24 szep 20, 21:20:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478100 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8535 Dátum: 14 jan 18, 22:03:44 »

Nos amit irtal abban van valami, mondjuk fodrasz kelkekes nagykerben vettem 700forint a festek a hidrogen 200 azt kulon kell beszerezni viszont nem egy tartos festek mert 6-7 mosas es durvan kifakul a szin Szomorú Ugyhogy igazan minosegit en sem talaltam.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8536 Dátum: 14 jan 18, 22:09:35 »

Itt most nem ez a baj, a kék keverő is addig tart, csak az a baj vele hogy nincs.
Sehol ebben a kib... városban.
Van sok fodrászkellék, de kék keverő  nincs. Ha van is akkor az a Silky márka csak az nem fogta be.
Azt mondják az eladók hogy nem tartanak mert nincs rá igény Miskolcon. Pff. :/
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8537 Dátum: 14 jan 18, 22:15:48 »

A lila tartós festékhez pedig még hidrogénezni sem kell. Szóval az sokkal jobb szerintem 15 évesen nekem is olyan hajam volt. Szerettem azt a hajat. (Most nem szeretem, hogy hosszú, kellemetlen mikor este bakad alám forgolódás közben. T_T  Sajnos mióta lesérültem már nem vagyok olyan bátor, hogy azt mondjam 30 cm-t szeretnék vágatni a hajamból.

Másrészt mostanra már mintha kezdeném kinőni ezt a hajfestés dolgot, csak félek visszafesteni barnára, mert utána maradna az eredeti barna hajam, és nekem ilyen nagyon sötétszőke/legvilágosabb barna hajam van, kicsit gesztenyés, és leginkább ilyen szürkén hat. Nagyon rossz.

Am anno crazy color színezőt használtam mikor kék volt a hajam, abból van sok árnyalat és biztos tudsz rendelni netről.

Nah rakok fel képet is, le lettem fotózva, rettenetes lett, szerintem nem kéne blézert hordanom, kövérít, ami esetemben nagy szó. xD
http://kepfeltoltes.hu/140118/DSC_5563_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8538 Dátum: 14 jan 18, 22:20:41 »

Nos a szinekkel mindig az a problema hogy vagy nincs vagy nem jol fogja be :/ Online nem lehet rendelni? Gondolkozik Vagy fodrasz bar az mar messze tul lepi a 2000ft-os keretet :s
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8539 Dátum: 14 jan 18, 22:26:19 »

O igen es itt a valasz az online-os felvetesemre  Nevet Nem olyant vettem de szerintem jobban is jarnal azzal mert nem kell hozza hidrogen  Mosolyog En meg kihasznalom ezt a kort amikor mar festhetem a hajam es meg nem dolgozom 3-4 ev es vege addig jo ameddig lehet  Nevet Amugymeg nagyon csini vagy a kepen es jol all az a blezer  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 18, 22:28:47 írta Hakuu » Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #8540 Dátum: 14 jan 18, 22:31:15 »

Az online rendelés is túllépné (szállítás stb.), igazából nem az a baj hogy túllépi hanem nem biztos hogy működik és ablakon kidobott pénz lenne.
Igazából van egy olyan márka hogy talán Alfaparf vagy hasonló, abból jó  a szín és van miskolcon olyan mixton meg festék csak kéket nem tartanak.
Meg régen volt az Elea ami megszűnt.
A "sima" színező azért nem jó mert sötét az alapszínem.
Ami jó az a mixton ami a katalógusban az a kis hajtincs sötétkék (majdnem fekete) mert az befogja.
Mint a vörösnél, ha sötét a hajad akkor sötétvörös lesz, ha szőke akkor olyan mint Noéminek a képen amit az előbb belinkelt így a kékkel is a barnából sötétkéket csinál  a szőkéből meg világosabbat.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8541 Dátum: 14 jan 18, 22:36:12 »

