24 szep 22, 11:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1480080 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #9000 Dátum: 14 márc 24, 18:09:15 »

Hát, mit is mondhatnék, hogy végre ne legyen OFF. Jelenleg 17 éves vagyok, 5 hónap múlva leszek 18, 16 évesen megálltam a növésben, ( csak 163 cm  Szomorú ) viszont bármennyire zavarnak a plusz kilóim, nem tudom kontrollálni, mikor mennyit és mit eszem, pláne így tanulási időben. Szeretek biciklizni és úszni, és tök jó, hogy végre gyakrabban ki lehet mozdulni. Télen marad a korizás, amit tavaly tanultam meg ( görkorizni nem tudok ).

Amúgy annyira nem érdekel ez a fogyókúra cucc, csak az idegesít, hogy másokat meg nagyon foglalkoztat. Azon akadtam ki, hogy egy nagyon vékony csaj, tavaly még azon nyavalygott, hogy milyen nádszál, most meg ki van akadva, hogy felszedett 4 kilót. ( nem látszik rajta...  Nyelvesít) Az én osztályomba még anorexiás csajszi is jár. Meg a fiúk is azon vannak, hogy fogyjanak, vagyis inkább gyúrnak ezerrel, az a találóbb kifejezés.

Az osztályközösségben általánosságban gyökérnek tartanak, mert a véleményem többnyire homlokegyenest ellenkezik másokéval, és a gazdag fellengzős okoskák dumájára nem adok. Azt hiszem, rossz sulit választottam magamnak. Túl sok régi ismerős, akik azt terjesztgetik rólam, milyen voltam régen, ( mondjuk ha rágondolok én is kiakadok magamon ) és az alapján el vagyok könyvelve egy lúzernek. Eszem ágában sincsen velük jópofizni. Aki nem ért meg, azzal minek barátkozni.

És újabban olyan szófordulatok élnek nálunk, hogy " Örülök, hogy vannak barátaim". ( ezt ironikusan ). Meg: " A helyedben én is megvárnám magam! " " Én sem köszönnék magamnak ám!" És nagyon gyakorivá vált a b+ szó is, meg annak hasonszőrű megfelelői. Meg a "szupcsimupcsi!", "öri-hari sose bocsi!" és ez már annyira gáz, hogy a magyar tanárunk is ezzel poénkodik. ( Ő egyébként nagyon cuki, 28 éves, úgy viselkedik, mint egy korunkbeli kölyök, szőke haj, nagy, sötétkék szem, Simpson-család fan, focizik, és mindig elvörösödik, amit nem tudunk megérteni. ikszdé  Pirul )

Magyarul üresfejű emberekkel nem foglalkozom. Van elég ember, aki illik hozzájuk. De azért tényleg elég gusztustalannak tartom, hogy a mi biosz-matek tagozatos reál osztályunkban van 23 lány, meg 13 fiú, és az legfőbb elfoglaltságuk, hogy alaptalanul kibeszélnek mindenkit. Ne legyen sok lány egy osztályban. A gyerekes fiúkat meg lehet szokni, de az áskálódó szőke nőket nem. Szóval inkább utáljanak, minthogy lesüllyedjek az ő szintjükre.

Van pár ember, akik nagyon fontosak számomra. Értük bármit megtennék. Mondjuk ezt sokan nem viszonozzák, de azon az elven élek, hogy ugyanattól az embertől fölösleges visszavárni a jót, majd megadja valaki más, akire nem is számítanék. Mondjuk eleve az embernek meg kell tanulnia, hogy csak magára számíthat. Olyan önző ez a világ, hogy az hihetetlen. Amúgy szeretek filozofálni mindenfélén. Ha valaki belelátna a fejembe, kattantnak tartana és becipelne egy diliházba. Nyelvesít De nem baj, nekem ez így jó. ikszdé

A fiúk félnek tőlem. Elvileg domináns természet vagyok, és ki akarna papucs lenni? Meg ha a nőnek van egy kis intelligenciája, az már nehéz eset, mert a lányokat meg kell f*ktetni. Nevet Velem meg ne szórakozzon senki. Talán tetszettem egy-két embernek. Vagyis, inkább azt mondanám, hogy esetleg aranyosnak tartanak külsőre. Igen, aranyosnak, mert véleményem szerint nem vagyok szép, az átlagemberek másfajta nőnemű lényeket tartanak szépnek. Viszont úgy hiszem, van egyéniségem, nem vagyok tucatkategória, éppen ezért nem tudnak mit kezdeni a karakteremmel. Hát, nem vagyok könnyű eset az biztos. ikszdé
De talán egyszer lesz valaki, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok. A környéken ez már esélytelen, de egyszer úgy is elmegyek innen.

