24 szep 22, 07:29:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479679 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8940 Dátum: 14 márc 15, 20:26:01 »

Ha vigasztal,ebből jó párszázat könnyen letagadhatsz Nyelvesít

Ui:javítva.Még meg kell szokni az új billentyűzetet. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 15, 22:20:40 írta K ichigo » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8941 Dátum: 14 márc 15, 21:39:00 »

Jaj köszönöm, a hialuron csodákra képes.  Pirul
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #8942 Dátum: 14 márc 22, 21:52:00 »

Sziasztok!

Én egy új tag vagyok. A nevem azért ez mert ez az egyik becenevem volt, és egy animéből jött! (A Sailor moon -ból! Nevet Nevet Hát régen sokan néztük. '-_- ! ) Gondoltam illik majd ide. Egyébként sok becenevem van, de neten ezeket használtam/használom: 88Zoli, Maul14, Mocsári szörny, Zoicit
Én egy 25 éves (:S ) 186 cm magas srác vagyok! Jelenleg dolgozom! Sok hobbim van, de majd szeret, nem szeret dolgoknál meglátjátok a nagyját úgyis!

A lányoknak üzenem, hogy hatalmas (mielőtt kitiltanának olvassák végig! Nyelvesít ) az arcom. Szóval az ilyen hülye viccektől kezdve mindenféle humort szeretek. Alapjáraton vidám természetű vagyok és nagyon szeretek társaságban lenni. Sőt ha már ott vagyok, akkor sokszor a középpontban találom magam, mert valamit mindig csinálok. A legjobban a barátaimmal szeretek lenni! Közös programjaink legtöbbször a focizás, koncertekre járás, kocsmába találkozás, vagy csak simán összeülünk valakinél beszélgetni, filmezni, vagy valamit játszani. (aktivity és a fifa a legtöbbet elővet játék) 
Ezen kívül szeretem a focit, (csak a Kispest) a zenét, (főleg a rockot, de mindenből van ami tetszik azért) a jó könyveket és filmeket (általában a fantasy és misztikus dolgokat szeretem jobban, de itt azért tényleg minden evő vagyok) az állatokat, és miután a Narutó bevezetett az anime világba, rájöttem, hogy én is rajongó vagyok. Már többet is láttam, de amik eddig legjobban bejöttek azok a Naruto, Death note, Code geass, lovely complex, és most a nisekoi is nagyon bejött eddig.
Pár fontos dolog még amit szeretek. Quake III, Wot, Real Madrid, Egy bizonyos módon elkészített ananászos hús Mosolyog , az autóm, sakk, mindenféle labdajáték, és tudom ciki, és már említette a könyveket, de a Harry Potter. De nem csak a történet hanem a világ is tetszik nagyon.
Ezen kívül számomra nagyon fontos Magyarország és hazám kultúrája! De a Japán kultúra is tetszik eddig, bár még annyira nem ismerem. Szomorú

Amit kimondottan nem szeretek? hmmm nem sok van, de azért pár az eszembe jutott most így hirtelen. A tuc tuc zene, és a diszkók. A halból készült kaják! A pláza Pi.. akarom mondani cicák. És nem tudom hiba, de a régi filmeket! Nevet Tudom, hogy klasszikus meg minden, de olyan uncsi egy csomó! Nevet
Nos egyenlőre ennyi. Remélem nem túl hosszú Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8943 Dátum: 14 márc 22, 22:02:25 »

Csak fantasy témájú könyveket olvasol?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8944 Dátum: 14 márc 22, 22:03:22 »

Érdekes személy vagy.  Nevet
Idézet
és tudom ciki, és már említette a könyveket, de a Harry Potter.
Már miért lenne a Harry Potter szeretése ciki?
Vannak itt még akik szeretik.  Gondolkozik

Én is rockos vagyok mondjuk jöhet 1-2 tuc-tuc is, csak a rap/R.n.B.  zenét nem szeretem.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 22, 22:13:35 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8945 Dátum: 14 márc 22, 22:25:49 »

Na igen, multkor a duma topicban ez volt a nagy téma, meg, hogy de cink, hogy nem olvastam meg az alap filmeket nem láttam.  >.<# BVB és Depi forever.
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #8946 Dátum: 14 márc 23, 01:09:04 »

Nem, nem csak fantasy könyveket szoktam azért. De többségükben van valami misztikus dolog bennük. Most pl a Nyugtalanságot olvasom. Mindjárt a végére érek. http://www.libri.hu/konyv/john_connolly.nyugtalansag.html

Köszi! Nevet Hát nem is tudom. Csak sokan túl gyerekesnek vagy nem tudom minek tartják.  Gondolkozik
Én a Magyar Rappel elvagyok, mert annak értem a szövegét. Hacsak nem az a szöveg, hogy kijöttem a nyócból, mindenkit szétgyilkoltam, de most ferraribol osztok!  Technikai KO

Véletlenül is teljesen aktuális lett akkor a bemutatkozásom!   Kúl
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8947 Dátum: 14 márc 23, 03:27:31 »

Idézet
Csak sokan túl gyerekesnek vagy nem tudom minek tartják.
Egy animés fórumon vagy, itt szinte semmi sem gyerekes.  Nevet
A Potter meg nem gyerekesebb pl. a Narutonál.


