24 szep 22, 23:32:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 611 612 [613] 614 615 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481455 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9180 Dátum: 14 ápr 13, 19:41:09 »

Viszont nem valós amit állítasz és még azt is akarod, hogy ilyennek higgyenek engem. T_T Bár bevallom, jobban élveztem Szabival, mint, hogy bemenjek/bemenjünk, de remélem ezt a szemétséget elnézitek. Nevet És igen, bekukkantottam, pont arra jártunk, szóval ígéretemet betartottam.

Vera, az egy étterem ahol van a süti. ikszdé De köszönöm hogy szóltál viszek akkor valami védő ruhát.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 19:49:04 írta Minagi » Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9181 Dátum: 14 ápr 13, 19:44:06 »

Dehogy nézzük el mit képzelsz?  Szerencse Azt hiszed mi ilyen toleránsak vagyunk? Főleg én? Szégyelld magad. ikszdé
Amúgy jól van na, mindig elfelejtem hogy étterem, túl sok dolog van a fejemben, szelektálni kéne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 19:45:48 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9182 Dátum: 14 ápr 13, 19:52:03 »

Nagyon jók a képek. *.* Mégis megérte ma feljönni a fórumra. :3 A csoportképen leírod, hogy ki kicsoda? Nem mindenkire jöttem rá. És Ákos ő kicsoda? Rita párja, ugye?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9183 Dátum: 14 ápr 13, 19:56:50 »

Persze Seva szívesen. Mosolyog Bár attól függ mert 2 csoportkép van. Nevet De akkor leírom mindkettőt:
Elsőn amin sokan vagyunk: Seiri, Borbalka, Szerény Személyem (igen egoista vagyok nagybetűvel írom le ikszdé), Hakuu, Noé, Rita, Ákos (igen ő Rita barátja), Haku és Ati (ő nekünk a cimboránk).
Hidas pedig: Haku, Jómagam, Rita, Noé, Ákos, Seiri, Ati. ^^
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9184 Dátum: 14 ápr 13, 20:04:31 »

Köszi.  Mosolyog Az elsőn Ritát és Hakut összekevertem.  Nevet És Zoicit nem ment végülis el ezek szerint?
Amúgy ápr. 26-27-én fent leszek Pesten Nikinél Danival és akkorra is szervezhetnénk egy talit, ha van kedvetek.  Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9185 Dátum: 14 ápr 13, 20:07:46 »

Én benne vagyok, körbekérdezem a többieket is mit szólnak hozzá. :3 Vagy kiírhatod oda a Ramenes topicba és akkor ott meg is tudjuk dumálni ne itt offoljunk. Nevet Amúgy nem jött, pedig leírtam a telefonszámomat is, gondoltam majd felhív de így is 20 perc késéssel indultunk el ő meg sehol. :/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9186 Dátum: 14 ápr 13, 20:08:26 »

Hakuu a mobilját basztatja ilyen társaságban? Tipikus. ikszdé

Uh Seva arra elmennék, de azt hiszem akkor megyünk Barcelonába.
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9187 Dátum: 14 ápr 13, 20:32:40 »

Persze, hogy egy ilyen kep van amikor nem nezek oda es az kerul fel.  Nevet Ne aggodj Kroni, Vera biztos magahoz kotoz... De varjunk miaz, hogy ugy is leesek?  >.<#
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9188 Dátum: 14 ápr 13, 20:36:47 »

Nem amúgy ő nem sokat nyomkodta. Nevet És mi az hogy Barcelona? Engem nem viszel HE? Ott ragadnék mondjuk focimeccsen és nem látnátok többé de na. T_T ikszdé

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9189 Dátum: 14 ápr 13, 20:38:28 »

nem látnátok többé de na. T_T
Ezzel mi lenne a gond? ikszdé Amúgy, sima liba, fantasztikus lesz és remélem az idő is. Alig várom már! Viszont ez már off, majd... majd mesélek róla.
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9190 Dátum: 14 ápr 13, 20:42:03 »