Amúgy, szeretem a csöpögősebb love-storykat, a nagy drámákat. Kedvenc kajám az nincs, mindig más, és hangulatfüggő. Az étcsokit szeretem. Mosolyog Meg az epret. Néha rám jön, hogy horrort nézzek. Valahogy megnyugtat. Imádok rajzolni, meg írni, történeteken agyalni. Csak sajna nem hiszem, hogy tudnék érdekfeszítően írni. Szomorú
Kedvenc zenei műfajom a rock. Kedvenc bandáim: Nickelback, Skillet. Amúgy szerintem jó Chris Daughtry, Red, Thousand Foot Krutch, Safetysuit. Más műfajból szeretem LadyGagát, Katy Perryt, Kelly Clarksont, Ellie Gouldingot, Maroon5-ot, és Rihannát, meg még sorolhatnám...

"Szeretem" a depizést. Nagyon lehangolt vagyok mostanában, mert semmilyen téren nem állnak jól a dolgaim. Mondhatom ezt úgy is, hogy az egész hátralévő életem el van rontva, mert ezt lehetetlenség kiheverni. De mégis élek, még ha belül ordítok is sokszor, és olyankor törik el a mécses, mikor értelme sincsen. Azt meg ne kérdezze senki, mi a bajom, mert úgy sem tudom elmondani. Nem tudok erről beszélni. És ez is részét képezi annak, miért olyan utálatosak velem sokan. Mert ezt úgy sem értik meg. De mivel ez tényleg probléma, hogyan is értenék? De majd valami úgy is lesz. Az ár akkor is sodor, ha nem akarjuk. Ez lennék én, jelenleg. Mosolyog  bow



Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9001 Dátum: 14 márc 24, 22:24:24 »

Én is "szeretek" depizni.  smirksweat
Az a baj hogy a legtöbb ember ezt nem érti meg, mert úgy gondolják hogy miért depizek (vagy depizel) amikor az élet szép. Valóban, van sok szép benne. És még több szép lenne benne ha a legtöbben nem lennének olyanok mint amilyenek és jobban elfogadnák az "elvontabb" embereket illetve akik nem olyan tucatlények mint ők.  Szomorú
"Üresfejű" emberekkel én sem foglalkozok, valójában jó sok ilyen van sajnos a közelemben, némelyikkel "csak" köszönő viszonyban vagyok  mások a  "köszönni luxus" kategóriába esnek már de nem is érdekelnek.
Idézet
bármennyire zavarnak a plusz kilóim, nem tudom kontrollálni, mikor mennyit és mit eszem,
Na ez ismerős probléma.  smirksweat  Zavarnak a plusz kilóim de rendszertelenül eszem, vagyis egy rendszeresség van benne mindig kevéssel kezdem délelőtt és estére eszek többet (fordítva mint ahogy "ideálisabb" lenne).  smirksweat
De ezen kívül semmi rendszer nincs benne olyan káoszos az étkezésem mint én magam.  ikszdé
Idézet
Amúgy szeretek filozofálni mindenfélén.
Űrkutatással kapcsolatban szoktam filozofálgatni azon amiket nem értek. Leginkább azon hogy a kozmosz vajon végtelen e. Ez komolyan.  Nevet
Meg még olyan dolgokon agyalok hogy "mi lenne ha" (saját magammal kapcsolatban) magyarul azon filózok hogy ha ez meg az történik akkor mi lenne, vagyis valami ilyesmi. Ilyeneken nap mint nap agyalok.
"Ugyanolyan" elvontabb emberekkel barátkozok mint én (a meg nem értettekkel), annak ellenére hogy tipikusan 'irtózok" a párkapcsolatoktól és félek ezek kialakításától (ennek ellenére könnyen "lángra lobbanok" xy akárki iránt néha elég egy kedves szó, valamikor meg ez nem történik meg és minden ok, persze az ilyen "érintett" soha sem tud semmit), inkább pasikkal jövök ki (most csak baráti bárcsevejre gondolok), velük nagyon jól el tudok beszélgetni.  ikszdé és "félénkebb" lányokkal is jól meg tudom értetni magam.
Idézet
Imádok rajzolni, meg írni, történeteken agyalni.
Régen sokat rajzoltam. Az anime korszak óta meg elkezdtem anime stílusban rajzolni (anno még kézzel), de már nem rajzolok mostanában inkább szerkesztek. Történeteken én is agyaltam de sose írok le semmit. Csak verset. Ja igen van egy pár saját versem valamikor rám tör és ömlenek a rímek.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #9002 Dátum: 14 márc 24, 22:50:21 »

