24 szep 23, 22:20:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483257 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9495 Dátum: 14 júl 09, 16:11:24 »

Ja, lássuk be, a bicajozás egy igazán extrém sport. Nekem is volt tőle agyrázkódásom majdnem de volt akkora mázlim, hogy nem úgy estem. Viszont robogózni már soha nem fogok, akkor pusziltam meg homlokkal a "műszerfalat." x"DDD

Lew azért te se vagy semmi azt látom. Élni tudni kell.  Kúl ikszdé

Emlékszem amikor mi meg kb 5 éve Noéval bicajoztunk náluk Zselízen és elkezdtünk röhögni hogy Böszörmény ilyen szempontból milyen rossz mert ott egy domb sincs mi meg ott gurultunk össze-vissza. De szép is volt. *-*
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9496 Dátum: 14 júl 09, 16:16:21 »

Én is elég sokat bicikliztem, majd volt egy kis szünet és most újra az erdőben nyomjuk a kutyámmal, de mindig vigyáztam azért. Nekem soha semmim nem tört el eddig, például. Nevet A kedvencem még így is, itt lefelé menni a szerpentinen, amiről tudni kell, hogy nincs hely ahol ne lennének úthibák és nagyon durvák, de mégis, száguldozni lefelé és 0 kezezni. Fantasztikus érzés. Mostanában az erdőben mikor felmentem a hegyre majd vissza felé gurulok, akkor csinálom. Néha kiabálok össze vissza, mert nem tudom megállni. Olyan szabad tőle az ember. Nevet

Felénk is mindenki tud tudtommal biciklizni. Legye öreg néni vagy kis gyerek. Az Erdei suliba még bicikli versenyek is voltak a Kaán Forráshoz. Nevet
Naplózva


Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #9497 Dátum: 14 júl 09, 16:21:39 »

Hát mostanában egyre kevesebbet bicajozok, mivel egyedül nem olyan nagy élvezet, mert már szinte mindenki a fácse előtt van sajnos. Néha vissza is sírom a régi időket...

Elterveztem, hogy nyáron futni fogok.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9498 Dátum: 14 júl 09, 16:28:56 »

Látszik, hogy városi sznobok vagytok, aki nem tud biciklizni, annak nem volt gyerekkora. Elképzelhetetlen, hogy itt valaki ne tudjon biciklizni, csak egy gyereket ismerek, de az is szellemi fogyatékos. Az olyan, mintha egy velencei tengeribeteg lenne, egy svájci nem tudna síelni, vagy egy brazil nem tudna focizni (wait, wat).
Nem élőhelytől függ hogy ki tanul meg bicajozni és ki nem, hanem az egyén adottságaitól.
A tesóm pl nagyon is sokat biciklizett, pedig (hellyel-közzel) ugyanabban az utcában nőtt fel.
Nekem sose sikerült, egyszerűen sz*r az egyensúlyérzékem (meg még jó pár embertársamnak).  Én még a 45-60 fokos dombon sem bírok fel/le mászkálni.   smirksweat

Néha futok, de csak a busz után.   ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9499 Dátum: 14 júl 09, 16:29:23 »

Elterveztem, hogy nyáron futni fogok.
Remélem tudod, hogy ideje nyár van. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9500 Dátum: 14 júl 09, 16:30:35 »

Hagyjuk már. A legbénább, legszerencsétlenebb, menni is alig tudó ismerőseim is megtanultak biciklizni. Unalmas már a kifogásgyártás, meg hogy te az "adottságaid" miatt vagy szar mindenben.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9501 Dátum: 14 júl 09, 16:34:11 »

Egy szóval se mondtam hogy mindenben sz*r vagyok.
Sokat panaszkodok, de bármit meg tudnék tanulni (amihez nem kell jó egyensúlyérzék).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9502 Dátum: 14 júl 09, 16:35:06 »

Sokkal, de sokkal jobb.

Ezt ugye te se hiszed el?
A statisztikák sem ezt mutatják.


Ja, jó dolog a biciklizés, több mint félmillió  FT ment el a biciklieimre.Hihetetlen milyen hamar összetörnek.
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9503 Dátum: 14 júl 09, 16:36:08 »

Tényleg könnyű kifogásokat keresni, ez olyan mintha én mondanám, hogy csak azért mert fáj a lábam nem sportolhatok, szereztem hozzá megfelelő kellékeket és azóta megy minden mint a karikacsapás. Szóval tessék szépen gyakorolni és menni fog az feltéve ha egyáltalán akarod, ha meg nem akkor felesleges mentegetőzni, megmondom hogy neked ez nem tetszik/nincs hozzá kedved és azért nem csinálod.~ De ha az egyensúlyérzéken múlna szerintem sokkal többen nem tudnának bicajozni mert az se mindenkinek van a topon. Ha úgy áll hozzá az ember persze hogy nem fog sikerülni. :DDD És ezt most nem bántásként írom Ayumi elhiheted.

Amúgy már tényleg nyár van, ráadásul estefelé olyan 9-10 körül tökéletes futóidő van, legalábbis jópárszor az volt eddig, az utóbbi pár napban nem igazán. ikszdé



Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #9504 Dátum: 14 júl 09, 18:05:17 »

Már egy hete futok minden reggel. Nevet

Arról egyesek nem tehetnek, hogy nincs egyensúlyérzékük, hiába próbálnak mit kezdeni. Ami nem megy, azt nem szabad erőltetni.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 18:08:29 írta Ryder93 » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #9505 Dátum: 14 júl 09, 18:13:54 »

Ez egy hiedelem. Ha valaki tud járni, az tud biciklizni is. Kivéve ha elhatározza, hogy nem tud. Akkor viszont nincs esély rá.
Naplózva
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #9506 Dátum: 14 júl 09, 18:30:13 »

Igazad van, de ha valaki eltervezi és nagyon hisz benne, sikerülhet neki.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9507 Dátum: 14 júl 09, 18:44:36 »

Én sem értettem soha, hogy hogy nem lehet megtanulni biciklizni, én is későn tanultam meg 6 évesen, de szerintem járni is alig tudtam, már akkor se lehetett leszedni a tricikliről az év felében, (a másik felében pedig a szánkóról), később így voltam a pótkerekes biciklivel és alig vártam, hogy leszedjék anyuék véglegesen a pótkerekeim. Korizni is ekkortájt tanultam meg, jég korizni 1-2 évvel később (bár ezek nem olyan egyszerűek mint a biciklizés, és ezeket könnyebb elfelejteni, az első alkalommal minden évben rosszul teljesítek).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9508 Dátum: 14 júl 09, 18:53:12 »

Én is vagy 5-6 éves lehettem akkor amikor próbálkoztam vagy 7 éves körül adtam fel,  vagy 4 évesen a 3 kerekűvel ment, de 2 keréken már nem, még pótkerékkel úgyahogy de 2 kerékkel egyszerűen nem ment.
Igen, ha valaki nem akar valamit az nem fog neki sikerülni, de ha valami nagyon nem megy és nem ér el vele "eredményt" az ember (a kék-zöld foltokat és nyílt sebeket leszámítva) akkor elmegy még a kedve is tőle és feladja.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ryder93
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Főállású kalózvadász


« Válasz #9509 Dátum: 14 júl 09, 19:42:14 »

Igen, de ha nincs meg az a hozzáállás, akkor egyáltalán nem fog menni. Jó, nem akartam okoskodni, ez csak egyszerű tapasztalat.

Ha azon idegeskedsz, hogy semmi se fog menni, magad fogod teljesen idegileg felőrölni(nálam pont így volt a matek miatt).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 632 633 [634] 635 636 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!