24 júl 04, 19:49:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1401111 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7830 Dátum: 13 jan 19, 23:19:19 »

Aláírom.. a kedvenc tényleg nem zárja ki a további szeretett dolgok meglétét...
Abszolút nem is feltételeztem.

Példa: Egy ideig azt gondoltam hogy a kedvenc sorozatom a Bsg, de most már csak egy nagyon jó sorozatnak tartom.. azóta már überelte más.. és folyamatosan vannak ilyenek.

Sőt elmondhatom hogy már kedvenc színem sincs konkrétan mint régen, szeretek színeket. Hű.

Viszont ilyen felsorolást nem tudnék ide rittyenteni, biztos még csak nem fejlődött ki a jellemem eléggé hogy fix kedvenceim legyenek.  Nevet Nevet Remélem akinek céloztam, érti.

Mondok egy kedvencet azért: Brassói...
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7831 Dátum: 13 jan 19, 23:22:59 »

Adjak köveket Ayumichan? Cirkon kívül mindegyikből kőből van nekem itthon. Nevet
Mitológiai lények közül (emberfélék vagy legalábbis emberi énük van) még a sellő/szirén, dzsinn főkként de a többit is szeretem.
Kedvenc természeti helyeim az esőerdő, sivatag, szavanna és a sziget.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 23:26:26 írta zitagirl » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7832 Dátum: 13 jan 19, 23:32:44 »

Ki valóban nem zár, csupán véglegesít és megrekeszt bizonyos értelemben, mert ha én teszem azt rendelkeznék pasi ideállal, akkor csak egy bizonyos típushoz vonzódnék, vagy ha mondjuk csak a rock zenét lennék hajlandó hallgatni, mert hogy az a "kedvencem", akkor nem ismernék olyan király előadókat, mint Lindsey Stirling vagy az Anberlin, teszem azt. A kedvencezés számomra ezt jelenti, lakatot. Inkább hallgatok millióféle zenét, nézek meg minden pasit (nézek szigorúan Nyelvesít), stb mert leragadni egyvalaminél előbb-utóbb unalmat és monotonitást szül. Az élet habzsolva és színesen jó. Mosolyog
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7833 Dátum: 13 jan 19, 23:34:15 »

Azért biztos van kedvenc kajád.. Nevet
lol
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7834 Dátum: 13 jan 19, 23:34:24 »

Szépek az ilyen kövek.
"beszíneztem" a köveket jelző szavakat hasonló színűre mint a kövek, nem tudom h mi értelme van (a szavakra kattintva amúgy is látni a köveket is) de azért megcsináltam.  smirksweat

Kedvenc természeti helyem az erdő (lombhullató, dzsungel, fenyő), ebből is a "kedvenc" az Amazonaszi esőerdő (az olyan szép amikor kiönt a folyó és lehet csónakázni a fák között (szívós egy fák azok h nem dőlnek ki tőle, pedig sűrűn kiönt).   Nyelvesít
Kedvenc természeti jelenségem a villám.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7835 Dátum: 13 jan 19, 23:37:27 »

Én sem ragadok le egynél. Ezt a listát is úgy írtam ami tényleg igazi kedvenc és szeretem. Attól még van rengeteg minden amit szeretek meg azért nyitott vagyok sok mindenre a jó ízlésen belül. Embereknél is inkább a személyiséget a belső énjét nézem nem pedig a külsejét. A zenékkel is meg még nagyon sok mindennel úgy vagyok hogy ami jó az jó.  

Nekem havazás a kedvenc természeti jelenségem. Olyan tiszta. Kedvenc természeti elemeim a víz, levegő, tűz és a fény.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 23:40:19 írta zitagirl » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7836 Dátum: 13 jan 20, 00:25:17 »

Téged nem érdekel, hogy néz ki az a férfi, akivel talán egy életet is leélhetsz? Azért a szépséghez és a külcsínhez való ragaszkodás még mindig nem jelent sekélyességet. Nevet
Az ember személyisége meg már külön téma, azzal nem rendelkeznek túl sokan, szóval talán emiatt lehet az a döntőbb tényező a későbbiek során.

Nyilván van, amit jobban szeretek az átlagnál, de egyszer úgy jártam, nem is olyan rég, hogy a világ legjobb kuglófjából kettőt betoltam röpke két nap alatt, és annyira elteltem vele, hogy ahányszor meglátom az Aldiban manapság, a hányinger is elfog. Azóta tudom, hogy akármennyire is szeretem a csirkepörköltet, nem ehetek túl sűrűn, mert megunnám. Vagy nem, nem is tudom. Ahhoz túl finom. Bár anyu messze van, hogy megcsinálja az igazit nokedlival, kertből szedett ubisalátával, bazi csípősen. Szomorú

Basszus, de rég éjszakáztam már. El is felejtettem szinte, milyen jó érzés az egész napot kockulással tölteni. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7837 Dátum: 13 jan 20, 00:30:27 »

Hát még senkivel nem tervezem leélni az életemet de nálam nem a külső a legfontosabb. De mondom ez még változhat valamennyire.
Az ételeknél egyetértek. Minél többször van rá lehetőséged annál jobban unod meg azt. Ez mindig is így volt a világban.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7838 Dátum: 13 jan 20, 01:04:25 »