Én csak szinplán azt nem értem, ha megosztod, hogy depis vagy akkor minek írod oda, hogy úgy sem mondod el. Igazából akkor mi értelme kiírni? Mondjuk nem ítélek el senkit ilyesmi miatt, mindenkinek más elképzelése van az életről, de aki ok nélkül az annak nem árt ezzel jobban foglalkoznia.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #9003 Dátum: 14 márc 25, 10:22:14 »

Mily könnyű is mindenki mást okolni, hibáztatni magadon kívül, amiért keserűnek tartod az életed, és közben sóvárogni egy másik után, ahelyett, hogy még ebben, ezen próbálnál változtatni, inkább keseregsz, és "depizel". Csak egyetlen egyszer kellene tovább nézni azon az egy szál fán az erdő szélén..
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #9004 Dátum: 14 márc 25, 11:10:55 »

A "depizés" népbetegséggé nőtte ki magát ahogy elnézem.
Naplózva


Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9005 Dátum: 14 márc 25, 11:19:00 »

17 évesen még kicsit korai kijelenteni, hogy már lőttek az életednek Mosolyog Annyi idősen én is így gondoltam, és igazam is lett Nevet Néhány év alatt nagyon sok minden tud változni, ne legyél előítéletes a jövővel kapcsolatban.

Azt hiszem, ebben a korban sokan átesünk ezen a szakaszon, és tulajdonképpen hasznos dolog, segít jobban megérteni a világot. Ha nem ért valami konkrét trauma, akkor a többséget azért a közösségi élet kirántja a depizésből. Kapcsolódó anyag: https://www.youtube.com/watch?v=CQ7cKIE5fl4 Mosolyog
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #9006 Dátum: 14 márc 25, 11:22:22 »


Valóban, van sok szép benne. És még több szép lenne benne ha a legtöbben nem lennének olyanok mint amilyenek és jobban elfogadnák az "elvontabb" embereket illetve akik nem olyan tucatlények mint ők.  Szomorú

Meg még olyan dolgokon agyalok hogy "mi lenne ha" (saját magammal kapcsolatban) magyarul azon filózok hogy ha ez meg az történik akkor mi lenne, vagyis valami ilyesmi. Ilyeneken nap mint nap agyalok.



Nem unalmas még ez a zeeeeembeek nem fogadnak el mert nem értenek meg, meg hát ŐŐŐŐKKK TUCATLÉNYEKK én meg egyéniség vagyok duma? Bocs hogy gúnyosan írok róla, de annyira nevetséges ezzel jönni. DEAL WITH IT. Meg miért is érdekel téged a többiek véleménye? Minek akarsz megfelelni ? A NÉVtelen tömegnek, a TUCATEMBEREKNEK? Kit érdekel mint gondolnak? Annyira egyszerű ezt belátni, hát akkor ültesd már be a mindennapokba is ezt, hozzáállás kérdése az egész. Nem vagy egyedül a problémával, mert szerinted mások szemébe te nem tucatlény vagy?

Másik, most Gdat meg Stance is fogná a fejét rendesen. A LEGÁRTALMASABB DOLOG AMI az elmében bekövetkezhet a MI LENNE HA, MI LETT VOLNA HA FORGATÓKöNYVEK kreálása.  És persze ezeknek a ciklikus ismételgetése. Értem én hogy nehéz meg van amikor kell, de nagyon minimális szintre kell vinni, mert elveszik a  figyelmed a jelenről, és a lehetőségeidről, hamis önigazolást adnak, illúzióban élsz a valóság helyett. Egy időben azt csináltam, hogy pofon vágtam magam ha mi lett volna ha gondolatom volt, hogy jaj azt kellett volna tennem, vagy x embernek mást mondani, HASZNÁLT.

