24 szep 21, 03:44:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478298 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8580 Dátum: 14 jan 27, 21:13:21 »

Lehet elozo eletedbe voltal emos es ezt megerezte  Gondolkozik Kozel van hozzank egy kisegito iskola, meg ilyen haz. Nos megyek ki es azt latom kis gigolo bevagja a cicat a hona ala, raszolok hogy teszedle a macskam, erre ledobta bocsanatotkert es elfutott. De sokszor el akarta mar lopni. Bar ez regen volt azota sajnos elpusztult szegeny :'(
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8581 Dátum: 14 jan 28, 14:25:14 »

Ayumi szerintem nem emo a macskád, vagy karmolássza is magát? Mert, ha nem, akkor csak darkos xD

Imotoe! El akarták rabolni a macskádat, és kivinni kurv.nak? :O
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8582 Dátum: 14 jan 28, 14:32:50 »

Egyből Gót nem?  Gondolkozik

Az a baj, hogy akik kisegítő suliba járnak... nos... mivel nekem nincsenek szellemi problémáim, így tehát nem értem meg őket mégis mi a fenét akartak egy ártatlan cicától, de az is lehet, hogy igazad van. De akkor nincsenek biztonságban már szegény kisállataink se :<  Micsoda romlott világ ez Szomorú
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8583 Dátum: 14 jan 28, 14:48:38 »

Szerintem ez teljesen logikus, hogy már az állatokat is viszik "dubaiozni" gondolj csak az animal sex-re xD... A világ az nem romlott csak megérett a szüretelésre, utána meg, majd a permetezésre (:
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8584 Dátum: 14 jan 28, 15:03:47 »

Hat igen ma mar mindenbol penzt csinalnak, ennyire unatkoznak  Ohh My God Ez is egy elet filozofia  Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8585 Dátum: 14 jan 28, 19:47:39 »

Ayumi szerintem nem emo a macskád, vagy karmolássza is magát? Mert, ha nem, akkor csak darkos xD
Nem, ő engem szokott karmolászni.  Nevet A kezemet használom zsineg helyett hogy játsszak vele.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8586 Dátum: 14 jan 28, 20:35:13 »

Szadis cica  Nevet lehet hogy cigo  Gondolkozik Es nem faj a kezed?
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8587 Dátum: 14 jan 28, 20:47:40 »

Igazából nem fáj. Elég felületes karmolások (igaz volt már olyan is ami vérzett de az ritka hogy úgy telibe kapjon).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8588 Dátum: 14 jan 28, 21:06:59 »

Na addig jo! Meg anno volt egy kandurom, es  furdetesnel olyan melyen belekarmolt, hogy 2oraig verzett kb. Es meg meg van a nyoma pedig mar lassan 4 eve volt :S A cicak neha nagyon vadak  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 21:08:20 írta Hakuu » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8589 Dátum: 14 jan 28, 21:45:58 »

Hát persze hogy vadak.  Nevet
Igaz hogy cukik meg dorombolnak de attól még ragadozók.   Nyelvesít

Kedvet kaptam a cicám avatárként használásához.  Nevet

Hogy ne legyen off.
Mostanában (bár ez eddig is lejött) érdekel a goth. Főként a goth metál (és hasonlók) zene. De mindig is vonzott a fekete szín és ez a darkos stílus.
Mostanában (amióta "ezen a zenén élek") azóta egyre többet foglalkozok fordítással (mármint a zenék fordításával) és a képszerkesztésemre (a képeim stílusára) is hatással van.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 21:46:48 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8590 Dátum: 14 jan 28, 22:11:36 »

Gondolom a kepeden szereplo kis ragadozo a cicad. Nagyon kis edes  Pirul  Milyen egyutteseket hallgatsz? A stilus szerintem is nagyon jolnez ki, foleg nehany got-loli ruha nagyon bejovos. Modell suliba jarok, sok erdekes lanyt latol nap mint nap es sok a got, emo es hasonlo stilusu. Sokan maguknak varrjak a csini loli ruhakat es elkepeszto milyen jok, sokszor animeconon erzem magam  Nevet sajnos nekem nem allnak jol ezek a ruhak nincs "alkatom" az ilyesmihez, pedig szivesen hordanam ha nem ugy neznek ki benne mint egy Loliruhas krumpli Szomorú Te is hordasz ilyen rucikat? Vagy az mar nagyon extremnek szamit?  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 22:13:19 írta Hakuu » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8591 Dátum: 14 jan 28, 22:21:50 »

Hát nekem sincs ezekhez alakom (jobban mondva szép nagy alakom van [na jó azért nem padödö de van ott úszógumi]  smirksweat ) meg már 30 évesen furán állna a loli. Persze nem mondanám hogy nem tudok darkosan ahhoz hasonlóan öltözni, sok felsőm fekete meg alsó is sötét meg van vagy 3 darab fekete körömlakk (ami mind kiszáradt mert nem használtam a munkám miatt nem lehetett).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8592 Dátum: 14 jan 28, 22:55:17 »

Na en megy nyomi vagyok  >.<# meg kek-zold a sport miatt. O en azthittem fiatalabb vagy :< Hat igen a munka sokszor nem engedi a szelsosegesebb stilust. En ezert akartam tetkos lenni. Anyum megigerte ha az leszek megol. Persze azota rajottem hogy elajulok a vertol, nem tulzok tenyleg es sokkos leszek, na es igy lett ez is kilove xd
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8593 Dátum: 14 jan 28, 22:59:06 »

Nem kell tudnia róla. Nevet Egyik ismerősömnek az egész felsőteste, a két karja és a két lába tele van tetoválva, pedig olyan helyen dolgozik, ahol nem lehetne. De úgy csináltatta meg, hogy ingben és hosszúnadrágban nem látszik belőle semmi.

A goth stílus külsőre nem rossz csajokon, bár a "világnézetüktől" a falra mászok, inkább kerüljenek el messziről.  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8594 Dátum: 14 jan 28, 23:07:10 »

Hat igen, mondjuk ezen gondolljodtam mar, hogy aki tele van varrva hogyan oldja meg es amikor meg ertettem mar azon gondolkoztam, melyek irodas fazon van van tele varrva  Nevet Anyum egyik kollegajanak is van "par disze" es ugyesen megoldotta az elfedesuk. Ilyenkor mindig a Nanabol a skinhead ugyved jut eszembe, hogy is hivjak?  Gondolkozik Az elet felfogasul nem ismerem,annyira a stilusok "lelki" reszet sose ismerem :o De gondolom nem kellemesek
Naplózva

Oldalak: 1 ... 571 572 [573] 574 575 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!