Az igaz h 1 idő után mindent megun az ember az én kedvenc listámnak is van 1 (előre meg nem határozott) "szavatossági ideje", mivel folyamatosan "változok".   Gondolkozik
Az jellemző rám h elég lassan változik az ízlésem [azt hiszem, h hajlamos vagyok a "megszállottságra"](Kakashi is már vagy 5 éve a kedvenc animeszereplőm, és a Doktor Who "rajongásom" is már "leszálló ágban" van [persze még lehet "felszállóban" is], tavaly februárban "tetőzött" oly annyira h tiszta zizi voltam tőle)  smirksweat
Pasik terén is van ideálom, de nem "szentírás".
pl tetszenek a hosszú hajú férfiak, de ha választanom kéne 1 hosszú hajú bunkó paraszt és 1 rövid hajú "normális" között akkor az utóbbit választanám.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 01:07:40 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7839 Dátum: 13 jan 20, 01:58:47 »

Nem hinném hogy lennének kiemelten kedvenc dolgaim. Inkább csoportok.
Kedvenc színeim az élénk színek, de csak egy fokkal szeretem jobban mint a tompább árnyalatokat. Hangulat kérdése mikor melyik a bejövősebb szín. Nevet
Pasiban... nincs ideálom. Ránézek (vagy váltunk pár szót) és vagy bejön, vagy nem.
Zenében most a Nightwishért vagyok oda, de bármint meghallgatok a hardtechno-tól az operáig. ikszdé
Kedvenc időtöltésem a netezés - de ez már nem is kedvenc, olykor zavaró amikor rájövök hogy hoppá... hajnal van. -.-"
Időszakosan rám jön hogy szeretek énekelni - most is épp eme korszakomat élem.  Nevet
Szeretek táncolni is, csak mostanában nem járok táncos helyekre. Zenélni is szeretek, bár azt annyira nem vágom. '^^
Kedvenc állat - macskafélék, kutyafélék. nem tudom melyik nagyobb kedvenc, amelyiket épp látom. Nevet
Kedvenc anime? Mikor melyik - széles a skála amit szeretek. Inuyasha volt anno a nagy favorit, és a Slayers, a DB... most Fairy Tailt nézem, Dog Days-t, de nagyon bejött a Higurashi no Naku koro ni - és még sorolhatnám kb reggelig.
Sorozatok amiket most nézek: Doctor Who, Vampire Diaries, True Blood.
Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7840 Dátum: 13 jan 20, 09:34:14 »

Ayumi, azért szoktál eljárni szórakozni, vagy várod, hogy a hosszúhajú Adoniszod bekopogjon az ajtón, amire lássuk be, kevesebb esély van. Nevet Mert szerintem a három legnagyobb problémádat egy férfi tudná megoldani, plusz a másik kettő is meg tudná oldani a másikat, de férfit találni a legkönnyebb mind közül szerintem.

Arysha, neked van valakid, nem?

Meg kiegészítésként, mondjuk nekem a külső legalább annyira fontos, mint a benső, ha nem fontosabb. Lehet egy bizonyos kisugárzása az embernek, ha a külseje miatt nem fog működni a kémia, akkor az elég plátói lesz részemről. Meg persze a fordítottja is igaz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 09:36:01 írta Nikuccia » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7841 Dátum: 13 jan 20, 13:46:48 »

Hát.... azért reméljük hogy nem fontosabb.
Ennek alapján összejöhetsz egy  adonisszal is aki a saját nevét se tudja rendesen, de legalább jól néz ki melletted.

A kémia meg szerintem nem egészen a külsőtől függ..

de az tény és való hogy egy kapafogú, görbe hátú, bibircsókos pali tudhat tőlem hat nyelven, lehet briliáns humorérzéke, intelligensebb nálam hatszor.. stb, akkor se fog érdekelni.

Egyébként értem én hogy fontos a külső.. de ez rettentő felszínesen "hangzott" Nkucci.

Nah de részemről elég is volt ebből a témából. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7842 Dátum: 13 jan 20, 14:12:20 »

Látom, nem sikerült értelmezni az előző hsz-em utolsó mondatát.
És a varázsmondat részedről is elhangzott, ha csúf valakinek a személyisége azért nem, ha a külseje, akkor azért nem kellene. Ez mégis mivel lenne jobb, mint az én véleményem, ami kerek-perec mondja ki ugyanezt? Ja, szebb a körítés nálad, szebben "hangzik", értem. Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7843 Dátum: 13 jan 20, 14:24:05 »

Láttam az utolsó mondatot, de nem írta felül a többi kis gondolatfoszlányodat amit nem tudtam másképp értelmezni.
Igen, nyilván. Mosolyog

Mindegy, bocs hogy belekötöttem.. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7844 Dátum: 13 jan 20, 14:31:06 »

Hát ezen nem fogunk összeveszni, nyugi. Nevet Mindkettőnknek van egy véleménye, amelyek nyilván nem fedhetik egymást, csak a közöttük lévő hasonlóságokra próbáltam rávilágítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!