24 szep 21, 04:05:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478328 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8595 Dátum: 14 jan 28, 23:08:11 »

Hat igen a munka sokszor nem engedi a szelsosegesebb stilust.
Nem a szélsőségest, csak a körömlakkot/műkörmöt/hosszú körmöt (éljen az élelmiszeripar).  smirksweat
A műszakvezető le se sz*rja hogy én mi vagyok (a munkaruhában nem látszok darkosnak) szerintem nem tud ilyeneket de nem is érdekli.  smirksweat

...inkább kerüljenek el messziről.  Nevet
Ez rám is igaz?  smirksweat  Nevet Mondjuk én elég messze vagyok.  Gondolkozik
Mondjuk én csak félig-meddig vagyok az (nem öltözök fekete "fodribodriba" mert nem állna jól hab testemen).  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 23:09:15 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8596 Dátum: 14 jan 28, 23:27:11 »

A pesszimista, "világfájdalomban" szenvedő embereket általában kerülöm, de ha nem írnak/mondanak negatív dolgokat, akkor oké.  Nevet

Volt valahol egy nagyon jó kép egy tetovált egyenruhás fickóról (tele volt tetoválva, de egyenruhában semmi se látszik belőle), de sehol se találom.

Én is olyan melót akarok majd, ahol nem pofázik bele senki, hogy hogyan nézek ki vagy öltözködöm.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 23:28:06 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8597 Dátum: 14 jan 28, 23:34:00 »

Hát nekem olyan van (vagyis volt mert lejárt a szezon) hogy van munkásruha fehér felső, nadrág, hajháló, aztán kimentem a gyárból már a kutyát nem érdekelte hogy én most milyen vagyok vagy hogy az öltözőbe vajon milyen cuccok pihennek amíg én dolgozok, a munkásruha alatt meg akár 30 tetkóm is lehetne (mondjuk nincs 1 se).  Nyelvesít
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8598 Dátum: 14 jan 29, 08:07:56 »

Hat nemtudom, marmint anyum boltjaba vannak ilyen szoszi mukormos elado lanykak es elvileg nekil lehet (no azomban nemtudom konkretan mit dolgozol es hat nem is akarok igy bele kutakodni csak meg akartam jegyezni)  Viszont en a stilust ugy ertettem, hogy barhogy oltozhet nincs egyenruha, tudjatok ha egy tetkos puceran akar dolgozni ugy fog. Jo en pl nem akarok puceran dolgozni csak egy pl hogy barhogysn lehetnek.  Nevet  Ha megtalalod rakd ki!
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8599 Dátum: 14 jan 29, 08:22:15 »

Én a tetkót szélsőségesen ellenző embereket nem értem. Miért kell elítélni azt, ha valakinek olyan dolog tetszik, ami neki esetleg nem? :O Tény nekem van egész nagy részen van a felsőtestemen tetoválás, meg lesz még idén egy egész karos meg egy vádli is mellé.. de akkor is... MIÉRT?
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8600 Dátum: 14 jan 29, 08:27:53 »

Ez ugyanolyan, mint aki élből elítéli a piercingeket, a felnyírt hajat, festett hajat, stb stb... valószínűleg semmi dolguk, és csak azért, mert nem tetszik nekik, úgy lehordják, hogy az ember csak néz. Ahelyett, hogy normális kifejezné a nemtetszését, mert ilyen is van, csak ritka...
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8601 Dátum: 14 jan 29, 08:35:53 »

Egyébként erről most az jut eszembe, hogy miért nem lehet jobban tisztelni saját embertársainkat? :O
Nem tudom Ti, hogy vagytok vele, de Én pl. szeretem az embereket, meglehet nem érdemli meg az emberiségnek csak 1%-a vagy annyi sem, de azért a kevés emberért érdemes pozitívan gondolkozni, azért mindenki akármilyen életet is talál olyan embert magának, akit "szerethet" kedvelhet, akire felnézhet vagy valamelyik, legyen az akár saját maga..
Huh kroni mélyre hatol  Technikai KO
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8602 Dátum: 14 jan 29, 08:38:47 »

Nagyon filozofálsz Nevet Nem tudom, én kevés embert látok jónak, aki akár feltétlenül is tud tisztelni valakit. Nekem se megy, bár én nem is tartom magam jó embernek.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8603 Dátum: 14 jan 29, 08:43:59 »

