24 szep 20, 21:29:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478125 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8565 Dátum: 14 jan 25, 23:18:22 »

Nem hiszek ebben az amilyen a gazda olyan a kutya dologban. Múltkor 27-es buszon is pont erről beszélgettek mögöttem. (megjegyeztem a dolgot mert pont elhagytam a kabátomról a díszt, tudtam, hogy leesett valamim csak nem láttam mim és hová, és mivel sok dolog volt nálam, nem tudtam jobban körülnézni sem T_T)
Gyakran látok 1-1 kutyást a 6-oson. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8566 Dátum: 14 jan 26, 10:17:30 »

Hát pedig néhány ember szokott hasonlítani a kutyusára, bár van hogy ez nem feltétlen rossz  Hümm-hümm Kivéve persze amikor nem  Nevet
Nem túl kellemes már jártam én is hasonlóképpen, csak nekem pont a dzsekim cipzárja szakadt le, persze nem találtam meg és majd meg fagytam mert nem tudtam összehúzni :c
Tudtam hogy nem csak én veszem őket észre O///.///O
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8567 Dátum: 14 jan 27, 03:57:59 »

Cicak? Nos joval fiatalabb voltam amikor utoljara volt cicam ugyhogy ezt sajna ensem tudom. Viszont egyik baratnom nagyon sokat eszik es a cicaja is eleg belpoklos joszag  Nevet
A macskám zárkózott és nehezen nyílik meg idegeneknek, bizonyos tekintetben én is.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8568 Dátum: 14 jan 27, 07:38:59 »

Aztaa szoval cicak szemelyisge olyan mint a gazdike, a kutyuknak meg a kulseje  Gondolkozik Bar en inkabb a kutyumban azt latom,hogy a reggeli rutinom veszi at, a suli kivetelevel persze. De ugyan akkor kel amikor en es hisztizik a kajajaert, meg a reggelo tejert  Nevet De koztunk szolva a cicakat jobban szeretem...
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8569 Dátum: 14 jan 27, 10:08:03 »

Én egyáltalán nem hasonlítok a nyulamra, mert egész nap csak eszik, alszik, WC-zik és rosszalkodik. Vagy várjunk csak...  Ohh My God
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8570 Dátum: 14 jan 27, 10:31:34 »

Akkor talan a nyulaknal is mukodik ez a belsos dolog, ezekszerint?  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8571 Dátum: 14 jan 27, 13:19:23 »

3 macskám van, mind más személyiség, meg egy családi kutyánk, de egyikünk sem hasonlít egy fekete labradorra. =/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8572 Dátum: 14 jan 27, 13:21:39 »

Talán nem mindenki esetében van így  Nevet Azért úgy gondolom én sem hasonlítok a kutyámra  Gondolkozik Kicsi és fehér, meg húsos-láb szaga van néha  Hmm?
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8573 Dátum: 14 jan 27, 13:41:38 »

Akkor talan a nyulaknal is mukodik ez a belsos dolog, ezekszerint?  Nevet

Sokat ül egy helyben napközben a kedvenc helyein és "meditál". Tehetségesebb tanítvány, mint a rajongóim többsége.  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8574 Dátum: 14 jan 27, 13:45:35 »

Hajaj igazi nyúl profizmus  Nevet Vagy csak te vagy túl jó mester  Gondolkozik
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8575 Dátum: 14 jan 27, 14:04:26 »

Egyértelmű, hogy jó mester vagyok. Nevet Vagy a nyúl volt előző életében indiai szerzetes (na jó, akkor nem nyúlként született volna újjá, de most tekintsünk el ettől).
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8576 Dátum: 14 jan 27, 16:38:28 »

Hat az a szerzetes vagy sunyi volt vagy nem volt teljes szivvel-lelekkel szerzetes es nyuszi lett  Gondolkozik
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8577 Dátum: 14 jan 27, 18:21:10 »

3 macskám van, mind más személyiség, meg egy családi kutyánk, de egyikünk sem hasonlít egy fekete labradorra. =/


Lehet, hogy 3 személyiséged van Hmm?
Tudathasadásos Noé... régóta gyanakszom..

Am nem kehet h félős szezet és "nyuszi" lett? :O
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8578 Dátum: 14 jan 27, 18:39:42 »

Mivel a macskáim gyakran tudathasadásosak és kutyának hiszik magukat lehet akkor pont ebben hasonlítok mindre (na jó a drága kandúrom kivételével, aki olyan tipikus macsó kandúr, mégsem bírja levetkőzni az őrült énjét, pont olyan, mint csizmás kandúr).

Mondjuk volt egy kandúrom akivel nagyon jól kijöttünk, de elpártolt a háztól mikor kiscicák jöttek ide így ősszel még feltűnt párszor, ő igazi kis szemét volt aki csak magának van el, nem szerette ha más cicák is ott vannak, mindig olyan csúnyán nézett mindenkire, hogy "takarodj innen" nekem bezzeg dorombolt. Meg 2. útja kaja után, ha bejött mindig a szobámba vezetett. Hiányzik Szálem. T_T Azt hittem elválaszthatatlanok vagyunk. T_T Én szoktattam az emberekhez, én ápoltam mikor eltört a lába, igazi túlélő. Durci

(Na ez nem lett valami vidám hsz =/)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8579 Dátum: 14 jan 27, 18:50:26 »

Arra van fizikai magyarázat hogy én olyan vagyok amilyen.
De miért emo-s a macskám?  Nevet
Egész nap csak fekszik és komoran néz maga elé.  smirksweat
Vagy mind ilyen?

Ha az én macskám eltűnne (aki nem fog mert bérházi és nincs kiengedve) akkor nekem is hiányozna.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!