a víztől. Aztán fogtam magam és megtanultam úszni, már nem is emlékszem, mikor.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9515 Dátum: 14 júl 09, 20:40:20 »

Úgy a legkönnyebb úszni megtanítani a gyereket. Én élveztem a vízbedobálást.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9516 Dátum: 14 júl 09, 20:43:36 »

Gondolom emberfüggő. Nevet Nála ez mély nyomot hagyott, bár amikor megyünk együtt nagy víz közelébe mindig forszírozom hogy barátkozzon a vízzel, hol több, hol kevesebb sikerrel.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9517 Dátum: 14 júl 09, 20:46:08 »

Én meg jártam úszni amikor ovis voltam de nem szeretett a második oktató mert mindig visszabeszéltem neki...az elsővel meg mindig hajót építettünk azokból szörfdeszkákból amivel tanultunk úszni. Viszont a hátúszás tipikusan olyan amit mai napig utálok. ikszdé
+ Egyik általános iskolai barátnőm meg a vízen nem tud lebegni. Próbáltuk megmutatni neki még 7.ben de sehogy se ment. Szerintem azóta fel is adta a próbálkozást.

Rollerezni nem tudni na jó ez engem érdekel. ^^" Azt volt akinek tanították?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 20:50:32 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9518 Dátum: 14 júl 09, 20:51:22 »

Mi az osztállyal jártunk úszni még alsóban és bugyborékolásból kettest kaptam.  ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9519 Dátum: 14 júl 09, 21:03:16 »

Elég gáz a amúgy, hogy vannak emberek akik nem tudnak megélni maguktól. Bezzeg Bartost gyerekkorában, csak kitette az apja a természetbe, hogy éljen meg magától vagy éhen hal. És megcsinálta. Mondta róla utólag, hogy szar apa volt, de jó ideológus. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9520 Dátum: 14 júl 09, 21:09:36 »

Mi az osztállyal jártunk úszni még alsóban és bugyborékolásból kettest kaptam.  ikszdé
Van olyan, hogy bugyborékolást osztályoznak?  smirksweat
Nekünk nem volt kötelező úszás tanulása. Volt olyan lehetőség hogy úszni járni de nem volt kötelező.

Mondta róla utólag, hogy szar apa volt, de jó ideológus. Nevet
Hát elég szar apa volt, nem azért mondom de ha feldobta volna a bakancsot akkor mit csinált volna?  Nevet

Nekem anyukám csinálta pont az ellenkezőjét (mindentől féltett).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9521 Dátum: 14 júl 09, 21:25:31 »

Mi kiskoromban lejártunk nyáron Balatonszemesre a dédszüleimhez. Rengeteget voltunk ott, de már akkor tudtam úszni. Az én testvéreim mindig lenyomtak a víz alá, vagy azt játszottuk, hogy a vízben felemeltük a másikat majd bele dobtuk. Azt élveztem mikor az apukám csinálta mert kicsi voltam és ide-oda tudott dobálni. ikszdé
Húúú mennyi játékunk a vízben. Kinyitni viszont nem mertem a víz alatt a szemem, nehogy hullát találjak. Tudom hülyeség volt, de kicsi voltam és már akkor sok filmet láttunk és hiába kellett volna becsukni a szemünket olyan részeknél, a kis gyerek kíváncsi.  Hümm-hümm

Emlékszem, hogy voltam is valami uszodában régebben ovisként és tanultunk úszni, úgy csoportosan is, hogy mindenki tudjon, de én nem voltam sokszor. Háton úszni nem tudtam sokáig. A nagypapám mindig próbált tanítani, mert ő vitorlázni szeretett, a dédapám meg hajókat épített így vitte tovább az örökséget és szerette volna, hogy ha már egyik gyerekese akar ezzel foglalkozni komolyabban, akkor már valamelyik unokája... de süket fülere talált részben. Nevet Nade, ezért tanított meg, hogy ha kiesnék a hajóból, akkor háton is tudjak úszni. Nem nagyon sikerült neki, de később csak úgy magától ment.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9522 Dátum: 14 júl 09, 22:25:00 »


De ez a bicaj dolog meg szerintem se gáz, még pont veled beszéltük Hakuu meg Sevával amikor szóba került. Az volt a király amikor 0 kézzel mentem elsőre amikor "tanultam", hogy akkorát estem mint az ólajtó. :"D Szóval ezt ne próbáljátok ki otthon gyerekek.

Igen, amúgy szerintem se az. Inkább olyan dolog, hogy akarod-e.  Gondolkozik De olyan ugyes vagyok mint egy zsák krumpli és no lám már ez is megy.  Nevet Mellesleg ha nem tudnék úszni, akkor a Free! inspirálna. És wáá, hogy kijött a második évad *.* Pirul
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 22:26:01 írta Hakuu » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9523 Dátum: 14 júl 09, 23:10:47 »

Jaj ez a Free =D

2 lány animés ismerősöm van, és mást sem hallok tőlük, csak hogy Free Free Free =D

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 23:13:29 írta Lew » Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9524 Dátum: 14 júl 10, 07:10:35 »

Valamiért én is a megszálottja lettem.  Nevet Végre egy olyan ahol nem a "jó csajok" rohangálnak fel alá, hanem a "jó pasik"   Hümm-hümm
Naplózva

Oldalak: 1 ... 633 634 [635] 636 637 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!