Na de várj, jó embernek lenni mit jelent számodra? Mert nem az etikailag hibátlan embert kell jónak tekinteni szerintem, hanem, ha valakiben megvan a hajlandóság arra, hogy mással bármilyen oknál fogva is, de jót tegyen.
Én ezen ok miatt tartom magamat jó embernek. Sok embernek segítettem már, akarva, akaratlanul, biztos voltak akiknek ártottam is, volt akinek hazudtam, volt akit bántottam megvertem, ez lehet kicsit már sok is van a rovásomon, de attól még jónak tartom magam ^^ Szal szerintem attól, hogy megvan bennem a rossz is meg a jó is.. attól még lehetek jó. <-- ez így értelmes, kezdek kifogyni a szellemi energiáimból...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8604 Dátum: 14 jan 29, 08:48:53 »

Hát én konkrétan utálom az embereket, ergo nem érdekel ki mit csinál. De persze akiket szeretek, vagy kedvelem mert jó fej, azoknál meg nem zavar milyenek mert nem azt nézem hanem, hogy jó ember és manapság kevés van belőlük. Ezt még a kedves filozofus úr is sokat emlegeti milyen kevés  Gondolkozik

És szerintem nem az a lényeg, hogy feltétlenül tisztelni valakit hisz az elég nehéz, ha az ember ideges. A jó ember attól jó ember, hogy foglakozik a barátaival és számíthatnak rá. Na meg őszinte még ha nem is mindig de a barátai nem csapja be a saját hasznára  Durci

Sok gondolatom van a "jó ember" deffinicióról és a jó ember nem tökéletes ember de párszóban ez a véleményem  Gondolkozik
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8605 Dátum: 14 jan 29, 08:59:28 »

Most mondjátok meg az én legédibédibb örökbefogadott kis hugitubicám milyen kis cuki! Ilyen szépen és tömören megtudta fogalmazni egy elég nehéz kérdésre az ő álláspontját! Büszke vagyok rád Hehe
Am sok mindent sokféle képen lehet értelmezni. De lehet hogy ezt a "ki és mitől jó ember" nem a személy maga dönti el, hanem azok az emberek akik szeretni tudják őt. Az ember maga inkább csak cél ként állíthatja maga elé, hogy "jó ember akarok lenni", mintsem önértékelést. Én azért is gondolom/hiszem el, hogy jó ember vagyok, mert sok kedves barátomtól, szerettemtől kapom azt a visszajelzést, hogy az vagyok, meg igazából, akik nekem számítanak, azok szeretnek is. Pirul
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8606 Dátum: 14 jan 29, 09:06:05 »

Köszönöm Onii-chan  Nevet

Én azokat tartom jó embernek akik passzolnak az előző hsz-emben leirtakra.
Belőlük lehet a nagyon jó barát.
Igen Kroni te jó ember vagy emiatt ne félj ^^  Aki meg nem úgy gondolja az rossz ember!!  Ohh My God
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8607 Dátum: 14 jan 29, 09:15:50 »

Öhm.. köszönöm. ^^
Én egyébként igyekszem jó barát lenni a kevés barátom részére, de az a baj, semmi szabad időm.. ezért szeretem az internetet mert itt tudok kapcsolatot tartani, hála a mobilnetnek.. de sajna nem úgy mint régen számítani csak szélsőséges esetekben lehet rám, meg persze néhány szerencsés esetben, ha véletlen pont ráérek.. <-- Ezek miatt szoktam mondani, h elcseszett egy kronosz (az idő ura) vagyok, mert időm az sosincs elég.. :F
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8608 Dátum: 14 jan 29, 09:39:30 »

Hát nekem olyan van (vagyis volt mert lejárt a szezon) hogy van munkásruha fehér felső, nadrág, hajháló, aztán kimentem a gyárból már a kutyát nem érdekelte hogy én most milyen vagyok vagy hogy az öltözőbe vajon milyen cuccok pihennek amíg én dolgozok, a munkásruha alatt meg akár 30 tetkóm is lehetne (mondjuk nincs 1 se).  Nyelvesít
Na igen, aki élelmiszeriparban dolgozik... Lesz@rják magasról, hogy mennyi tetkó van rajtad, de a melósruha, hajháló alatt óra ékszer piercing, hajcsat, mittudoménmi nem lehet... Sőt a civil ruha sem lóghat ki a melósruha alól...
Mondjuk az öltözőben, ha van külön fekete-fehér öltöző, akkor nem jó dolog fehér civil ruhában bemenni, mert ha valami ellenőrzés van, akkor azt onnan gyorsan kidobják...
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8609 Dátum: 14 jan 29, 10:55:32 »

Hát igen Kroni az elfoglalt ember  Nevet Azért remélem lesz több időd is majd, hogy tudjunk néha összefutni. ^^
Macerásak ezek a munkák, az ember nem nagyon élhet a stilusának ha ilyen helyeken dolgozik. Sose szerettem az egyenruhákat, és hál istennek olyan korban élünk ahol az iskolákban sem kell hordani. Bár azok a cuki japán középsulis egyenruhák irtó édik  Pirul
Naplózva

Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!