24 szep 20, 19:34:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477998 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8490 Dátum: 14 jan 05, 20:43:44 »

Jaaaaa... az szerintem jó. Én sokszor csalódott vagyok, hogy "apám alakját örököltem" anyámé helyett, szívesen feláldoznám a magasságomból azt a 10 cm-t teltebb alakért cserébe, de így legalább anyám arcvonásait örököltem, csalódott lennék apu orrával az arcomon. Mondjuk az is igaz, hogy vannak lányok akiknek jól áll a nagy orr.

Am nem lehetetlen, hogy B legyél anyu mindig a C és D közt ingadozik, olyan alkat aki mellre hízik és onnan is fogy, nálam sajnos csak lefele mennek gyorsan a kilók.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8491 Dátum: 14 jan 05, 20:45:07 »

Én egy Bettibe voltam anno nagyon nagyon szerelemes úgyhogy a Bettina szebb név mint a Bernadett. Szín tiszta logika.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8492 Dátum: 14 jan 05, 20:47:22 »

Nekem az Űrgammák és a Xénia-láz jut eszembe róla, ami a 90-es évek hazai szégyene és egyben mélypontja volt, emiatt kicsit fura.  Nyelvesít

A kedvenc női nevem az Anita és a Laura.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 05, 20:49:48 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8493 Dátum: 14 jan 05, 20:51:26 »

Legjobb barátnőm Bettina. A másik legjobb meg Anita.. Nevet Szóval szerintem is szép nevek.

Noe, én adok neked egy kis teltséget ha akarod. Nevet Igaz nem sokat, annyi azért nekem is kell.
Szerintem aranyos, ha egy lánynak kis pisze orra van. Én anyumnak hosszú, apának meg széles... Szerencse, hogy ezt nem örököltem meg annyira.
Amúgy ha fogyok, ne mellről fogyjak, ez akkora kitolás lenne. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8494 Dátum: 14 jan 05, 20:53:49 »

Nekem férfi nevek közül a Márk tetszett, még az sem érdekelt, hogy úgy hívják az általam nem igazán kedvelt töri tanáromat is, majd jártam egy Márkkal és már nem tetszik annyira a név. Érdekes, hogy mennyire másképp működnek a nők és a férfiak. ikszdé

Nekem valamiért A és Á betű fétisem van, a fiam Áron Álmos lesz, de tetszik az Ákos név is(csak így hívják legjobb barát(nőmet)omat így nem olyan jó) és a Márton meg a János.

Felénk a 90-es években (az elején) a Noémi volt ilyen mánia, ezért is örültem volna valahol jobban, ha apu nyeri a fogadást és ő választ nevet. (30 fős évfolyamomon 3 Noémi végzett gimiben)... nálunk ez olyan gyakori volt mint Magyarországon fiúknál a Gergő.

Mondjuk most már elégedett vagyok 180-an kezdtünk anno az évfolyamon és csak ketten voltunk Noémik.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 05, 20:58:26 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8495 Dátum: 14 jan 05, 20:57:41 »

Voltak még rosszabb név hullámok is. smirksweat

Tényleg nem szerencsés épp onnan fogyni Hanii,sokan megszenvedtek már ezzel.

Márk nevet se gyakran hallom, sajátomat leszámítva.Bár többször elég érdekes becenevek alakulnak ki belőle.1-2 tetszik is,de leírni nehezebben tudnám inkább kiejteni Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8496 Dátum: 14 jan 05, 21:05:28 »

Sok Márkot ismerek, legtöbbjük egy hímr*ngyó, tisztelet a kivételnek. Ami most nagyon gyakori név, az a Réka meg a Zsófi. Lépten-nyomon összefutok velük.
Az én évfolyamomon 3-4 Bernadett van velem együtt. Rékából meg van vagy 7-8, Zsófiból úgyszintén. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8497 Dátum: 14 jan 05, 21:11:14 »

Igaz nálunk is volt egy ideig egy Márk akinek az volt a vezetékneve hogy Bese.
Mivel gyakran be se(egybe jobban hangzik) járt az órákra,így végül kiiratkozott. smirksweat
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #8498 Dátum: 14 jan 05, 21:24:01 »

Nekem rajtad kívül nincs Márk ismerősöm. Zsófiból több is és az egyik a legjobbbarim.
Nekem sok a Marci ismerősöm, de volt osztályban volt 2 Klaudiánk is, így egyiket Klaunak, másikat Diának hívtuk.
Zitával meg már évek óta nem találkoztam. smirksweat

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8499 Dátum: 14 jan 05, 23:43:57 »

hanii, még mindig nem írtad meg az összefoglalód, bár meg tudtuk hogy nincs D kosarad (amin meglepődtem, hisz a képeken...  Izé José... )

Én a saját nevemmel nem találkoztam még élőben soha, de csak azért mert itthon nem használják annyira.
Naplózva


Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #8500 Dátum: 14 jan 06, 18:08:14 »

A Zsófi-áradat tényleg ijesztő, hömpölygünk a folyosón,és tényleg kapkodom a fejem, mert elég gyakran hallom a nevem. Ártatlan, de nagyon idegesítő reflex. Persze, én is pont akkor nem fordulok arra, mikor nekem szólnak.
Ja, és csak az osztályunkban hárman vagyunk Zsófik. Szünetekben, felelésnél néha vicces. Nevet

Valamiért viszont az igazi magyar nevekre bukom, mint a Csongor, Csanád, Attila, Emese. (Ha lányom lesz,biztos Emese lesz a neve.)

Amellett egy újabb gyöngyszem; anyum a napközis tanár a helyi suliban, és röhögve konstantálta, hogy most már Farkas Fabríció, Farkas Dáriusz mellett I.Farkas Dareioszra is vigyázhat. Nevet A kissrác nagyon badass.  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8501 Dátum: 14 jan 06, 18:24:40 »

Most már ezekről a "magyar" nevekről mindig Sallai Ervintől fog eszembe jutni a "műmagyar család" kifejezés.
http://www.youtube.com/watch?v=ZNYrzrziKF4#t=455
Mondjuk a fent említettek azok inkább hagyományos nevek (főleg az Attila meg az Emese).

Na meg bersze ott van az is hogy az én egyik fiam is Álmos lesz, de ez csak második név, meg tetszik a Csenge név is.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 06, 18:27:41 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #8502 Dátum: 14 jan 06, 18:26:05 »

Engedélyezték a Dareioszt?  Technikai KO

Én simán Rita vagyok, nem túl gyakori. Annyira nem is tetszik. A lányomnak biztos nem adnám. Mostanság a Csenge név tetszett meg nagyon.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8503 Dátum: 14 jan 06, 18:26:54 »

Én a Hedvigbe lettem nagyon szerelmes, szóval, ha lesz egy kislány a háznál egyszer, akkor csak Hedvig lehet. Nőies, mégis van benne valami erőt sugárzó.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8504 Dátum: 14 jan 06, 18:28:47 »

Ne trollkodj Rita, pont szerkesztettem a hsz-t mikor írtál -.-

Nekem nem tetszik a Hedvig, nagyon nem tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 06, 18:29:33 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!