Hát nekem a kék tincseim le voltak szívva, amúgy mint mondtam barna vagyok és a vöröshöz nem volt leszívva a hajam. Csak megjegyeztem. 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8542 Dátum: 14 jan 18, 23:26:03 »

Nos a hajfestessel sok a macera, legtobbszor a fodrasz baratnomre bizom nehogy elrontsam, mivel sokszor nem jon jol ossze mint pl a mostani szin tul vilagos lett es most vilagos milka szinu a hajam  Nevet
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #8543 Dátum: 14 jan 19, 11:45:43 »

Nah rakok fel képet is, le lettem fotózva, rettenetes lett, szerintem nem kéne blézert hordanom, kövérít, ami esetemben nagy szó. xD
http://kepfeltoltes.hu/140118/DSC_5563_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Tényleg kövérít, ha lehet ezt a szót ebben a helyzetben használni egyáltalán, bár ugye nem a hagyományos értelemben. Egy komoly 27 évesnek tűnsz, akinek van egy kislánya, de még mindig tök fiatalosan tartja magát. Nevet De a blézerek már csak ilyenek, az egyik legelőnytelenebb ruhák, ha nőre kerülnek.
A hajad viszont nagyon állat. Én már soha nem szeretnék ilyen feltűnő színt, inkább visszatérek fokozatosan az eredetimhez, de neked jól áll szerintem, jól tudod viselni, mint Hakuu a lila hajat. Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8544 Dátum: 14 jan 19, 12:05:37 »

Kicsit tényleg fura lett ez rólad Noe. Mintha 2x akkora lenne a vállad, mint egyébként.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8545 Dátum: 14 jan 19, 12:30:55 »

Hát már csak ilyenek ezek a válltömések. xD De legalább van egy "normális" képem majd az önéletrajzhoz. Múltkor mikor kellett eléggé szenvedtem, mert csak a tablóképem volt viszonylag normális és az nem csak, hogy nem épp aktuális, de kissé bohókásabb is vagyok rajta. Nevet 

Egyébként szeretek blézert hordani, szerintem élőben nem nézek ki benne ilyen idiótán. Mostanság (1 éve) rákaptam a kissé nőiesebb, komolyabb ruhadarabokra.

Amúgy a 27-éves még fiatal, és nem nagyon szeretnék akkor még gyereket. Bár néha olyan jó bámulni a boltban a fiatal anyukákat a gyerekeikkel, akiken látszik, hogy jól viselik, még talán a munka is megy nekik mellette. Csak sajnos gyakrabban találkozom az ideg roncs kategóriával, aki nagyon nem tudja kezelni a szófogadatlan gyerekét.

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8546 Dátum: 14 jan 19, 14:50:34 »

Én nagyon gyakran hordok blézert, bár még nem gondolkodtam el rajta,.hogy előnytelenül áll-e, de ki tudja. ikszdé
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8547 Dátum: 14 jan 19, 14:55:35 »

20-21 éves korom körül nekem is volt egy blézeres időszakom, de utána megutáltam. Most már főleg nem húznám fel, mert öreg vagyok hozzá.   Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8548 Dátum: 14 jan 19, 15:03:51 »

szerintem amúgy a blézer ált. jól mutat a lányokon, csak az ilyen "igazolvány képen" máshogy mutat, mint egyébként

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/486354_474343599286739_2126800047_n.jpg itt pl. jól ált. monjuk igaz, hogy ez egy másik darab.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8549 Dátum: 14 jan 22, 21:54:19 »

Egy gyermekkori ismerősöm születésnapom alkalmából küldött nekem egy képet, amin Ő és Én rajta vagyunk. Szerintem olyan cuki, hogy kedvem támadt megosztani veletek, 2-3 évesek vagyunk itt.(6nap korkülönbség van közöttünk)

Ő van bal oldalt, Én pedig jobb oldalt a kis szőke, vigyorgó Pirul
Naplózva


Oldalak: 1 ... 568 569 [570] 571 572 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!