24 szep 20, 10:27:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1477372 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8295 Dátum: 13 nov 23, 19:48:36 »

165 szerintem azt elértem már  Hmm? de én lennék min.170 magasnak lenni jó  Mosolyog
óó én csak két év múlva végzek  >.<# bár már most félek
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8296 Dátum: 13 nov 23, 19:50:10 »

Személy szerint mondjuk nem esett nehezemre találni olyat a 173cm-mell akihez vehetek fel 10cm-s magassarkút... igaz messzire kellett menni érte, mert mifelénk törpök élnek... szóval össúzességében nem jó a 170cm Nevet
am nem az avámon kikoptt már a fekete és a vörös festék így lett ilyen seszínű Nevet (felül volt fekete alul vörös)

ez pl. az eredeti ami arcot is tartalmaz és anyukámat is https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/182863_1653791539572_1585958_n.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8297 Dátum: 13 nov 23, 19:55:37 »

de a magas lányok tudnak igazán csinosak lenni  Gondolkozik jó vannak alacsonyabbak is de akkoris javarészt magas lányok a bombázók  Nevet
aranyos kép  Mosolyog ő a párod?
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8298 Dátum: 13 nov 23, 20:01:24 »

A legjobb barátnőm nem hiszem, hogy magasabb lenne 160-nál (ha mégis és ezt meglátná, akkor halott ember lennék xD), de tök szép és rá is irigykedek egy kicsit. >__< noenak igaza van, a 170 a plafon, ami még kényelmes. Én is 172-3 vagyok. >__<

Apropó noe 173 vagy? Alacsonyabbnak képzeltelek. Szerintem szép az eredeti. ^^ Az enyém is szép szőke volt kiskoromban, ahogy öregedtem meg besötétült. :/
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8299 Dátum: 13 nov 23, 20:05:19 »

Jó nem mondom van benne valami viszont én lennék magasabb  Mosolyog
az én hajammal az a baj hogy alul világosodik és tiszta méz szőke de természetes és annyira nem tetszik festeni meg nem akarom
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8300 Dátum: 13 nov 23, 20:07:23 »

igen  Pirul (bár itt épp hajnövesztéssel ügyetlenkedett, szerencsére azóta már ismét levágatta Nevet)

szerintem az alacsony lányok csinibbek tudnak lenni, mint a magasak... ill. anyut mindig irigyeltem, mert úgy ahogy apu magasságát örököltem... éppúgy apu mellméretét is... pedig anyuénak jobban örültem volna... a családi pletykák szrint ám nagyimra hasonlítok, de szerintem ez nem igaz. Mondjuk mama iskolapéldája a csinos alacsony lánynak, vagyis az volt https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/407675_110317812421607_1870492767_n.jpg és mama is csak 160cm

mondjuk lehet anyu ezekre a képekre gondol mikor azt mondja, hogy hasonlítunk
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/420201_292791987451333_23152936_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/428289_292792060784659_2043393332_n.jpg


picikoromban érdekes volt a hajszínem: https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/227479_1828111297457_1703098_n.jpg

Anyukám FB-jén olyan vicces képeket találtam xDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8301 Dátum: 13 nov 23, 20:08:43 »

De Mini, hogy mondhatsz rólam ilyet? Sír
Bocsáss meg, nem akartalak megbántani.  Vígasztal
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8302 Dátum: 13 nov 23, 20:09:48 »

Eléggé off-ba ment át a téma, szerintem fejezzük be mert jönnek a gonosz galaktikus modik és véleményhatalmat gyakorolnak.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8303 Dátum: 13 nov 23, 20:12:02 »

Dehát még mindig önmagunkról beszélünk...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8304 Dátum: 13 nov 23, 20:17:40 »

szerintem szép volt az a szín  Mosolyog
anyukád meg nagyon szép és tényleg hasonlítotok  Nevet
de én emiatt vagyok kétségbe esve mert ilyen az alja  Technikai KO
és teljesen hiába festem kidobja na meg élőben roszabb  Technikai KO
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 24, 16:39:17 írta Hakuu » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8305 Dátum: 13 nov 23, 20:21:06 »

Tök jó szerintem olyan mint a mostanság divatos "mi is a neve?", asszem ombre hajfestés... Nevet
Mások sokat fizetnek ilyen hajért Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8306 Dátum: 13 nov 23, 20:31:49 »

az valahogy nem jön be  Hmm? ezek az értelmetlen divatok mintha lelenne nőve a hajuk és ezért fizetnek ez kb olyan mint hogy leborotválom a szemöldököm hogy vissza rajzoljam  Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8307 Dátum: 13 nov 23, 20:34:32 »

mondjuk erről én is hasonlóan gondolkodom Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8308 Dátum: 13 nov 23, 20:39:10 »

Sose tudnám követni az ilyen lebutult tömegmajom "cicababákat" mind ugyan úgy néz ki mint egy rossz klónozó gép az sem érdekel haa fiúknak ez tetszik inkább legyek egyedül mint hogy feladjam magam  Hmm? na meg az egyszerűség néha több Mosolyog
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8309 Dátum: 13 nov 23, 20:41:16 »

Az ombre haj szerintem béna.  Nem is értem mi tetszik az embereknek benne. Nem sérésből de női haKuka, te is olyan kis cicababás vagy Hümm-hümm
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!