24 szep 22, 06:38:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479625 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8925 Dátum: 14 márc 10, 14:08:22 »

Most én mit szóljak, 13 évesen kezdtem hajat festeni, ráadásul egyből lilával ami az egyik legjobban roncsoló. :")

Amúgy Minagi sajnos kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy ez a szín túlságosan is ijesztő a világos bőrömhöz, elmehetnék vámpírnak. De a te képeid királyak lettek. Nevet Úgy dől belőled a füst mint a gyárkémény, de hát ki kell élvezni a jóidőt.  Lesütöttszemek (Pont tegnap vp-ztem én is, bár lassan jobb lenne újra Margitszigetre átültetni eme tevékenységet. :3)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 14:09:51 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8926 Dátum: 14 márc 10, 14:08:47 »

De ugye te is tisztában vagy mondjuk az oxigén sejtpusztító hatásaival, ha már ilyen dolgokról van szó, mint pl jellempusztítás meg mi is? Mindegy. Nem hinném, hogy az a füst bármieyiket ezek közül végbe vitte volna Minin, de.. ah, mindegy. Csak kicsit idegesítő, hogy mindenkinek beszólsz amiért néha iszik, vagy cigizik, de azért nem annyira, nyugi. Nevet

Karikákat mutass, Mini. Nevet Én is tudok amúgy, egy ismerősöm meg karikán való karikát is, tök menő, ahogy a képeid is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 14:10:37 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8927 Dátum: 14 márc 10, 14:19:57 »

Köszönöm Niki. Pirul Nevet
Karikán való karikát én is csináltam már. UH az jó volt, de nem tudok karikákat mutatni, sose tudom lefotózni, pedig sokszor csak azt fújok ki.
Nyugi, csak poénkodni akart a mester. >_< Remélem.

Viir, napozz kicsit és akkor a bőröd nem lesz olyan hulla fehér. Nevet Bár nekem is az, és ha megkap a nap, aktívan akár, akkor is elég világos marad a bőröm.
Viszont, nem olyan büdös a füst, mint egy gyárkéménynél. Be van tépve
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8928 Dátum: 14 márc 10, 14:20:36 »

Valami káros szenvedély nekem is kell, úgyhogy káros szenvedés gyanánt beszólok azoknak, akiknek káros szenvedélyeik vannak.  Problem? Nyelvesít
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8929 Dátum: 14 márc 10, 14:25:24 »

Napozni... de jó is lenne, tavaly kint voltam 6 órát a Hungaroringen, 1 óra után úgy néztem ki mint akit beraktak a sütőbe pedig be voltam kenve naptejjel. Konkrétan fájt a létezés mire hazaértem onnan. De szeretem, hogy ilyen világos. Csak azt nem amikor:Vera beteg vagy?Jól érzed magad? ikszdé
Csinálj sorozatfelvételt, hátha összejön. Nevet (Amúgy rájöttem, tök cuki, hogy egyszer Verának hívsz egyszer meg Viirnek.  Pojén)

Húha, az már jó kombináció, káros szenvedélynek az egyik legjobb.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 14:28:10 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8930 Dátum: 14 márc 10, 14:26:23 »

Mint mondtam csak kissé zavar, szóval..  Hümm-hümm

Ha a saját gépemről lennék, tudnék mutatni karikát, de a főnököm gépét nyüvöm épp, szóval majd délután, vagy este küldök neked. Le lehet fényképezni amúgy, csak nagyon felkészültnek kell lenned szerintem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 14:27:19 írta Nikuccia » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8931 Dátum: 14 márc 10, 14:31:51 »

Igen, mert nem találkoztunk még személyesen (elvileg, lehet az utcán igen, csak nem tudtuk. >_<) és néha személyesebb a Vera meg jobban is tetszik, máskor meg megfutamodom és inkább Viirnek hívlak, hátha nem tetszik, mármint neked. ikszdé

Uhuh, mutass majd Niki!  Be van tépve Alig várom, ha meglátom milyen profin fújod a karikákat, majd lehet én is megcsinálom sok oda figyeléssel és felkészüléssel. >.<
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8932 Dátum: 14 márc 10, 15:13:54 »

12 eves korom ota vasalgatom. Ugye noveremtol ezt lattam en is akartam. De festeni nem szoktam tul surun. Max nyaron akkor talan az extrebb szinek kozul valamelyiket megprobalom. Fuj bagosok. Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8933 Dátum: 14 márc 10, 15:23:43 »

Te is fehérítsd ki a hajad. Vagy még a zöld lenne nagyon jó, mármint így egy része. És leszóltad a bagósokat... pont te? Aki a teázóban ugyanúgy pipázott mint mi?ikszdé

Minagi emiatt ne aggódj, nyugodtan hívj mindig Verának, azt amúgy is sokkal jobban szeretem. Meg ha neked is reflexből ez jön.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 10, 15:28:12 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8934 Dátum: 14 márc 12, 15:37:48 »

Valami káros szenvedély nekem is kell, úgyhogy káros szenvedés gyanánt beszólok azoknak, akiknek káros szenvedélyeik vannak.  Problem? Nyelvesít
No problem... De ezzel a szenvedéllyel neked lesz problem, haa valaki szétkap egyszer, mint foxi a lábtörlőt.. ikszdé
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8935 Dátum: 14 márc 12, 15:54:28 »

Persze Vera, először leszívom fehérre aztán a szivárvány összes színét belefestem a hajamba. Ami még van azt is bele rakom valahogy. Pár évig ezt csinálom és szerintem mehetek parókát venni.  Pojén Azt hittem köztünk marad  Pirul

Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8936 Dátum: 14 márc 15, 00:49:59 »

Milyen jó hogy nem bagózok.  Nevet Mondjuk nem zavarnak a bagósok, addig amíg nem az orrom alá füstölögnek.  smirksweat

először leszívom fehérre aztán a szivárvány összes színét belefestem a hajamba.
Ezt szívesen kipróbálnám.  Gondolkozik Csak az a baj hogy ha leszívnám fehérre akkor nem maradna hajam amit befessek sokszínűre.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8937 Dátum: 14 márc 15, 01:36:07 »

Amúgy jól néz ki. Csak tényleg nem lesz ép hajam utána. Anyumnak volt egy mekegnismerőse, Joci néninek hívtuk. Inkább transzi volt. Na szóval olyan színű haja volt. Szivárvány.  Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8938 Dátum: 14 márc 15, 13:45:52 »

Boldog első évezredet kívánok Hakuu Torta
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8939 Dátum: 14 márc 15, 14:09:43 »

Köszönom szépen.  Pirul Kicsit már megöregedtem.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!