24 szep 21, 06:24:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478396 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8625 Dátum: 14 jan 29, 22:49:28 »

A jó öreg iskola táska.  Nevet De régen is volt.


Sose szerettem a melegítőnadrágot.  smirksweat
Kamasz koromban volt egy jó pár farmerom szinte mindig farmerba jártam. Aztán tanév vége felé (május, június amikor jött a nyár felvettem én a szoknyát is de tűsarkút nem abba nem bírok járni  smirksweat )
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8626 Dátum: 14 jan 29, 22:52:44 »

Hát, én például rövid szoknyában szoktam járni mindig. Szerintem egyáltalán nem volt normális, hogy melegítőben jártak, arról a korról annyira sütött a hanyagság és a nemtörődömség.
A 19. század és a századforduló elejéhez képest, amit a polgári élet eleganciája jellemzett, nagyon éles és csúnya volt a váltás.

Természetesen a mai is az, bár ez nem csak csúnya, hanem sokszor ízléstelen. Főleg a dagadt nőket bírom picsaszoknyában vagy olyan szűk nadrágban és szűk felsőben, amiben kötözött sonkának néznek ki, és gyakran még megspékelik valami undorító fekete térdig érő fényes magassarkú csizmával is. ikszdé Szimplán ízléstelenül öltözködnek és elég gyakori az ilyen.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8627 Dátum: 14 jan 29, 23:03:28 »

Leginkább farmert hordtam, de előfordult a szoknya is, meg a jó szellős nyári ruhák. Azokat szeretem. Voltak kivágott felsőim is meg, esetenként vettem fel magassarkút is.

Mondjuk mikor kicsi voltam akkor folyton beletömtek a bársonynadrágba, azt nem szeretem.

Most divat megint a melegítő hordás mindenfelé. Szerintem az is eléggé randa.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 23:04:27 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8628 Dátum: 14 jan 29, 23:08:04 »

A melegítőgatya bőrdzsekivel a legjobb. Nevet Meg hozzá egy hatalmas sporttáska és szigorú arc.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8629 Dátum: 14 jan 29, 23:13:04 »

Hat en eletembe 2x vette fel szoknyat/ruhat... Farner fuggo vagyok, meg tornacipo.. Az a tipikus  Nevet Kikenni vegkepp nem szeretem magam, csak 1-2 alap spiral es ceruza meg neha korrektor. En konkretan rosszul vagyok az alapozotol, na meg milyen szepseg ami egy vizes zsepitol szerte foszlik ... Ezek a lanyok meg csak nem is szepek... Van egy osztalytarsam aki 3napig nem jott mert elfogyott az alapozoja  Gondolkozik Nos kerlekszepen ez dramai dolog. Aztan en meg maradok a bazinagy converse taskamnal. Abba meg talan enis beleferek xd
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8630 Dátum: 14 jan 29, 23:20:32 »

A festéssel, mint azt már többször is mondtam, úgy vagyok, hogy olyankor élem ki a kreatív énem (ha 2 életem lenne sminkes is szívesen lennék, bár nem vagyok jelenleg jó a sminkelésben), szóval én szeretem, ha szépen ki van festve a szemem. Mostanság meg az alapozó ráférne az arcomra, ugyanis hihetetlen milyen ragyás vagyok (megviselt az elmúlt időszak), de leggyakrabban ha reggel megyek valahová azt 0 sminkkel szoktam tenni. Amikor társaságba készülök akkor szeretek játszani az arcommal, de azt is leginkább a magam kedvéért.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 23:21:22 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8631 Dátum: 14 jan 29, 23:21:29 »

Idézet
Hat en eletembe 2x vette fel szoknyat/ruhat... Farner fuggo vagyok, meg tornacipo.. Az a tipikus  Nevet Kikenni vegkepp nem szeretem magam, csak 1-2 alap spiral es ceruza meg neha korrektor. En konkretan rosszul vagyok az alapozotol

Ettől függetlenül minden fényképeden kisribancként pózolsz.
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8632 Dátum: 14 jan 29, 23:26:22 »

Van egy osztalytarsam aki 3napig nem jott mert elfogyott az alapozoja  Gondolkozik Nos kerlekszepen ez dramai dolog.
Jó ég. o.O Én már akkor furcsán néztem, amikor öcsém mesélte, hogy náluk a lányok hajvasalóval járnak suliba, és az osztályban vasalják a hajukat... Mondjuk az is igaz, hogy én minden ilyen hajvasalós dolgon csak mosolygom egyet a göndör fejem miatt. Nevet
Ó, nekem is kötelező volt az iskolaköpeny. Először nagyon utáltuk, de végül mindenkinek a "szívéhez nőt". Nálunk egyedül a tanárok hordtak fehér köpenyt, a miénk kék (és fehér) volt. Meg volt egyen tesicuccunk, meg egyen ünnepi blúzunk. Régi szép idők. Hehe
Én sem szoktam magam festeni, max. ha valami nagy dolog van, ahova azért illene kiöltözni és hozzá sminkelni. (pl. nemsokára lesz öcsém szalagavatója, arra lehet ki fogok.) Én egyedül egy kis spirált használok, de azt is csak éppen hogy, mert már igazán minimálistól is brutális pilláim lesznek. Az alapozót is kerülöm ha lehet, mert a szeplőimet nagyon szeretem. :3
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8633 Dátum: 14 jan 29, 23:43:23 »