Nem szeretem sem a gangszter rap zenét sem az R.n:B.-t ez utóbbi olyan nyálas. De nem úgy nyálas mint egy csöpögős zene hanem olyan nem is tudom de a hideg ráz tőle.  smirksweat
És a mulatósokat sem.
Szeretem ha tudom miről szól amit hallgatok ezért megnézem a neten a szöveget és ha kell fordítom magamnak.  Mosolyog

Az a "bizonyos módon elkészített ananászos hús" meg érdekesen hangzik szeretem az ilyesmit. Bár attól is függ milyen állat húsa mert pl a kacsáért nem vagyok oda (főleg édes szósszal nem).  Gondolkozik

A fantasy az meg egy jó dolog (és persze a scifi is) mondjuk olvasni nem szoktam inkább filmek.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #8948 Dátum: 14 márc 23, 04:07:07 »

Jó zene és film ízlésed van! Nevet

Én annyira nem tudok fordítani. Ez a ragozás miatt nem ment nekem sosem. Pedig nem kevés ideig tanultam Angolt. Meg egy ki ideig Olaszt. De nincs érzékem a külföldi nyelvekhez! Isten áldja a google fordítót! Nevet

A receptet meg nem tudom kiadjam e a kezemből!  Nyelvesít Ez annyira finom kaja, hogy nem kerülhet bárki kezébe! Nevet Még rosszra fordítanád. Pl egyszer csinálsz egy pasinak majd és megzsarolod, hogy csak akkor csinálsz neki legközelebb ha elvesz feleségül!  Pojén Ő meg szegény kénytelen lesz hozzád menni, mert hát erről a csemegéről senki nem mondana le!

szóval még átgondolom!  Gondolkozik De egyenlőre Zene film oké! Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8949 Dátum: 14 márc 23, 04:23:38 »

Ilyen gonosznak látszok, hogy ezt megcsináljam valakivel?  Nem tervezek házasságot (mostanában biztos nem)Hümm-hümm
Azért ragadt meg a szemem ezen az ananászos húson mert az egyik kínai étteremben ettem olyasmi húst, vagyis ananászos csirkemellet és az finom volt, de maga a recept nem fontos, én nem akartam elkérni csak megemlítettem hogy jól hangzik a séma.  Nevet
A google fordítót meg sokat használom csak néha baromságot ír de nem arra van hogy 100%ban arra támaszkodjon aki fordít csak egy segítség, nem perfekt az angolom.  smirksweat A "Dalszövegek, versek, idézetek és nyalvtörők" topikban vannak fordítások amiket én követtem el bár nem mind tökéletes.

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 04:27:21 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8950 Dátum: 14 márc 23, 08:19:56 »

Nekem Naruto karaktere jobban bejön. Durci  Ezért nem is olvastam, de ezt említettem a duma topicban.  Gondolkozik Viszont az emberek az animéket gyerekesebbnek talják.  Gondolkozik  Jó, hogy én nem adok a társadalom azon rétegének szavára.  Pojén  Az egyetlen ilyen "hajó gyáris" zene stílusú együttes ami bejön az sz Avicii. Kövezetek meg de nekem bejön.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8951 Dátum: 14 márc 23, 11:13:29 »

http://oi62.tinypic.com.jpg
Rég raktam már képet.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 13, 07:59:54 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8952 Dátum: 14 márc 23, 11:21:08 »

És syzy azt meri mondani, hogy az emberbabák csúnyák? Pont ilyenkor a legszebbek és legaranyosabbak, csak később lesznek rondák.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8953 Dátum: 14 márc 23, 11:22:53 »

Ilyenkor tényleg szépek, születés után csúnyák, meg olyan tizen évesen. xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8954 Dátum: 14 márc 23, 13:34:30 »

Eszik rendesen ez a baba, Gman? Vagy a ruháitól épp nem látszanak a hurkácskái? Minimális hurkázottság kell egy babára, hogy tényleg gyönyörű legyen szerintem. Nevet
Amúgy tök cuki tényleg. Mint egy kis reneszánsz angyalbébi.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!