24 szep 20, 07:44:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477234 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8325 Dátum: 13 nov 23, 21:48:05 »

Sebaj lényeg, hogy előbb láttam sokaknál pl. KroniGery-nél aki a nap folyamán annyit ügyködött a kép megszerzése érdekében ikszdé. Muhahahaaaaaa!

Ajj rám a koffein rosszabbul hat mint az alkohol T_T rettenet... már tidom mitől voltam gimiben folyton Duracell nyuszi Nevet


Hey nem ér elárulni a nevem :F mondom mindent látok. Am meg én mindig mindenkit arra bíztatok, hogy vállalja fel önmagát, ha csak nem akarja másnak kiadni magát. (:
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8326 Dátum: 13 nov 23, 21:52:13 »

Nem árultam el a másik neved ahogy BancsyGeryét sem addig örüljetek xDDDD
Tudjátok a koffein... az pedig kell, hisz ma nem alszom, TANULOK *hero*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8327 Dátum: 13 nov 23, 21:55:13 »

Abszolút felvállalom magam, meg hát nem nehéz fészen kistalkerkedni.  Nevet

tessék: Baráth Árpád Gergő  Pojén
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8328 Dátum: 13 nov 23, 22:03:50 »

Főleg mióta bátran irogatsz MrSaiyanCoelho oldalára.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8329 Dátum: 13 nov 23, 22:11:52 »

sose voltam ilyen találkozón szívesen mennék  Mosolyog csináltok egyet még idén? vagy csak jövőre?
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8330 Dátum: 13 nov 23, 22:15:06 »

Bármikor össze lehet egyet dobni!
Am szerintem legyél én nagyon sok szép emléket köszönhetek az ilyen találkozóknak, sőt talán csak szépeket... bár a környezetem szerencséjére a kellemetlenségeket hajlamos vagyok gyorsan elfelejteni Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8331 Dátum: 13 nov 23, 22:22:27 »

hát ha lesz tuti elmegyek de amúgy miket szoktatok egy ilyen találkozón csinálni? Mosolyog
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8332 Dátum: 13 nov 23, 22:27:55 »

Beszélgetni... leülni valahol... ellenni Nevet szórakoztató általában Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8333 Dátum: 13 nov 23, 22:36:31 »

Inni szoktak és nyilvános troll barlangot létesíteni.. stb. Kollégám is eljönne velem lehet, vagyis én is, ha egyeztetünk egy mindenkinek megfelelő időpontot, lehetőleg ne éjszakára, abból én már kinőttem.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8334 Dátum: 13 nov 23, 22:39:47 »

ez jólhangzik  Mosolyog nincs sok ember a mostani baráti "társaságomba" akiket érdekli az anime vagy bármi ami hasonló ezért már szívesen megismerkednék olyanokkal akiknek egyezik az ízlése az enyémmel Nevet ha összehoztok egy ilyet kérlek avassatok be mikorra és merre tervezitek  Hümm-hümm az éjszakákért én sem rajongok mert sosem bírok sokáig ébren maradni  Pirul a nap 24 órájából így is 10-et alszom minimum  Gondolkozik ilyen délután-kora este az jolenne
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8335 Dátum: 13 nov 23, 22:41:13 »

Jó neked :S Én Éjfélnél ( reflexből nagy É-t írok ikszdé sebaj így marad )  hamarabb nem tudok elaludni.

Símán kibírom hajnali 2-3 óráig anélkül hogy elálmosodnék. A rutin meg az évek :S
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8336 Dátum: 13 nov 23, 22:44:51 »

uh én akkor már érzem hogy nagyon szédülök  Ohh My God bár ez javarészt a vas hiánynak köszönhető de olyan tipus vagyok aki mellett bomba is robbanhat alszik tovább és 11kor ágynak esik és hogy még ébren vagyok az is a trollbarlangnak köszönhető  Pirul
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8337 Dátum: 13 nov 23, 23:00:31 »

Simán összehozható a délután/kora este hétvégén természetesen Nevet

Én is azt preferálom, természetesen, ha valaki tovább maradna az is megoldható ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8338 Dátum: 13 nov 23, 23:30:15 »

a kérdéses már csak az hogy melyik hétvégén  Hümm-hümm
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8339 Dátum: 13 nov 23, 23:34:15 »

Az NKWT-s összejövetel zártkörű lesz és egyelőre nem is publikus... :F Nem kell pletykálni.  >.<#
Naplózva


Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!