24 szep 21, 10:44:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478537 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8640 Dátum: 14 jan 30, 15:28:34 »

Idézet
Hat en eletembe 2x vette fel szoknyat/ruhat... Farner fuggo vagyok, meg tornacipo.. Az a tipikus  Nevet Kikenni vegkepp nem szeretem magam, csak 1-2 alap spiral es ceruza meg neha korrektor. En konkretan rosszul vagyok az alapozotol

Ettől függetlenül minden fényképeden kisribancként pózolsz.

Sapika ne legyél előítéletes Nevet Azért hqka messze nem olyan tipikus tiniribi, mint a korabeliek, inkább ő kicsit őrült személyiség, ami a képein a "pózolással" visszaüt. Mondjuk szerintem, ha jól áll valakinek a pózolás, akkor az messze nem olyan gáz, mint amiko olyanok próbálkoznak vele, akiknek szörnyen áll, pl. olyan ruhákba amit irtál a "kötözött sonka" szörnyű visszatérő esete.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8641 Dátum: 14 jan 30, 15:48:18 »

Ez az elmélyült tekintet méltó a Mesterhez.  bow

Nálam se smink, se alapozó, se lakk nem szokás.  Nevet Hosszú körmöket és a műkörmöket meg egyenesen utálom.  >.<#
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8642 Dátum: 14 jan 30, 15:56:06 »

Ja, a hátteret ne nézzétek... Egy Mesterhez méltatlan és túl mainstream dolog fürdőszobában képet csinálni. Nyelvesít

Pedig kerestem a háttérben valami kompromittálót, mondjuk egy koszos tükröt, vagy egy nyitott wc deszkát, de semmi.  Szomorú

Azért hqka messze nem olyan tipikus tiniribi, mint a korabeliek, inkább ő kicsit őrült személyiség, ami a képein a "pózolással" visszaüt.

Pózolással visszaüt a kicsit  őrült személyiség? Értelmezd már ezt nekem, mert kapcsolatunkra való tekintettel nem szúrtam be ide egy divatcinikus és kirakatiróniás (sic-sic) mémet.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 15:59:05 írta Syzygy » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8643 Dátum: 14 jan 30, 16:32:31 »

Nem érzem magam tini-ribinek, nem járok 3 számmal kisebb gatyákba csak hogy feszesebbnek látszon, a cicanadrágokat sem szeretem, nem hordok olyan felsőket ami a hasamig kivágott és a melltartómat sem hordom a nyakamba, nem vágok hülye flegma pofát amikor fotóznak és nincs rajtam sehány kiló alapozó. Ja és nem cserélgetem a pasijaim apropó 2éves kapcsolatom van, aki mellett rá se nézek másra mert őt szeretem.
ERGO nem vagyok r*banc.

Azért mert festem a szemem, hülyülök a képeimen vagy általában mosolygok (DE pózolni nem igen szoktam, hülye fejeket az ja maximum) és szeretek viszonylag a divat szerint öltözni mondom VISZONYLAG!  az nem jelenti hogy az vagyok. Na már most kötöszködni lehet ezeket szeretem.... de ez is minositi az embert.

És köszönöm Kroni, emlékszem erről témáztunk már Nevet
Az elő ítéletes embereket sose szerettem. Pont ezért igyekszem nem megbántani senkit, hogy ne kapjam vissza, mert érzékeny vagyok az ilyesmikre és a vitákra.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 17:00:03 írta Hakuu » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8644 Dátum: 14 jan 30, 17:08:21 »

Én szeretem a cicanacikat, sőt legtöbbször az szokott rajtam lenni. Kényelmesebb is, mint a farmer. Persze, nem ezeket a vékony sz*r anyagúakat, amikből kilátszik mindenem. Nevet
Egyébként nem tudom mit vagytok páran kiakadva az alapozóra, szerintem ha valaki alapozózza az arcát, nem lesz ribanc. Nem ettől függ. Ezt is tekinthetjük a sminkelés egy részének, szóval aki már kicsit kihúzza a szemét, az ribanc? Az, hogy szebbnek akar látszani, jobban akar kinézni, vagy szimplán úgy magabiztosabbnak érzi magát, az nem lehetséges?