Kapd be! Erre csak ennyit te mocsok nőszemély. ikszdé Off lezárvaaa. Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9191 Dátum: 14 ápr 13, 22:17:06 »

Nos, várom a bocsánat kérését, itt hivatalosan ha lehet. Ugyan is az Én topichoz híven igaz, megismertük, hogy Önt elég könnyen fel lehet húzni és olyankor elkezd trágár szavakkal megilletni más személyeket, csak úgy. Igazán sértő volt! Durci
 A másik meg, hogy engem lemocskozott. Ami azért is sértő, mert nem fedi a valóságot, pont írása előtt fürödhetem meg és tisztultam meg a napi mocsoktól, nem úgy, mint ön. Ki kellene mosni a száját szappannal!  Hümm-hümm
Így kérem már nem off amit írtam, hogy hívek legyünk az én topichoz. A 'Kapd be!' felszólításra meg csak... gyere babám. kacsint  Be van tépve
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #9192 Dátum: 14 ápr 14, 06:38:37 »

Szóval ezért akartad éjszaka, hogy ne aludjak mi? Na de Mini... >< Amúgyse nagyon szokásom bocsánatot kérni mivel tudod, bunkó szemétláda vagyok, de veled kivételt teszek mert csak. Durci Szóval bocsánat Drága Egyetlen Kedves Tabitha kisasszony!  Szeretet Ugye megbocsájtod alpári viselkedésemet itt, a fórum színe java előtt?  Hümm-hümm Tudom, hogy ezentúl mélységesen gyűlölni fogsz de én megtettem ami tőlem telik. (És sajnálom, tudod, a Targaryen-vér hamar felforr. : DDD)

Mellesleg én is előtte áztattam ki magam szóval ezt buktad. Nyelvesít És megyek is ne aggódj.  kacsint ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 06:39:50 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #9193 Dátum: 14 ápr 17, 10:38:16 »

Ilyet írok én is. Nevet

Csaba a nevem, amit természetesen utálok  Nevet Nem sokára töltöm a 18at, és fogalmam sincs, hogy minek tanulok.Most igazából csak az angol felsőfokú érettségi érdekelne, és utána majd kiderül, mi lesz  Nevet Nem szoktam nagyon előre tervezni, úgysem úgy jön össze.Mondjuk középiskola után talán logisztikát mennék tanulni..
Imádok idegesíteni mást, ehhez van tehetségem is  Nevet Szerencsére engem nagyon nehezen lehet felidegesíteni, leginkább csak a bátyám tud, mivel ő már kitapasztalta, hogy mivel lehet, de azt is csak poénból, pont azért, amiért én is poénból szoktam mást  Nevet Csak ha veled csinálják, annyira nem vicces.
Szeretek bicajozni, focizni, gépezni, de utálom az olyan rpg meg mittomén milyen játékokat, amin egyedül vagy egy főhőssel, vagy bármivel, és mész és kaszabolsz vagy bármi, jobban szeretem az olyanokat, ahol többen vagytok, legyen az akár a minecraft  Nevet Habár leginkább lolozni szoktam, régebben az nagyon feltudott idegesíteni, sokat is flameltem, meg is lett az eredménye-egy permabann, viszont anélkül lehet, hogy soha nem értem volna el a diamond tiert.Szeretem a nyugisabb zenéket, ha lolozom sokszor szoktam ilyesféle zenéket hallgatni, http://www.youtube.com/watch?v=d9SCrpXN3EE.
Filmekből a fantasykat szeretem, illetve az olyanokat, aminek van is valami mondandója, legutóbb az Into The Wild című filmet néztem meg (Út a vadonba).
Animékből nem láttam valami sokat, sokszor a rajzolása nem tetszik egy egy animének.

U.i: utálom ha dehuntert becézik, illetve ha nagy D-vel írják.

Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9194 Dátum: 14 ápr 17, 11:08:55 »

Köszi a bemutatkozást, Dehunti :p
Naplózva

Oldalak: 1 ... 611 612 [613] 614 615 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!