Tudom nem könnyű, és lépésről lépésre kell haladni, de néhány szemléletbeli változással annyi minden megtud változni.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9007 Dátum: 14 márc 25, 11:24:06 »

"Szeretem" a depizést. Nagyon lehangolt vagyok mostanában, mert semmilyen téren nem állnak jól a dolgaim. Mondhatom ezt úgy is, hogy az egész hátralévő életem el van rontva, mert ezt lehetetlenség kiheverni.

Nem volt rossz bemutatkozás, de most csak erre reagálnék:


https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9008 Dátum: 14 márc 25, 11:28:36 »

Én ebben csak izomagyú embereket látok ugrálni, meg egy csomó insta'Coelho szöveg. Nem tudom, mi köze ennek Luna-sanhoz.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9009 Dátum: 14 márc 25, 11:58:24 »

Mindig láss a dolgok mögé. Az ki nem ért, nem lát.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9010 Dátum: 14 márc 25, 13:50:52 »

Szerintem ezek nem instant Coelho-szövegek. Egyszer átírtam úgy, hogy minden T/3 alanyt kicseréltem arra, hogy 'anatómia intézet'. Bevált. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9011 Dátum: 14 márc 25, 14:04:34 »

Majd otthon megvizsgálom ezt a szöveget ebből a szempontból is. Azt hiszem a fentebb emlegetett intézetről rendelkezem már annyi ismerettel azért, hogy megérthessem a dolog jelentőségét. xD
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #9012 Dátum: 14 márc 25, 14:10:42 »

Ez érdekes téma. Nevet Én (meg szerintem mindenki más is xD) hangulat ember vagyok. Jó kedvem van, akkor letojok mindent és csak a jelenre koncentrálok, meg 1db jövőbeli célra, semmi másra nem, de tényleg. Az esetek 90%-ában jó kedvű vagyok, és szerintem ez tényleg, ahogy Syzy is írta a hozzáállás kérdése. Mindenkinek megvan a maga baja, van akinek több, komolyabb, van akinek nem.. de mindenkinek tudnia kell túltennie magát rajta szerintem. Nincs olyan dolog amin nem lehetne az embernek túltennie magát, csak a nehézségi szintek térnek el, nagyjából azzal egyenesen arányosan, hogy mennyire idős az illető..
Am legtöbb embernek azért van annyi nyűgje, mert a számára ingerlő/idegesítő dolgok felett nem tud elsiklani és leragadnak.. pl.: Syzy (bocs, hogy veled példálózok Bancsy <3) nem tudott elsiklani e felett a kijelentés felett mert ez pont neki is gondot okozott és most visszagondolt azokra az időkre, amikor komolyabb gondot okozott neki és leírta, hogy mit csináljon, hátha nem lát többet ilyet az embertől, na most ennél a helyzetnél azt is lehetett volna csinálni, hogy elmosolyodik rajta beugrik neki szintén, hogy volt ilyen dolog és már lép is tovább nem ragad meg. Persze ez Syzynél baromi pontatlan elemzés, mert, ahogy ismerem nála ez végbe is ment, de csak azért is megjegyzi az embernek, hogy lássa milyen rossz az amit csinál, meg mert ő 1 dolgot 10 féle szemszögből szokott átgondolni, amire Én képtelen lennék nem is értem ő, hogy csinálja.. xD
Szóval az ember (szerintem) önmagával folyamatosan ellentmondásos, ami tök fura ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9013 Dátum: 14 márc 25, 14:27:25 »

Én ebben csak izomagyú embereket látok ugrálni, meg egy csomó insta'Coelho szöveg. Nem tudom, mi köze ennek Luna-sanhoz.
Nem érzed át a zenét.  Neeem

Nincs értelme a depizésre reagálni, mert ahogy Ayumi írta, aki "szeret" depizni, azokat nem értik meg, így hiába írja le valaki, hogy legyen képes túllépni bizonyos dolgokon, vagy elfogadni vagy tököm tudja, nem számít. Hallották ezerszer, hallani fogják még ezerszer, viszont amíg nem akarnak ezen változtatni, addig úgy se fog megváltozni semmi.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9014 Dátum: 14 márc 25, 14:30:45 »

Nem érzed át a zenét.  Neeem

Nyilván mivel melóhelyen le van véve a hang. xD Általában teljesen, itt csak annyira toltam fel, hogy nagyon fülelve a szöveget érthessem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 599 600 [601] 602 603 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!