24 szep 20, 17:43:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477927 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8475 Dátum: 14 jan 05, 16:45:20 »

Nekem még Boone-ként szerepelt a posztereimen Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8476 Dátum: 14 jan 05, 17:47:48 »

... most túl gyenge vagyok hozzá.  Nevet
Akkor ma elég sok mindent megtudtunk rólad, bölcsész is vagy és gyenge is. Bár ez nyilvánvaló... Mesélj még magadról. Nevet

Én nem kötök,kérdezek, hogy szegényt ne üldözzük el.
Kurohi-kun, Ki vagy? Mit csinálsz? Hol élsz? Mi a vércsoportod? Olvasol könyveket?Nevet  - Ha ezekkel a  kérdésekkel nem üldöztem el, akkor én is gyenge vagyok. -
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8477 Dátum: 14 jan 05, 17:59:59 »

A "mi újság a fiúkkal/lányokkal?" kérdés sokkal ijesztőbb. Nevet Karácsonykor a családi összejöveteleken kaptam sok ilyet. Mielőtt gman belekötne, nem, olyat nem kérdeztek, hogy a lányokkal miújság. Nevet
Amúgy én nem tudom, mi a vércsoportom. Pedig már egy ideje nagyon érdekelne. :\
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8478 Dátum: 14 jan 05, 18:06:50 »

Oh tőlem anno a nagymamám kérdezte mindig mikor találkoztunk. Még 16 lettem, kérdezi, "Na van már udvarlód"?
Mikor 18 lettem. "Nah, férj jelölt? Én ebbe a korban mentem hozzá a nagyapádhoz."

Két éve nem találkoztunk, így mostanában nem tudta megkérdezni. Nevet
Na hanii, mesélj magadról, fiúkkal miújság?

Egy animés fórumon vagy és nem tudod? -.- Cöh.  Durci Én is mindig elfelejtem, az A meg van, de a többit elfelejtem.
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8479 Dátum: 14 jan 05, 18:19:04 »

Jaj, már férjet szeretne neked? ikszdé Nekem mindig mondják, hogy előbb végezzem el az egyetemet, találjak egy jó munkát, és utána keressek magamnak valakit. Kezdjük ott, hogy először valahogy le kéne érettségizni... xD
Amúgy már tervezem, hogy így 3,5 év után írok egy bemutatkozót, ideje lenne. Nevet

Jó neked, hogy legalább ennyit tudsz, én még ennyit sem. Bárcsak B lenne, az tökre hozzám illene. *-* BB a monogramom, B osztályba járok, B betűs utcában lakom, anya és a legjobb barátnőm neve is B-vel kezdődik... Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8480 Dátum: 14 jan 05, 18:55:22 »

Nos az Ő "idejében", jó volt, ha ilyen fiatalon talált magának egy férjet, így gondolta nekünk is jó. Nevet Nekem ezzel nincs bajom, csak az a letámadás mindig... >_<

Nah hajrá, de jó hosszú legyen, ne ilyen 1,5 soros... -.-  Nemyóó
De nem jó, mert a Beceneved D-vel kezdődik, nem B-vel... változtasd meg. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 05, 18:56:29 írta Minagi » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8481 Dátum: 14 jan 05, 19:54:26 »

Ááá, nem 1,5 sorosat akarok, azért annál többmindent tudok mondani. Nevet
Néha hívnak Berninek, de azt utálom. -____-"""" De 2 D egymás felett olyan, mint egy B. ikszdé

Amúgy tényleg az ő idejükben korán házasodtak, és korán is szültek gyereket. Régen én is gondoltam erre, hogy úú milyen jó lesz, majd fiatal anyuka leszek és sokáig támogathatom a gyerekemet. Most meg úgy vagyok vele, hogy "gyerek?? gyerek????? Vigyétek innen!" smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8482 Dátum: 14 jan 05, 20:02:50 »

