24 júl 04, 20:28:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1401149 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7815 Dátum: 13 jan 17, 03:50:40 »

És csinálsz valami titkos módszert vagy csak genetika? Ilyet még nem láttam. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7816 Dátum: 13 jan 17, 03:59:05 »

Én megmondtam régebben a duma topikban h boszorkány vagyok és a családom is az (1 vérvonal).  Pojén

Amúgy erre egyszerű magyarázat van úgy öltözködik és hordja a haját mint 1 huszonéves ezért néz ki "fiatalnak" (egy 41 évesnek olyan ráncai még nincsenek h e mellett is szembetűnő legyen)  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7817 Dátum: 13 jan 17, 04:03:38 »

Általánosban a mi 40 éves némettanárunk is fiatalosan öltözködött, de mi csak kiröhögtük mindig, hogy miért képzeli ez magát 20 évesnek. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7818 Dátum: 13 jan 17, 04:12:01 »

Pedig ennél jobb (logikus fizikai) magyarázatot én sem tudok rá.  Gondolkozik
Akkor marad a boszorkányság mint magyarázat.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7819 Dátum: 13 jan 17, 08:35:58 »

Ezek szerint van itt egy-két csepp boszorkányság is, ha nem mindenkire hatnak ugyanúgy a fiatalos ruhák meg a fiatalos hajviselet. Nevet Tényleg korod meghazudtolóan jól nézel ki Arysha.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7820 Dátum: 13 jan 17, 08:40:38 »

Arysha tényleg nagyon jól nézel ki a korodhoz képest. Mosolyog Miféle boszorkány vagy? Ohh My God Ha nem mondott a korodat akkor tényleg 20 évesnek hittelek volna a képről ítélve. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 08:41:35 írta zitagirl » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7821 Dátum: 13 jan 17, 10:31:47 »

Az én anyukám is fiatalos pedig 39... sőt mikor 18 voltam elkérték a személyiét discoba menet... de mikor csúnyán ránézett a csávóra, amit tapasztalatból tudok, hogy tud, az rájött a hibájára

egy nap elejéig rakok be róla képet https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/163706_128969890500211_4942091_n.jpg a középső lenne anyuci

illetve itt jelmezbálon van szal meg engedtem neki, hogy túlzásba essen (még a szoknyám és a köpenyem is megkapta)
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/377859_233435930053606_1797979982_n.jpg
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arysha
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 201


Otaku o~baa-chan/Gea jobbkeze :D


« Válasz #7822 Dátum: 13 jan 17, 11:55:54 »

És csinálsz valami titkos módszert vagy csak genetika? Ilyet még nem láttam. Nevet


Nos igen, részben amit Ayumichan ír alább (az öltözködés és eleve a stílus - bár egy valóban 41 évesnek kinéző fejhez ez édes-kevés lenne  smirksweat).
Részben agykontroll ami az energia felvételt jelenti - vagyis magamhoz veszem az elpazarolt egészséges energiát a levegőből (Rémes mennyire pazarlóak az emberek.)
Van benne genetika is, továbbá egészségesen élek, sokat mozgok, soha nem használtam kozmetika izéket (egy évben talán 3xor sminkelem ki magam) blablabla..
Ezen kívül sajnos nincs gyerekünk (nem jön össze lombikkal sem Szomorú ), és emiatt keresem a gyerekek társaságát, ami lélekben fiatalon tart, így testben is az vagyok. Egyébként élőben 28-30 évesnek szoktak tippelni, azért nem 20-nak Nevet
Bár szórakozóhelyen félhomályban volt rá példa nemrég.

Nagyon szeretem a gyerekeket, jól megértem magam velük a kicsiktől a nagyokig.
Persze conra nem mentem vna csak így simán, az nekem vhogy ciki lett vna. Talán összesúgtam vna a hátam mögött hogy vmi pedomaci vagyok . ikszdé  Így a bnőm lányát és unokahúgát vittem (13 és 12 évesek) mert ők is animések, plusz Ayumichan is jött a nyárira, a Milloweenre pedig a férjem unokahúga is, vendégségben volt azon a héten nálunk.
Ő egyébként a "fogadott" lányom, nyári szünetekben én vtam mindig a "pótanyja" mert nálunk töltötte az összes nyarat kisgyerekkorától - amúgy most már 24 éves.

Hát ez lennék én. A 'pedomacimama' XDDD

Ezek szerint van itt egy-két csepp boszorkányság is, ha nem mindenkire hatnak ugyanúgy a fiatalos ruhák meg a fiatalos hajviselet. Nevet Tényleg korod meghazudtolóan jól nézel ki Arysha.

Mondhatjuk boszorkányságnak is. Az ember sok mindenre képes, az biztos. Láttam olyat youtube-on, hogy a "csaj" 70(!) éves és 30-nak néz ki az életmódja miatt. Bár nem tudom belülről mennyi - én energikus vagyok és makkegészséges (leszámítva h nem esek teherbe), és a bőröm sem narancsbőrös és miegymás mint
40 évesen szokott. Szerencsére... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 17, 12:05:03 írta Arysha » Naplózva

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó. Egyszer majd úgyis az lesz...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7823 Dátum: 13 jan 17, 12:08:44 »

Akkor nem csodálom hogy így nézel ki. Rendesen mozogsz nem sminkeled magad feleslegesen és még fiatalokkal is vagy. Az hogy meg az agykontroll is besegít az ráadás. Mikre nem képes az agyunk.

Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7824 Dátum: 13 jan 19, 21:48:16 »

Írhatnál magadról majd pár sort (mit szeretsz mit utálsz stb), lehet h én tudom az ilyeneket rólad de ők nem.  Gondolkozik

Ha már itt járunk akkor leírom h miből mi a kedvencem. (csak h nem mindenért csak "panaszkodjak")  smirksweat
Kedvencek: kedvenc színem a sárga (citrom) és a fekete, kedvenc hajszíneim ezüstszőke a szőkésbarna ("természetellenesben" a [sötétebb]kék).
Kedvenc anyagom az üveg (szeretem az átlátszó tárgyakat)
Kedvenc évszakom a tavasz (és az ősz)
Kedvenc animém jelenleg a Fairy Tail, de a kedvenc animekarakterem nem itt van hanem Kakashi a Narutoból.
Kedvenc szerelmi (animés) párosításom az IchiHime (Bleach), a kedvenc animezeném ez: (Mirai Nikki op1)
http://www.youtube.com/watch?v=ROGjsgRClXo&feature=related
Kedvenc japán zenekarom az UNLIMITS, kedvenc nem japán a Nightwish (a kedvenc számomhoz tőlük katt a nevükre)
Kedvenc műfajom a tudományos/fantasztikus. A kedvenc film sorozatomat említeni sem kell h a Doctor Who (kedvenc dokim a 10. és "szorosan mögötte" van a 11. is)
Kedvenc tudományos témám az űrkutatás, tv csatornám a Discovery Sc. (a fene h a DIGI elvette), a kedvenc holdam a Titán.
Kedvanc kajám: sós (mustáros-bundás csirkemell+petrezselymes krumpli, rakott krumpli), édes (tejszínes cukrászsütik, somlói)
Kedvenc folyadékom (tudom h vannak akik pálinkát írnának ^^'): őszibaracklé, meggylé (a tejszínhabos kávé/cappuccino sem hiányozhat).
Kedvenc versem: Beteg kutya (Juhász Gyula)
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7825 Dátum: 13 jan 19, 22:04:21 »

Ó, mily üres az én életem.  Neeem Egyszerűen nem tudok kedvencekhez ragaszkodni, ahhoz túl színes a világ és a benne levő összes mindenség, hogy leragadjak egy dolognál.

Hmm, erről jut eszembe, kéne új ava...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 22:04:59 írta Nikuccia » Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7826 Dátum: 13 jan 19, 22:17:02 »

Én is hasonlóképpen vagyok vele Nikucci.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7827 Dátum: 13 jan 19, 22:46:14 »

Dettó nálam is de azért van egy két kedvencem.
Kedvenc színeim a fehér, fekete, kék és árnyalatai (főleg a türkizkék), vörös, és még a smaragd zöld.
Kedvenc állatom szárazföldön a fehér tigris, vízben a delfin, és a levegőben meg kolibri. Nem létező állatokból a főnix, pegazus, sárkány és a griff.
 Kedvenc évszakom a tavasz mikor minden olyan nyugodt és békés.
 Kedvenc ásványom a zafír és az akvamarin.  
Kedvenc együttesem a Muse és itt van a mostani kedvenc számom tőlük http://www.youtube.com/watch?v=vk24UKKI4yY   és még egy másik nagy kedvenc http://www.youtube.com/watch?v=fXwaOoMGBtQ
Kedvenc japán szám http://www.youtube.com/watch?v=MbAy4J481fo
És már legyen kedvenc gyerekkori dalaim is akkor azok a Hakuna Matata, Ringat a víz, és a Jóbarát (Aladdin)
Kedvenc animéim Bleach és Magi
Főképp fantasyket szeretek de a sci-fit is szeretem valamennyire. Kedvenc sorozatom úgy nincs de ezeket szeretem a legjobban: Doctor Who, Dr. Csont, Castle, és most több nem jut eszembe.
Kedvenc könyveim a Percy Jackson és az olimposziak, Bartimaeus és a Harry Potter könyvsorozatok.
Kedvenc ételeim húsleves sok tésztával, csilis bab, töltött káposzta, és még a gyümölcssaláta desszertnek.
Kevenc italom az őszbaracklé bármikor.
Kedvenc gyümölcsöm a mandarin, eper, kivi, banán.

Most ennyit tudok leírni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 23:08:43 írta zitagirl » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7828 Dátum: 13 jan 19, 22:59:47 »

Hát, ez aztán tényleg dettó..
Viszont ez a Muse szám tényleg egész jó. Be kellene néznem a zenés topikba, hogy frissíthessem végre az ezer éves zenelistámat a telefonon. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7829 Dátum: 13 jan 19, 23:10:57 »

Niki, Éjfél, az h ilyen sok kedvencem van az nem azt jelenti h ezeken kívül semmi mást nem szeretek.   >.<#
pl a brassói, nem a kedvencem de azért jöhet.  Nevet

Az állatokat kifelejtettem. Kedvenc állatfajtám a macska, vadállatból a farkas, kitaláltból a sárkány.
Kedvenc mintáim, leopárd minta, tégla minta, fa minta.
Kedvenc köveim: aqvamarin,  azurit,  cirkon,  hematit,  malachit.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 19, 23:24:28 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 520 521 [522] 523 524 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!