Mert elfogyott az alapozója. Ez már klinikai eset.  smirksweat

Sose kentem ki magam. Illetve hébe-hóba amikor olyan helyre mentem (ez most is így van).
Nem tudom ki hogy van vele de irritálta a szememet és ha viszketett és megdörzsöltem még jobban viszketett mert bele ment a szemembe a szemfesték.  smirksweat

Persze a körömlakkal nem így voltam. Mindig hosszú volt a körmöm és sűrűn volt festve (valamikor maga a fehér része ami a lenövés hosszabb volt mint a rózsaszín rész és kifestettem az egész körmöm full feketére és jól nézett ki ez még jóval a darkos idők előtt volt).

És a hajam is festegettem (bár ez inkább már húszonévesen) 17 évesen festettem először hajat (mélyvörösre).
De azóta volt már mindenféle színű (barna, fekete, szőke, ezüstszőke (ilyen szürke mint az ősz) vörösnek vagy 5 féle árnyalat (tűzpiros és ciklámen is), sötétkék, lila.

Hajfestékkel egyszer megbotránkoztattam egy öregasszonyt. Kihidrogénezett szőke hajamra kentem hajszinező habot (kéket) és ilyen szép (az égszínkéknél valamivel sötétebb) színe lett, na mentem valamerre az utcán a nénike meg ilyen döbbent fejjel nézett utánam.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 29, 23:55:18 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8634 Dátum: 14 jan 30, 00:22:24 »

A nénin nem csodálkozom, én egyszer buszmegállóban beszélgettem egy nénivel aki megszólta, hogy miért festem a hajam biztos pedig a barna haj a legszebb, és tényleg szép tud lenni a barna haj, de nekem jobban áll a vörös, sokak szerint. xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8635 Dátum: 14 jan 30, 08:03:14 »

Nyilvan ... De akkor se kell hasznalnom 1g alapozot se mert az arcom anelkul is szep, aztan ha ezt allapitod meg akkor orulj a fejednek.

Az itt is megvan  smirksweat  en igazsag szerint inkabb osszefogva hordom  Gondolkozik aztmondtak ugy regeneralodik es no, amugy erdekes de igaz  Nevet De meg a hullamos is jo, azt is szeretem baratom szerint jobban all Nevet A hajfestessel mashogy allok, kiprobaltam 1-2 szint de valahogy a termeszetes volt a legjobb :< Hat nem birom az alapozot, meg jobban elrontja a bort. Komolyan mintha azert lett volna kitalalva, hogy szandekosan elrontsa az emberek boret es megtobbet vegyenek  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 30, 09:40:57 írta Hakuu » Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8636 Dátum: 14 jan 30, 14:56:50 »

UU UUU Ebből lehet gyártani összeesküvés elméletet! ikszdé A gonosz multi cégek egy újabb gonosz praktikája, melynek mellék terméke a ronda női arc!! :F

Am hqka neked könnyű azért a dolgod, mert ilyen baba arcú lány vagy, te arcod alapból olyan, mintha ki lenne kenve alapozóval. A hajfestés szerintem am. hülyeség ^^ néhány szélsőséges esetet kivéve szerintem felesleges festeni a hajat, amíg az nem ősz. Párocskám is festi.. de mivel ellene vagyok így mindig veszek neki valami olyat amire azt mondják "nem roncsolja a hajat" inkább kerüljön kétszer annyiba.. de ahh alapból neki pl. olyan szép barna haja van és imádom, de azért csak befesti, mert "unom a színét" MIÉÉRT? T__T
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8637 Dátum: 14 jan 30, 15:14:53 »

Most már rakok fel én is képet, a Mester exhibicionista hangulatban van éppen. Nevet

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/202/z3g8.jpg
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8638 Dátum: 14 jan 30, 15:16:56 »

Francba. Most kiderült, hogy te nem is csak az én kitalációm vagy. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8639 Dátum: 14 jan 30, 15:18:18 »

Ja, a hátteret ne nézzétek... Egy Mesterhez méltatlan és túl mainstream dolog fürdőszobában képet csinálni. Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!