A másét mindig szívesen nézegetem. Nevet

Szerintem am a Berni jobb becenév, lehet csak azért mert barátnőm Berni és nem Detti és aztán végképp nem Betti. Nem szeretem mikor nem tudom eldönteni, hogy egy Betti az Bernadett vagy Bettina-e.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8483 Dátum: 14 jan 05, 20:04:10 »

Ha valaki Bernadett és Bettinek hívatja magát magára vessen. De azt tuti, hogy mindenki szemében örökké Bettina marad. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8484 Dátum: 14 jan 05, 20:19:57 »

Szeretett szülővárosomban a Betti cukrászdát nevezték el egy Bernadettről. Am szerintem a Bettina is szép név, tény hogy a Bernadett szebb.

Hmm ha én választhattam volna magamnak keresztnevet nem Noémi lennék, annyi szebb név van. Mondjuk most már úgy hozzám n˜őt, hogy nem tudok mást elképzelni magamnak. Ragaszkodó típus vagyok, még a nagyon buta vezetéknevemtől sem tervezek megválni.

(újabb fejezet az agymenéseimből)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8485 Dátum: 14 jan 05, 20:22:04 »

Meg kosárból is jó a D.

Nekem a Lucifer név volt egy ideig szimpatikus, de több, mint röhejes lenne a vezetéknevemhez és pápa sem vagyok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 05, 20:24:37 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8486 Dátum: 14 jan 05, 20:23:03 »

Én ismerek pár Bernadettet, és egyik sem Betti. Vagy Detti, vagy Berni. Igazából lehet, hogy a Detti nekem se lenne szimpatikus, ha kezdetektől fogva Berninek hívtak volna otthon. De nem így lett, és igazából nem bánom. Nevet

A nevekről eszembe jutott, hogy papa nemrég elnevezte az egyik kacsánkat Özsébnek. Aztán Özsébnek tojásai lettek. Mármint kiskacsákat hozó tojásai. És mama mondta neki, hogy át kellene nevezni, papa meg nemtudta, miért. Mint kiderült, végig azt hitte, hogy ez egy női név. Nevet Nem csodálom, én se hívnám így a fiamat. Nevet

Noé, milyen nevet szeretnél mondjuk?

Kosárból nem vagyok D, mondjuk B sem. Sz*r helyzet. Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8487 Dátum: 14 jan 05, 20:31:50 »

Még lehetsz B, én B vagyok, de nem érzek különbséget az A-hoz képest :S, mondjuk melltartó függő, van amiből még mindig jó az A Szomorú

Milyen nevet szeretnék? Nem igazán tudnék választani, az biztos, hogy hálát adok az égnek, hogy nem lettem Kitti, az a betűre végződő nevek jobban tetszenek, azok szerintem nőiesebbek, szerintem a Nórát választottam volna régebben, ugyanis már elsőben eldöntöttem, hogy Nóra lesz a lányom.
Valami szép nőies, határozottságot sugalló nevet szeretnék (mondjuk ilyen szerintem a Xénia, aminek apu akart nevezni, mondjuk nembaj, hogy nem lettem Xénia). Az a baj hogy még a külsőm se sugall nőiességet és határozottságot. ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8488 Dátum: 14 jan 05, 20:33:07 »

Nem mondod? Pedig azt hittem te nem hiszel ebben a push up hatásban. Nevet Mondjuk nem mintha ez lenne a legfontosabb egy nőn.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8489 Dátum: 14 jan 05, 20:37:12 »

Hát már nem lehetek B, azt viszont már kinőttem. Épp ez a baj, nem szeretem a C betűt... ikszdé
Amúgy tényleg nem hiszek a push-up hatásban. Nevet Van egy csaj a suliban, két kannát cipel a mellkasán, és mellé push-up-olja... Alig férek el mellette a folyosón. xD

Amúgy a Xénia szerintem nem rossz név. Az egyik barátnőm is Xénia, szeretem a ritka neveket, és ilyenből nem ismerek rajta kívül senkit. :3
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 05, 20:39:16 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 564 565 [566] 567 568 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin Š 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!