24 szep 21, 10:43:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478534 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8685 Dátum: 14 feb 03, 23:49:26 »

Túl sok mindent kellene megcsinálnom ahhoz, hogy jól érezzem magam, és vagy időm nincs, ha pedig mégis, lusta vagyok. Nevet Csoki most nincs kéznél, helyette lapátolom kanállal a nutellát!
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8686 Dátum: 14 feb 04, 00:01:28 »

Kezdő vagy Mini =D A csoki nem orvosság. Be kell emberesen rúgni. De úgy hogy sz*rra se emlékezzél. Rajtam ez mindig segít, mert nem azon agyalok , hogy mi bajom van ,hanem hogy eljussak a budiig Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8687 Dátum: 14 feb 04, 10:32:09 »

Pont annyira, minthogy én vettem egy doboz hajfestéket, hogy megint vöröses legyek és ne világosbarna. Nevet

Nekem is hajat kéne festetnem. :/ (Ez a hosszászólás csak azért született, hogy jelét adjam, hogy élek. ikszdé)

Amúgy Rita neked szép az eredeti hajszíned is. Durci (Irigylek minden embert akinek nem seszinű a haja T_T)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8688 Dátum: 14 feb 04, 14:25:05 »

Hát, akkor elég sok embert irigyelhetsz.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8689 Dátum: 14 feb 04, 16:39:45 »

Így így is van. De szerencsére 2 kolléganőmnek is elmondása szerint se nem gesztenyebarna, se nem "sötétszőke" haja van, de ugyanakkor is-is mint nekem. Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen. xD

Ma visszahallottam életem egyik legjobb bókját *-*, egy ember azt mondta az ismerősének vigyen el magával a szülinapjára, pedig csak párszor találkoztunk, mert "jó fej" vagyok, ilyet is ritkán mondanak rólam. Durci Lehet azért gondolja így mert csak párszor találkoztunk. xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8690 Dátum: 14 feb 09, 20:22:18 »

Na szóval itt vannak a baba magazinos képek, amiket tegnap említettem  Nevet
(Mellesleg azok a cuki kis ruháim még mindig megvannak  Pirul )

http://www.kepatmeretezes.hu/fajlok/resized/kepatmeretezes_hu_helloszia.jpg


És ez a kép, zseniális. Mondtam hogy kalács pofim volt  Nevet
http://www.kepatmeretezes.hu/fajlok/resized/kepatmeretezes_hu_nyunyi.jpg
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8691 Dátum: 14 feb 09, 20:30:02 »

Most nem konkrétan rád mondom, szóval véletlenül se vedd magadra, hanem ÁLTALÁNOSSÁGBAN rondák a babák.  Nevet

De tényleg.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8692 Dátum: 14 feb 09, 20:43:50 »

Szerintem meg teljesen egyforma az összes. Mindig mondják, hogy "nézd, milyen szép baba"... tök ugyanolyan mindegyik.  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8693 Dátum: 14 feb 09, 20:52:02 »

Jaj ne is mond, egy ismerősöm facebookra nyomatja a kislányát és jó ez genetika miatt is, de olyan ronda az a kislány.

Amúgy vannak babák, amik gyönyörűek, de van amelyik tényleg ronda. A legtöbb semleges számomra. (Néha nemben is. ikszdé)
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8694 Dátum: 14 feb 09, 20:56:50 »

A kis husis baba arcu babakcukik  Pirul de a legtobb nyunyi  Gondolkozik
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8695 Dátum: 14 feb 09, 21:00:00 »

Hakuu,most komolyan egy bilin pózoltál? És hogy etted azt a sütit? Szégyentelen gyermek.  smirksweat ikszdé  Pedig amit tegnap meséltél hogy kalácspofid volt az tényleg cuki. Nevet
Én meg ilyen szőkéből lettem barna amit mondtam tegnap,meg ennyit a kék szememről ami már szürke (mintha nagyon látszana...) Voltam ezen vagy 3 éves: http://tinypic.com/view.php?pic=2q2lo9i&s=8#.Uvfd89J5PTo

Amúgy tényleg van pár kölyök aki borzasztó... főleg amikor bújik ki a foguk és úgy vigyorognak. (Milyen beteg lenne már,lenne egy gyerekem és zacskót húznék a fejére 6 éves koráig.)


« Utoljára szerkesztve: 14 feb 09, 21:03:29 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8696 Dátum: 14 feb 10, 17:34:43 »

Hakuu az hogy lehet, hogy nekem nem adja be a képed? Valami floramed jön ki helyette, ami kb. egy reklám. Vagy az oldalról törlődött a kép? Nevet Pedig biztos aranyos baba lehettél.  Pirul Én  szürke kisegér voltam világéletemben. Babának is csak olyan kerek szemű, kerek fejű, most már nagyon nem. ikszdé Szerintem a babák cukik. Anya barátnőjének lánya 2 éves lett 2 hete, egyem meg. Csak az már nem tetszett, mikor elbúcsúztunk és akkorát hisztizett. ^^" De milyen rossz lehet neki, nem akarta, hogy menjünk, de mégis el kellett menjünk...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8697 Dátum: 14 feb 11, 21:51:00 »

Haha hát ez az újság miatt volt  Nevet Van egy olyan képem amin eszem a kenyeret és a héját éppen leszedem, kisit megdöntöm a fejem és bambulok a gépbe  Nevet

Vera te nagyon cuki voltál *.*

Luna-san : tényleg >< itt van amúgy

http://kepfeltoltes.hu/view/140211/helloszia_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140211/nyunyi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8698 Dátum: 14 feb 11, 22:21:13 »

Nem hálás kisgyerekekre rosszat mondani, de jót tett neked a kor. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8699 Dátum: 14 feb 11, 22:27:17 »

Hakuu én meg nem VOLTAM cuki!  >.<# (Mert még most is az vagyok ikszdé *rámszakadt a plafon* ) De ilyet se mondott még senki úgyhogy. *-* És a rendes nevemet használod,tudtam én hogy mi jóban leszünk. Nevet
Amúgy te is cuki voltál de tényleg szebb vagy így "felnőttként" :3
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 11, 22:51:56 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!