Amúgy én régimódi vagyok akkor? Mert hátitáskám van. ikszdé Mondjuk, nem az a nagy bumszli, amitől úgy nézek ki, mint egy teknős. Egyébként is úgy állítom be, hogy lelógjon a fenekemig. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8645 Dátum: 14 jan 30, 17:32:28 »

Kijavítom magam azok a cicanacik ribisek amik nádszál vékonyak*
Én csak nem szeretem őket annyira mint egy farmert. Az hogy valaki festi magát az nem baj hiszen nőből vagyunk, én csak az alapozót nem szeretem, magamon!! Mert fiatalabb voltam és használtam na már most nagyon tönkretette a bőröm és nem rajongok érte. Az ha valaki olyan sokat ken hogy több árnyalattal sötétebbnek látszik a bőre az hát az a ribis esetleg igénytelen, főleg ha az illetőnek amúgy semmi szüksége rá mert szép az arca.

Én a szemem szeretem festeni, az berögzült. Fekete-fehér ceruza és spirál. Igaz nem túl erősen de igazából nem is áll nekem túl jól a smink, barátom is sokszor mondja ha kicsit több van, hogy vegyek le belőle.

Nem igaz sokan hordanak még hátitatyót sőt van olyan osztálytársam is aki pont úgy hordja és kicsit lelógatja fenékig és persze lány az illető. Ez stílus kérdése sokszor. Na meg kezd visszajönni a régi divat itt vannak a body-k én kifejezetten szeretem őket, mert sosincs kint a fenekem ha lehajolok. De anyum mondta, hogy amikor ő fiatal volt neki is volt meg olyan is ami teljesen csipke, csak mamám megbántotta és nem vette fel mert azt mondta rá hogy olyan mint egy függyöny. Nevet
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8646 Dátum: 14 jan 30, 17:44:10 »

Syzy area gondoltam amit hqka is írt, h az h beáll valaki egy képhez, attól még nem az a tipikus tinipicsás pózolás. Vondolj bele mi is csináltunk érdekes dolgokat ennyi idősen, meg hasonló vagy hülyébb fejeket is vágtunk 1-1 képen xD de szép idők is voltak (L)

"Kapcsolatunkra való tekintettel" Pirul (L) Te am imádnád hqkát ha ismernéd! Mosolyog
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8647 Dátum: 14 jan 30, 18:38:37 »

Lássuk:

Előítéletesség: én általában az vagyok, bár tudom, hogy nem kéne, és igyekszem is megismerni az embereket és elfogadni őket, de már gyakran bebizonyosodott, hogy az első benyomás a legpontosabb.

Cicanadrág: csak kérem vegyetek fel hozzá hosszított pólót, vagy szoknyát.

Alapozó: ha jó minőségűt vesz fel az ember nem rontja a bőrt, szerintem jobb igényesen lekenni a pattanásokat, valami rendes alapozóval, mint hogy ott virítsanak az ember arcán.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8648 Dátum: 14 jan 30, 19:00:37 »

Nekem viszont voltak tapasztalataim amikor kisebb voltam de Kroni tudod mire gondolok. Ezért nem örülök ha velem szemben előítéletes valaki. Mindig igyekszem pozitív benyomást kelteni!!

Loreált használtam és úgy kiszárította az arcom hogy 2 hónapig kenegethettem az arcom, pedig azt mondták az jó minőségű. Bár már úgy gondolom nem szükséges a szauna nagyon szépen helyrehozza a bőrt! : D Meg azok a zöldségek amiben a vitamin van legalábbis barátnőm mondta.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8649 Dátum: 14 jan 30, 19:06:09 »

Most már rakok fel én is képet, a Mester exhibicionista hangulatban van éppen. Nevet

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/202/z3g8.jpg




Pedig kerestem a háttérben valami kompromittálót, mondjuk egy koszos tükröt, vagy egy nyitott wc deszkát, de semmi.  Szomorú

Ami azt illeti, nekem is ez volt az első dolgom Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8650 Dátum: 14 jan 30, 19:39:05 »

Szellemet láttál és beterített ektoplazmával? Nevet

Sajnos most be kell érnetek egy belógó törölközőtartóval.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8651 Dátum: 14 jan 30, 19:53:06 »

Szellemet láttál és beterített ektoplazmával? Nevet


  Ha te ektoplazmanak hivod Nevet
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8652 Dátum: 14 jan 30, 20:16:06 »

Ehhez ismerni kell az idevágó South Park-részt. Miért, te minek hívod? Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8653 Dátum: 14 jan 30, 20:58:35 »

Ismerem xd amikor nem volt net es nem tudta ki .....         Szerintem tejszinhab Nevet (rossz aki roszra gondol )  Gondolkozik
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8654 Dátum: 14 jan 30, 21:01:23 »

Felvert tojásfehérje! Amikor elszabadult a robotgép ez történik :O
Amúgy most búcsúztam el Olivér barátomtól itt hagyott engem T_T megy máshova dolgozni :S
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!